Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
determinator - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: determinator (/Thread-determinator--373)



determinator - jajcasz - 08-01-2008

widzial ktos ten shit ? w1 odcinku masasz serca byl robiony nie fachowo (mam brata lekarza i byly telefoniczne konsultacje) gonera narzeka na brak pieniedzy (brat zeby zarobic sensowne pieniedze bierze 20 dyzurow i pracuje 400 godzin w miesiacu)


- Mental - 08-01-2008

jajcasz napisał(a):w1 odcinku masasz serca byl robiony nie fachowo

ma-sasz to hinduski taniec na jednej nodze. pierwsze slysze, żeby miał coś wspólnego z sercem.


- jajcasz - 08-01-2008

Mental napisał(a):ma-sasz to hinduski taniec na jednej nodze. pierwsze slysze, żeby miał coś wspólnego z sercem.

ten taniec tak samo pomoze przy zawale jak to co robili w tej karetce :D


- jajcasz - 08-01-2008

Phil napisał(a):Czyli z serialu dowiadujemy się, że twój brat jest lekarzem?

nie ale i sie konsultuje z nim oraz chwale ze mam


- Strummer - 08-01-2008

Jasiu, jak zwykle super! 10/10!


- Jakuzzi - 08-01-2008

Mental napisał(a):ma-sasz to hinduski taniec na jednej nodze. pierwsze slysze, żeby miał coś wspólnego z sercem.

Nieprawda. Moj wujek to masasz. On mienso mieli.


- Mental - 08-01-2008

gadasz z sęsem, Jakuzzi :)


- Jakuzzi - 09-01-2008

Gadam z sęsem niczym sęsej. :)