Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Morbius (2020) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: Morbius (2020) (/Thread-Morbius-2020--5177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Morbius (2020) - Szaman - 30-04-2019

[Obrazek: jared-leto-morbius.jpg]


Czyli Sony idzie za ciosem po wielkim sukcesie kasowym Venoma i przenosi na ekran kolejnego z przeciwników Spider-Mana w formie antybohatera. No może patrząc po Venomie lepiej byłoby powiedzieć: kolejnego niezbyt pięknego, ale poczciwego protagonisty o kontrowersyjnych upodobaniach kulinarnych. Jared Leto udowodni, że w sumie nie tak źle jest być wampirem, a i można komuś pomóc, a obsadę uzupełnią Matt Smith, Jared Harris, Tyrese Gibson i mniej znana Adria Arjona.

31 lipca 2020 roku poznamy historię naukowca Michaela Morbiusa który szukając lekarstwa na swoją rzadką chorobę krwi zaczyna pragnąć tej krwi aż za bardzo. Zdjęcia wystartowały w lutym w Londynie, aby potem przenieść się do Manchesteru i wylądować już w Ameryce, w Atlancie. Co ciekawe Manchester ma podobno udawać nowojorskie zaułki. Reżyserem jest Daniel Espinosa (Safe House, Life), pod scenariuszem podpisali się Burk Sharpless i Matt Sazama, autorzy skryptów do wspaniale przyjętych dosłownie nigdzie: Dracula Untold, Bogowie Egiptu i Last Witch Hunter. Oprócz niesamowitych pleców w Hollywood panowie mogą jeszcze pochwalić się współudziałem w ostatnich Power Rangers. Zapewne przy napisaniu finałowej potyczki.


RE: Morbius (2020) - zombie001 - 30-04-2019

Jakby co, były ploty, że scenariusz poprawia Justin Haythe (autor tekstów do "Revolutionary Road" Mendesa, "A Cure for Wellness" / "The Lone Ranger" Verbinskiego, czy też "Red Sparrow").


RE: Morbius (2020) - harlequinade - 11-01-2020

wyciekł screenshot jak wygląda jako Morbius - https://twitter.com/MorbyLeto/status/1215864287102631936

trailer w poniedziałek


RE: Morbius (2020) - marsgrey21 - 11-01-2020

Jakieś pół roku temu czytałem serię o Morbiusie i była całkiem sympatyczna, więc z chęcią obejrzę film o ile Leto nie będzie letował jak w Sucidie Squad, zobaczymy.


RE: Morbius (2020) - Trailery Srailery - 13-01-2020

Zwiastun!



RE: Morbius (2020) - Arahan - 13-01-2020

https://m.youtube.com/watch?v=9eQBl3_6FKA&feature=youtu.be

Meh. Chociaż muzyka klasyczna ładnie wpleciona. No i Cenom też miał kiepskie zwiastuny, a sam film bardzo lubię.


RE: Morbius (2020) - nawrocki - 13-01-2020

Wyglada zupelnie nieciekawie. Z drugiej strony, "Venom" też prezentował się kiepsko, a koniec końców okazal się bezbolesnym patrzydlem, z tymże miał jednak Toma Hardy'ego, a nie Leto, który jakoś do mnie nie przemawia.


RE: Morbius (2020) - marsgrey21 - 13-01-2020

Ciekawe czy Keaton gra Vulture'a czy zupełnie inną postać, no i w pewnym momencie widać jak Leto przechodzi obok plakatu ze Spider-Manem z ostatniej gry.

Lubię tą postać, ale nasrali tymi efektami zupełnie niepotrzebnie, a Leto to nie Hardy.


RE: Morbius (2020) - raven.second - 13-01-2020

Bardziej od samego Leto-Morbiusa kręci mnie
No i chyba pora ogarnąć Venoma...


RE: Morbius (2020) - Pelivaron - 13-01-2020

Podoba mi się, chociaż te sceny rodem z Batmana Nolana zbędne.

Mam nadzieję, że plakacik i Keaton na końcu zwiastują to na co chyba wszyscy czekamy. Leto też wygląda nieźle. Spora szansa na odkupienie win u fanów komiksów po wiadomej roli.


RE: Morbius (2020) - Badus - 13-01-2020

Równie dobrze mogłaby to być kolejna wersja uwspółcześnionego Draculi. Sztampa, niezachęcająca do seansu.
Ale sam ryj Morbiusa bardzo fajny.


RE: Morbius (2020) - Krismeister - 13-01-2020

Leto znowu ładnie dopakował, ciekawe jaką miał dzienną kalorykę pozostając na wegańskiej diecie.


RE: Morbius (2020) - harlequinade - 13-01-2020

https://twitter.com/Filq2001/status/1216769668654018566

popłakałam się ze śmiechu :D


RE: Morbius (2020) - Gal Anonim - 13-01-2020

Ej, no ale zaraz, Keaton gra Vultura tutaj? To sie dzieje w SMCU? :o

Bez kitu jest te graffiti. To musi być SMCU.

No, to tym bardziej szkoda, ze to wyglada jak nuda.


RE: Morbius (2020) - zombie001 - 13-01-2020

Nie dość, że zwiastun równie nijaki co te od "Venoma", a Leto to nie Hardy, to jeszcze w jakiś koślawy sposób próbują to połączyć (lub też żerować na nawiązaniach) z MCU?

A idź pan z tym w p****. 


RE: Morbius (2020) - Grievous - 13-01-2020

Wygląda jak coś z 2004 roku. Plus żerowanie na MCU... Lorda Kevina pewnie telepie.


RE: Morbius (2020) - Mickey - 13-01-2020

[Obrazek: q91d17dgska41.jpg]

Napis 'murderer' pewnie odnosi się do wydarzeń z Far From Home. W takim razie czemu na graffiti jest Spidey w kostiumie z filmów Raimiego. W dodatku przedstawia zdjęcie z gry Spider-Man PS4.

[Obrazek: EOHTJoQWkAA3AC0.jpg]


RE: Morbius (2020) - zombie001 - 13-01-2020

Cytat:W takim razie czemu na graffiti
Właśnie dlatego, że to graffiti, a nie np. zdjęcie w gazecie, więc mogli sobie pozwolić na takie 'potrójne' mrugnięcie okiem do fanów:
- filmów Raimiego,
- gry
- MCU.


(13-01-2020, 20:33)Grievous napisał(a): Lorda Kevina pewnie telepie.

Oj już nie rozczulałbym się tak nad nim i jego  potencjalnymi reakcjami. Sam to poniekąd przyklepał z zarządem Disneya, godząc się na taką idiotyczną umowę z Sonaczem. Tej Pająk był im do szczęścia tak potrzebny, jak nie wiem co... Trzeba było robić filmy z innymi bohaterami, np. wcześniej - na 2017 rok - przygotować solową "Black Widow". 


RE: Morbius (2020) - marsgrey21 - 13-01-2020

Zdaje się, że Sony nie odpuści planów na Sinister Six.

Jest Vulture, Scorpion, Mysterio, Morbius i Venom, musieliby tylko na doczepkę dać nowego Shockera i mają swój dream team.


RE: Morbius (2020) - Gieferg - 13-01-2020

Nawet jako hejter wampirów w czasach współczesnych prędzej to obejrzę, niż cokolwiek co MCU planuje na ten rok.