Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
WandaVision (2020, Disney+) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: WandaVision (2020, Disney+) (/Thread-WandaVision-2020-Disney--5617)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

RE: WandaVision (2020, Disney+) - raven.second - 30-01-2021

Cytat:co zrobić z tak potężną postacią.
Nic, Wanda jest potężna (nawet bardzo), ale moc tę zyskała... hm, organicznie? Naturalnie? Nie jakoś z dupy, nagle, jak np. Carol właśnie. Od pierwszego pojawienia się przez każdy kolejny film się rozwijała i coraz mocniej panowała nad swoimi zdolnościami, Thanosa w pojedynku mogła rozwalić sama i gdyby nie atak rakietowy, to pewnie by tak się skończyło. Ewentualnie może Strange jakimś zaklęciem ograniczy jej moce i będzie je zdejmował tylko w sytuacjach naprawdę wymagających :)

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Craven - 30-01-2021

Nie chodzi mi o gównianość Captain Marvel jako postaci :) myślę, że to już mamy od dawna ustalone. Też dokładnie pamiętam, że to Wanda prawie rozwaliła Thanosa w pojedynkę. Chodzi mi o problem "a czemu Wanda nie kiwnie palcem i nie rozwiąże tego problemu". Ale poza ograniczeniami przez Strange będą też mogli grać kartą, że nie do końca się kotnroluje i ekstremalny stres po śmierci Visiona tak ją nakręcił.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - raven.second - 30-01-2021

O, dokładnie. Widać to było w ostatnim odcinku, gdy Wanda zorientowała się, kim jest Monica. Wchodzi Vision i... wygląda jak wygląda, a przecież wystarczyła tylko zwykła osoba z zewnątrz, by moce Wandy się zachwiały. Tak to odbieram :)

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Danus - 30-01-2021

Strasznie to mehowe i malo angazujace.
Najlepsza scena to chaos w szpitalu i powrot pstryknietych ludzi. Potem to juz oglada sie jak poprzednie odcinki czyli no moze być, ale bez szalu.
To dziwne bo do Far From Home lykalem kazdego Marvela bez popitki.
Zobaczymy jak to sie dalej rozwinie, na razie wciaz nie widze tego uniwersum po śmierci Starka.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - raven.second - 05-02-2021

Im dalej, tym lepiej. Coraz większy chaos, Wanda coraz bardziej creepy.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Craven - 05-02-2021

True... Im dalej tym lepiej. Myślałem, że więcej czasu minie i że kontakt będzie wyglądał inaczej :)
No i finał. Ciekawe.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Spoilerowo - 05-02-2021

swoją drogą kiedy jej tak odwaliło? cała ta iluzja powstała pod wpływem czego? tęsknoty za Visionem? bo na pogrzebie Starka w Endgame na końcu jak gadała z Bartonem to nie zapowiadało się na to co teraz oglądamy

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Crov - 05-02-2021

5 odcinek

(30-01-2021, 10:52)Craven napisał(a): Nie chodzi mi o gównianość Captain Marvel jako postaci :) myślę, że to już mamy od dawna ustalone. Też dokładnie pamiętam, że to Wanda prawie rozwaliła Thanosa w pojedynkę. Chodzi mi o problem "a czemu Wanda nie kiwnie palcem i nie rozwiąże tego problemu". Ale poza ograniczeniami przez Strange będą też mogli grać kartą, że nie do końca się kotnroluje i ekstremalny stres po śmierci Visiona tak ją nakręcił.
Mysle, ze niestabilność psychiczna Wandy to dobry powod, by nie rozwalila kazdego pstryknięciem.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Mickey - 05-02-2021

(05-02-2021, 13:01)raven.second napisał(a):

WandaVision (2020, Disney+) - zombie001 - 05-02-2021

A ja tam myślę, że oni trochę bawią się oczekiwaniami co niektórych fanów i finalnie dostaniemy prztyczek w nosa, bo ten aktor będzie grał zupełnie innego bohatera, a tylko w tym przedstawieniu Wandy pełni taką, a nie inną funkcję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Spoilerowo - 05-02-2021

(05-02-2021, 22:56)zombie001 napisał(a): A ja tam myślę, że oni trochę bawią się oczekiwaniami co niektórych fanów i finalnie dostaniemy prztyczek w nosa, bo ten aktor będzie grał zupełnie innego bohatera, a tylko w tym przedstawieniu Wandy pełni taką, a nie inną funkcję.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Craven - 06-02-2021

Jak dla mnie to jest fajne bo nie wiemy co z tego będzie, bo może droczą się z widownią a może to wstępniak przed Multiverse of Madness który ma wprowadzić wiadomo co do MCU.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - michax - 06-02-2021

Jedna rzecz mnie zdziwiła w 5 odcinku, ale to pierdoła w sumie:)

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Danus - 06-02-2021

Wciąż wieje nudą. Duga sprawą jest to, że nie trafia do mnie stan Wandy, nagle po Endgame zaczela robic to co robi. Nic na to nie wskazywalo i dla mnie jest to troszeczke dopisane na sile, by miec nowy watek serialu, ktory w zasadzie nikomu nie byl potrzebny. Ale czyms trzeba bylo zapelnic platforme Disney plus.
Na razie serial jawi mi sie jako takie mrugniecie do fanow Infinity sagi, krzyczy patrzcie ile odniesien, widzicie to?!!!!

RE: WandaVision (2020, Disney+) - michax - 07-02-2021

Danus

RE: WandaVision (2020, Disney+) - raven.second - 07-02-2021

Cytat:nie trafia do mnie stan Wandy
Wanda była w rozsypce w finale Infinity War - w finale Endgame była wściekła - w WandaVision jest mieszanka tych dwóch uczuć z powodu tego co napisał michax w spojlerze :) ponadto i ona, i Vision, jako jedyni z Avengers są na tak zwanym uboczu. Wszyscy pozostali znają się od długiego czasu i mają za sobą sporo wspólnych akcji. Wanda oprócz ewentualnego treningu, akcji w Sokovii i tragedii w Lagos siedziała dupie w bazie razem z Visionem, podczas gdy inni biegali po świecie. Ta dwójka jakoś musiała się zakumplować, pojawiły się tam jakieś uczucia, a gdy wkurw po Endgame opadł, pojawił się spojler michaxa. I tyle.

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Craven - 07-02-2021

Mi tam bardziej zgrzytnęło, że Darcy jest fizykiem a studiowała politologię. No ale pewnie mamy zakładać, że po wydarzeniach z Thora zmieniła kierunek :)

RE: WandaVision (2020, Disney+) - raven.second - 07-02-2021

Albo drugi kierunek zrobiła, minęło w końcu trochę czasu XD

RE: WandaVision (2020, Disney+) - SonnyCrockett - 07-02-2021

(07-02-2021, 11:26)Craven napisał(a): Mi tam bardziej zgrzytnęło, że Darcy jest fizykiem a studiowała politologię. No ale pewnie mamy zakładać, że po wydarzeniach z Thora zmieniła kierunek :)

A tak naprawdę chodziło o to że nie stać ich na Portman w serialu. ;)

RE: WandaVision (2020, Disney+) - Craven - 07-02-2021

Dobrze, Darcy da się lubić. Portman nadaje się tylko do dramatów.