Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Strona KMF (https://forumkmf.pl/Forum-Strona-KMF--10)
+--- Wątek: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? (/Thread-Jak-dowiedzieli%C5%9Bcie-si%C4%99-o-naszym-istnieniu--6)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - dziewczyna - 30-07-2012

(28-07-2012, 00:23)wujo444 napisał(a): mnie tam interesuje kim on jest, bo jeśli R. jest od nicku, to lista jest raczej krótka :)

ha. nie wiadomo, nie powiem :)


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - wujo444 - 30-07-2012

@raven.second - biorąc pod uwagę aktywnych, to jedna ręka wystarcza...

@dziewczyna - boicie się do siebie przyznać, czy co? :)


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - dziewczyna - 30-07-2012

(30-07-2012, 00:13)wujo444 napisał(a): @dziewczyna - boicie się do siebie przyznać, czy co? :)

tak, R. się mnie wstydzi ;P


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Gal Anonim - 30-07-2012

nie wstydze się.

plotki, plotki, plotki!


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - SonnyCrockett - 30-07-2012

Crov ma dziewczynę...zakochana para tararara :P


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Veers - 23-09-2012

Prawdę powiedziawszy przypadek. AKurat szukałem gdzie można zakupić film na dvd "Dzikie wyspy" (choć wolę tytuł oryginalny "Hayes i Nate") bo wypatrzyłem, że się ukazała polska edycja. I wyświetlił mi sie w googlach link do recenzji. I tak się "zaprzyjaźniłem" ze stroną. A dziś zapisałem na forum.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - zooshe - 05-10-2012

Kiedyś dawno temu szukałam informacji o filmie Kruk i tak trafiłam na tą stronę. Postanowiłam się zarejestrować bo mam już serdecznie dość czytania postów na FW z których połowa to same bluzgi a pozostała gry.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - The Vujek - 05-10-2012

(05-10-2012, 23:37)zooshe napisał(a): mam już serdecznie dość czytania postów na FW

Witaj w klubie :)


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Teddy Bear - 10-10-2012

Często czytałem analizy filmów na waszej stronie. Dodam, że bardzo mi się podobały. Właściwie to od dłuższego czasu poszukiwałem jakiegoś aktywnego forum filmowego, na którym mógłbym się powymieniać zdaniami - i tak o to, za pomocą wujka google, trafiłem tutaj ;P


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Grzegorz - 30-10-2012

Chciałem znaleźć jakies ciekawostki o filmowych efektach specjalnych i trafiłem na tą stronkę. Było to kilka miesięcy temu. Przeglądając recenzje i ciekawostki stwierdziłem, że to jedna z najlepszych stron o tematyce filmowej i postanowiłem sie zarejestrować.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - balbina - 08-11-2012

witam wszystkich,trafiłam tutaj z polecenia,kilka osób chwaliło was bardzo.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - patyczak - 08-11-2012

To dobrze, bo polecenia trzeba wykonywać!

Witamy:)


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - SonnyCrockett - 08-11-2012

Po wypowiedziach na forum to raczej długo tu nie zabawi.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Motoduf - 08-11-2012

Miałem napisać, żeby zaczęła stawiać spacje, ale chyba nie ma sensu, bo zaraz i tak będzie ban :D


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - SonnyCrockett - 08-11-2012

Nie wiem kto tu się bawi ale takie "fenomeny" pojawiają się co kilka dni.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - wujo444 - 08-11-2012

Będzie ktoś ważniejszy, to może przedłużyć, na razie urlop na 24h.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - newretro - 05-03-2013

Ja tu trafiłem przez wyszukiwarkę nudząc się w pracy. Po nabyciu kilku starszych filmów z wyprzedaży, chciałem się dowiedzieć o nich coś więcej. I tak zacząłem wchłaniać kolejne "ciekawostki" filmowe.


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Bartholomew - 05-03-2013

jakoś w 2005 przeżywałem ogromną fascynacje horrorami i chyba szukałem czegoś o Egzorcyście. jakims sposobem trafiłem na KMF, potem odwiedziłem forum i widząc, że nie ma tu tematu dotyczącego ów horroru, szybko założyłem konto i stworzyłem baaaaaaardzo prymitywny (miałem wtedy jakies 11-12 lat?) wątek. Zostałem oczywiście bardzo szybko zjechany i obszczekany jak bura suka, co w sumie nie jest dziwne, bo post był jednozdaniowy, a samo zdanie chyba nie miało za wiele wspólnego z logiką :D moja porażka musiała mnie bardzo zniechęcić do tej strony, bo wróciłem dopiero jakoś po 3 latach, ale tym razem odrobinę mądrzejszy i zabierałem głos dopiero wtedy, kiedy po dłuższym namyśle, w pocie czoła udało mi się napisać parę zdań złożonych :)


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Mefisto - 05-03-2013

Długo czekałeś, by wyjść z szafy :)


RE: Jak dowiedzieliście się o naszym istnieniu? - Azgaroth - 06-03-2013

(05-03-2013, 20:07)Bartholomew napisał(a): i zabierałem głos dopiero wtedy, kiedy po dłuższym namyśle, w pocie czoła udało mi się napisać parę zdań złożonych :)

Czyli dosyć rzadko patrząc na ilość postów :)