![]() |
|
Ren & Stimpy - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Ren & Stimpy (/Thread-Ren-Stimpy--656) |
Ren & Stimpy - MOLQ - 12-09-2007 Ren i Stimpy tytułowe postacie z serialu telewizyjnego stworzonego przez kanadyjskiego animatora, John Kricfalushi. Główni bohaterowie, Ren Höek - neurotyczny pies rasy chihuahua i bezmózgi kot Stimpson J. Cat, w kreskówce przemierzają krainy nonsensu. Kricfalushi stworzył postacie około roku 1979, tuż po przeprowadzce do USA, podczas produkcji niskobudżetowych animowanych seriali telewizyjnych.Ren i Stimpy są stereotypową parą dziwaków. Ren sarkastyczny, cyniczny i odpychający charakter. Stimpy natomiast jest fajtłapowatym, przemiłym i niezbyt mądrym kocurem .(WIKIPEDIA) Z mojej strony : Widzialem dopiero jeden odcinek i serial mi przypadl do gustu :) smieszny i glupi .Od znajomego uzyskalem jedno okreslenie : oblesny . Jednak ja trafilem na mniej oblesny odcinek w sumie to tylko kreskowka ,ale fajna :) Odcinki w kazdy czwartek na MTV o godz.21.30 Happy Happy Joy Joy :D - Snuffer - 13-09-2007 Według mnie także jest obleśny. No poprostu mi nie podpada i uważam że jest niesmaczny. - Maik - 13-09-2007 Serial zanm mało ale z tego co widziałem całkiem zabawny choć faktycznie momentami nieco niesmaczne się wydaje... Ciekawostka : |