![]() |
|
determinator - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: determinator (/Thread-determinator--373) |
determinator - jajcasz - 08-01-2008 widzial ktos ten shit ? w1 odcinku masasz serca byl robiony nie fachowo (mam brata lekarza i byly telefoniczne konsultacje) gonera narzeka na brak pieniedzy (brat zeby zarobic sensowne pieniedze bierze 20 dyzurow i pracuje 400 godzin w miesiacu) - Mental - 08-01-2008 jajcasz napisał(a):w1 odcinku masasz serca byl robiony nie fachowo ma-sasz to hinduski taniec na jednej nodze. pierwsze slysze, żeby miał coś wspólnego z sercem. - jajcasz - 08-01-2008 Mental napisał(a):ma-sasz to hinduski taniec na jednej nodze. pierwsze slysze, żeby miał coś wspólnego z sercem. ten taniec tak samo pomoze przy zawale jak to co robili w tej karetce :D - jajcasz - 08-01-2008 Phil napisał(a):Czyli z serialu dowiadujemy się, że twój brat jest lekarzem? nie ale i sie konsultuje z nim oraz chwale ze mam - Strummer - 08-01-2008 Jasiu, jak zwykle super! 10/10! - Jakuzzi - 08-01-2008 Mental napisał(a):ma-sasz to hinduski taniec na jednej nodze. pierwsze slysze, żeby miał coś wspólnego z sercem. Nieprawda. Moj wujek to masasz. On mienso mieli. - Mental - 08-01-2008 gadasz z sęsem, Jakuzzi :) - Jakuzzi - 09-01-2008 Gadam z sęsem niczym sęsej. :) |