Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? (/Thread-Jak-dowiedzieli%C5%9Bcie-si%C4%99-o-naszym-istnieniu--6)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Danus - 07-09-2007

Czesc jestem tu nowy a dowiedzialem sie o KMF z filmwebu. Witam wszystkich uzytkownikow


- Beowulf - 09-09-2007

No hey. :)
Ale jak z FilmWebu? W jaki sposób? Zaciekawiłeś mnie. 8)


- Negrin - 10-09-2007

Jakoś nie mogę namierzyć kulturalnego wątku pod tytułem "tutaj się przedstawiać", więc może z tego skorzystam, a co.

Czyli ten tego: witam. O stronie wiem od dawna, bo mi znajomi powiedzieli, a kto mnie może kojarzy, to się reszty domyśli. A kto nie kojarzy, to w sumie mniejsza z tym, rajt? Kłaniam się nisko.

Tyle tytułem wstępu. Porozmawiać na tematy przyszedłem. Howgh.


- D'mooN - 10-09-2007

Cześć Czarnuchu:)


- Green_Eyes - 10-09-2007

Niektórzy kojarzą, choć waćpan zapewne sam nie kojarzy ;) Miło mi powitać.


- Negrin - 10-09-2007

Green_Eyes napisał(a):Niektórzy kojarzą, choć waćpan zapewne sam nie kojarzy ;) Miło mi powitać.
Nie doceniasz mnie :P


- simek - 03-11-2007

Z google`a, bez niego byście chyba padli :) a z filmwebu to można do was dotrzeć poprzez jakiegoś gościa(sorry, że nie pamiętam którego), który na swoim koncie ma wasz adres.


- Anonymous - 24-11-2007

Jako, że jest to mój pierwszy post wypadałoby się przywitać, a więc witam wszystkich :). Jak trafiłem na stronę KMF?? Hmm... Nie pamiętam, ponieważ było to bodajże 3 lata temu... Zdaje się, że na filmwebie, ktoś zapodał kiedyś link, ale nie jestem pewien :).


- Hildek - 03-03-2008

Witam Wszystkich!
Jak tu trafiłem? Oj, to długa historia...Na początku było słowo. Film. A słowo pasją się stało. Jednak nie umiałem nigdzie spełnić sie filmowo i rozpocząłem poszukiwania serwisu idealnego. Nie chciałem być skazany na "profesjonalizm" filmwebu więc troszeczkę popytałem tu i tam aż w końcu trafiłem na link do Klubu Miłośników Filmu. Świetny serwis. Recenzje od Tarantino do Herzoga. A i sam mam zamiar jeszcze popisać :)
Pozdrawiam.


- ARmy - 03-03-2008

Ja trafiłem na stronę KMFu już dawno temu i to dość przypadkowo. Siedziałem sobie w kafejce na Onecie i wklepałem hasło "film" i gdzieś w gąszczu linków kliknąłem na niejaki Klub Miłośników Filmu. Nie wiem czy mi się zdaje, ale kiedyś mieliście inny adres :D. Obejrzałem stronkę wzdłuż i wszerz i zaskoczył mnie mile poziom merytoryczny i, że tak powie, to była miłość od pierwszego wejrzenia :D. Wasza strona to mój TOP 5. Oby tak do końca świata i jeden dzień dłużej.


- Beowulf - 03-03-2008

Masz rację, wcześniej było film.warka.pl ;)


- Stormbringer - 09-03-2008

Ja nie pamiętam, skąd się dowiedziałem, ale cieżko się nie dowiedzieć, jeśli się choć trochę szpera w sieci w poszukiwaniu kinomaniaczych treści.
Się przywitam: dzień dobry. :)


- Negrin - 09-03-2008

A witamy pana szanownego, witamy :)


- D'mooN - 09-03-2008

Ja obywatela skądś chyba znam...;)


- Stormbringer - 09-03-2008

A bo ja się tak kręciłem po okolicy. ;)


- romeck - 09-03-2008

Fajnie, że wpadłeś. :)


- Donia Agata - 09-03-2008

A mnie poinformował o tej stronie dawno temu, niejaki Janusz, którego nawiasem mówiąc, mocno olaliście na tym forum (no, może akurat nie obecna ekipa). A trafił on do was, dzięki desjudiemu i recenzji bodaj "Znikającego punktu", zachwycił się nią no i podał ją dalej, do mnie. I tak się już tu kręcę, raz bliżej, raz dalej, zależy....


EDIT: Sprawdziłam, nie ma recenzji "Znikajcego punktu". A desjudi ma datę wstapienia do Klubu wrzesień rok 2006. Czy obecny desjudi to jest ten sam, co pisał tu przed rokiem 2006? Przyznam, że ta zagadka trapi mnie już od dłuższego czasu, dziś wreszcie przyszedł czas na pytanie o prawdę. :)


- D'mooN - 09-03-2008

Dobrze Cię tu znowu widzieć:)

Donia Agata napisał(a):A mnie poinformował o tej stronie dawno temu, niejaki Janusz, którego nawiasem mówiąc, mocno olaliście na tym forum (no, może akurat nie obecna ekipa).

Olaliśmy? Basiu, to forum dyskusyjne nie kółko gospodyń wiejskich.

Donia Agata napisał(a):Czy obecny desjudi to jest ten sam, co pisał tu przed rokiem 2006? Przyznam, że ta zagadka trapi mnie już od dłuższego czasu, dziś wreszcie przyszedł czas na pytanie o prawdę. :)

Desjudi jest jeden:)
Des, powiedz Basieńce.


- Donia Agata - 09-03-2008

To w takim razie, gdzie się podziały stare recenzje Desjudiego? I dlaczego taka data? Skoro ja go czytałam tu wcześniej? Może ten temat należy drażliwych, więc dobra, dobra, już nie drążę. :)


- Oconnel - 09-03-2008

Forum chyba swego czasu padło. Wszystkie tematy i baza użytkowników została stracona. Sam też miałem tutaj kiedyś stare konto. W zeszłym roku jednak, musiałem zarejestrować się od nowa.