Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: DC EXTENDED UNIVERSE (https://forumkmf.pl/Forum-DC-EXTENDED-UNIVERSE--55)
+---- Wątek: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) (/Thread-Black-Adam-re%C5%BC-Jaume-Collet-Serra-2021--5557)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Pelivaron - 21-08-2020

Dwayne Johnson spełni jedno ze swoich aktorskich marzeń i zagra Blacka Adama.

Co na razie wiadomo oprócz tego, że w obsadzie jest The Rock?

Reżyseruje Jaume Collet-Serra. Aktualnie trwają castingi.

Noah Centineo sportretuje postać znaną jako Atom Smasher. W ogóle w filmie pojawi się The Justice Society of America. Oprócz Atoma zapowiedziano też pojawienie się Hawkmana - ponoć Alexander Skarsgard jest na szczycie listy życzeń producentów oraz Cyclone, którą miałaby zagrać aktorka „typu Alexandra Shipp”, co jest wg mnie trochę bez sensu. Nie za bardzo będzie się kojarzyć ze Storm? Albo dlaczego po prostu nie zatrudnić Shipp skoro X-Verse jest już w dole z wapnem?

W ogóle uważam, że The Justice Society of America i całe to uniwersum związane z Shazamem i Adamem mogłoby być oddzielnym tworem, nie mieć związków z resztą świata DCEU. Gryzie mi się to trochę, no ale zobaczymy :)

[Obrazek: lz0kYZd.jpg]


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Rozgdz - 21-08-2020

Shazam już jest "zaczepiony" swoim filmem o Supermana, Batmana i Aquamana.


Wiemy jeszcze i to że Johnson już dawno zapowiedział że jego postać będzie antybohaterem ;)


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Kuba - 23-08-2020

JSA oficjalnie. Hawkman i Dr Fate! Hype!


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Krismeister - 23-08-2020




RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - raven.second - 23-08-2020

Cytat: Cyclone, którą miałaby zagrać aktorka „typu Alexandra Shipp”, co jest wg mnie trochę bez sensu. Nie za bardzo będzie się kojarzyć ze Storm? Albo dlaczego po prostu nie zatrudnić Shipp skoro X-Verse jest już w dole z wapnem?
Czytałem parę komiksów o JSA - głównie ze względu na Power Girl i mój okres fascynacji tą postacią - i Cyclone była tam młodą, rudą dziewuchą w stroju czarownicy. Holocaust rudowłosych trwa! A Black Adam, a raczej głos Rocka, skłonił mnie w końcu do zainteresowania się Shazamem. Unikałem tego filmu, ale teraz chyba go obejrzę.


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Rozgdz - 23-08-2020

Jakoś nikt tutaj nie dał a warto chyba przypomnieć sobie zapowiedź postaci Black Adama w "Shazam!"




RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - SonnyCrockett - 23-08-2020

Nikt nie dał bo...nie zauważył tej zapowiedzi. I ciągle nie widzi.


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Rozgdz - 23-08-2020

Albo mi się wydaje albo gdy Czarownik (czy jak go tam zwać ) mówi o dawnym Czempionie robiąc magiczny hologram w czasie 0.48 - 1.15, to mówi o Black Adamie.


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Pelivaron - 26-09-2020

[Obrazek: UwvNngX.jpg]

Podobno Aldis Hodge prowadzi rozmowy w sprawie zagrania Hawkmana. Trochę średnio, liczyłem jednak, że te plotki ze Skarsgardem się potwierdzą, ale on z drugiej strony ma lekko grafik zawalony robotą.


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - shamar - 26-09-2020

Ale on jest czarny


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Kuba - 26-09-2020

Sęk w tym, że ze Skarsgardem prawdopodobnie nawet nie negocjonowano. Od razu po tych plotkach paru insiderów z Richtmanem na czele podało, że nie chodzi o Skarsgarda a aktora o podobnej charakterystyce (i nie był to oficjalny opis, żeby nie było).
A Hodge idealnie się nadaje na Hawkmana, fajny wybór. A w kwestii koloru skóry...no cóż, to będzie poza Cyborgiem i MM pierwszy czarny superbohater DC od dłuższego czasu.

Najważniejszy jest jednak dobry cast Dr Fate


The Rock <3 
[Obrazek: Ei2kLHuXkAE3wb7?format=jpg&name=large]


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Rozgdz - 02-10-2020

Warto zauważyć że Black Adam będzie w sumie najwyraźniej kolejnym "szlachetnym villainem" DCEU (ja ich tak nazywam) - po Zodzie, Aresie, Ormie i.. Batflecku :)
A, może i Lexie Luthorze ^^


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Kuba - 02-10-2020

W sensie, że każdy z nich jest królem/szlachcicem/bogaczem? Spostrzegawcze.


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Rozgdz - 02-10-2020

"Szlachetnym villainem" zacząłem nazywać pewien typ postaci w DCEU, gdy zauważyłem że wzór się powtarza :)

To ktoś kto wie że czyni rzeczy złe i okrutne - ale nie robi tego dla władzy, bogactwa czy ego tylko "większej sprawy" - uważa że należy to zrobić pomimo ceny. Zod działał tylko dla swoich ziomków, Ares szczerze wierzył że ludzie są czystym złem, Batfleck uważał że Superman jest zbyt groźny aby ryzykowac alternatywę jego przejścia na Ciemną Stronę, Orm miał dość niszczenia oceanu przez ludzi.

Black Adam najwyraźniej użył mocy aby zniszczyć niewolniczy system. Tak by wynikało z tej zapowiedzi ;)


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Kuba - 02-10-2020

Aha, czyli coś jak prawie każdy komiksowy villain łacznie z odpowiednikami każdego z wymienionych. Okej, czaje.


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Rozgdz - 02-10-2020

I mogą stanąć po stronie bohaterów lub się do nich przyłączyć jeśli zostaną w odpowiedni sposób przekonani.. Jak np Batfleck który jest liderem Justice League.

Bo Batfleck to villain ;)

To bardzo dobrze że rozumiesz takie rzeczy ^^


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - marsgrey21 - 14-12-2020

Kolejna postać obsadzona, tym razem Cyclone którą zagra Quintessa Swindell:

[Obrazek: Quintessa-Swindell-Cyclone-Black-Adam-618x400.jpg]

#hollywoodhategingers


Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - zombie001 - 14-12-2020

I to jeszcze jakaś niebinarną zaangażowali. Ach, szkoda strzępić...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Pelivaron - 14-12-2020

Ooo, a dopiero co twittery się oburzały, że rasistowskie castingi do serialu aktorskiego "Klub Winx" :)

Teraz zapewne cisza.


RE: Black Adam (reż. Jaume Collet-Serra, 2021) - Pelivaron - 04-03-2021

https://movieweb.com/black-adam-filming-april-2021/

:)