Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Angry Birds The Movie (2016) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Filmy i seriale animowane (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-i-seriale-animowane--23)
+--- Wątek: Angry Birds The Movie (2016) (/Thread-Angry-Birds-The-Movie-2016--4324)



Angry Birds The Movie (2016) - Lawrence - 01-06-2016

[Obrazek: the-angry-birds-movie.png]


Adaptacja słynnej gry, w którą niejeden z nas grał na komórce.

Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek...






I pewien smaczek/teoria spiskowa, która może sprawi, że wielu osób z forum z chęcią pójdzie na ten film, jako że w internecie już się mówi, że film jest aluzją do kryzysu migracyjnego w Europie:

To co, wybiera się ktoś do kina? ;)


RE: Angry Birds The Movie (2016) - Pelivaron - 02-06-2016

(01-06-2016, 21:40)Lawrence napisał(a): To co, wybiera się ktoś do kina? ;)

Ja byłem. Miałem okazję tę teorię czytać przed seansem, więc efekt był dużo mocniejszy niż się spodziewałem. Mając w pamięci te wszystkie teksty o problemie z imigrantami to faktycznie. Było kilka scen, które normalnie aż krzyczały, że tak jest - chociażby przepełnione łodzie ze świniami, orzeł czy ta świnia z brodą :D

A sama animacja całkiem w porządku. Jest kolorowo, jest zabawnie (zdarzają się oczywiście suchary), bohaterowie sympatyczni (scena parodiowania Quicksilvera znakomita!). Ogólnie przyjemny seans, nie bolało. Takie tam 6/10 :)


RE: Angry Birds The Movie (2016) - shamar - 23-11-2017

Podobnie jak wyżej. Nie jest to świetne ale ogląda się bezproblemowo. Kilka razy można się uśmiechnąć i żaśmiać. Do tego wymowa całej produkcji - nie, to nie jest żadna teoria spiskowa - wskazówek jest tyle, że nawet ślepy by zauważył. Co prawda dawno temu widziałem te obrazki z wyjaśnieniami ale już o nich zapomniałem kiedy zaczynałem oglądać.

Szczególnie utkwił mi w głowie ten sędzia-lewak jebią...y Czerwonego za to, że nie szanuje zwyczajów nowych gości". A w ogóle: HAHAHA:

[Obrazek: oMgwaH8.png]