Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Godzilla - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Godzilla (/Thread-Godzilla--704)



RE: Godzilla - Arahan - 05-10-2013

też tak uważam, zobaczymy ile z tego klimatu będzie w filmie


RE: Godzilla - OGPUEE - 05-10-2013

Mierzwiak, gnoju jeden - przez ciebie teraz będę wyczekiwał filmu jak jakiś podniecony gówniarz :). Narracja Oppenheimera, stosy martwych ludzi - czyżby film z Godzillą, który po wyczekiwaniach naprawdę będzie dobry? Mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie w przeciwieństwie do Pacifim Rim, którym też się jarałem, a ostatecznie się rozczarowałem.

Ciekawe, czy Doug Walker znów będzie pił pianę z powodu dziury w budynku :)?

Żeby za bardzo nie fapować. Jest drugi potwór - chyba najmniej fajny aspekt film. Wolałbym, żeby Godzilla był sam. Dodatkowo ten zdechły robal przypomina jednego z potworów z kreskówki Hanna-Barbera. Ok...:
[Obrazek: EnergyBeast.jpg]


RE: Godzilla - Juby - 05-10-2013

Gdyby ktoś jeszcze nie widział jest tutaj:
http://www.kino-govno.com/movies/godzillab/trailers#15804

Jak ja wytrzymam ten miesiąc do prawdziwego trailera? Mega, czekam bardziej niż na nowych X-Menów (najbardziej oczekiwany film 2014 na równi z FF7).


RE: Godzilla - military - 05-10-2013

Cytat:Ciekawe, czy Doug Walker znów będzie pił pianę z powodu dziury w budynku :)?

Ten koleś jest tak słaby, że nie oglądałem niczego od niego, od kiedy dowiedziałem się, że w internecie są inni recenzenci-komicy...:) Ale o czym konkretnie mówisz?


RE: Godzilla - Danus - 05-10-2013

Mam nadzieje, ze chociaż sceny rozwalonego miasta pojawią się w gotowym filmie.


RE: Godzilla - OGPUEE - 05-10-2013

(05-10-2013, 11:43)military napisał(a):
Cytat:Ciekawe, czy Doug Walker znów będzie pił pianę z powodu dziury w budynku :)?

Ten koleś jest tak słaby, że nie oglądałem niczego od niego, od kiedy dowiedziałem się, że w internecie są inni recenzenci-komicy...:) Ale o czym konkretnie mówisz?

O recenzji wersji Emmericha, którą mocno zjechał. Aha, żeby nie było, uważa japońskiego Godzillę za podobne gówno.


RE: Godzilla - Bucho - 05-10-2013

(05-10-2013, 10:12)OGPUEE napisał(a): Żeby za bardzo nie fapować. Jest drugi potwór - chyba najmniej fajny aspekt film. Wolałbym, żeby Godzilla był sam. Dodatkowo ten zdechły robal przypomina jednego z potworów z kreskówki Hanna-Barbera


Bo ma wiecej niz cztery konczyny? Bez jaj :) Przeciez to zaden problem, ze beda jakies inne monstra (zreszta, mozliwe, ze to tylko na potrzeby tizerka zostalo uzyte - robal rozjebal pol miasta zanim zdechl, a teraz przychodzi prawdziwy jebaka, czyli Godzilla), zreszta skoro promieniowanie dziala niby takie cuda, to nielogicznym jest, ze tylko jeden jaszczur zmutowal. Cokolwiek pojawi sie w tym filmie, to oczywiscie Godzilla bedzie tutaj najwiekszym pakerem.



RE: Godzilla - Gal Anonim - 05-10-2013

Tizer jak tizer. Do pójścia do kina mnie nie zachęciło. Równie dobrze mógłby to być tizer do gry o Godzilli. Jak będą inne potwory to plus. Tylko ciekawe czy pójdzie to bardziej w stronę napieprzanki w stylu PACIFIC RIM i akcyjki, czy raczej horrorowo-katastroficzną?


RE: Godzilla - Bucho - 05-10-2013

Crov, ale Ty marudzisz :) Patrzac na to, ze to gatunek Summer Blockbuster, to tizerek bardzo dobry - imo rzadko spotyka sie lepsze.


RE: Godzilla - Gal Anonim - 05-10-2013

Dobry, ale chodzi mi o to, że nie ma w nim niczego, co by mnie zachęciło do filmu. Ot, jakiś potwór leży, jakieś miasto zrujnowane, Godzilla wrzeczy na widzów. Epy w tym nie ma szczególnej :P (co innego cytat w tle, cytat w tle jest jednym z moich ulubionych) Jakby coś pokazywał konkretnego to może bym się podjarał, ale nie lubie tizerów, które są tylko pokazem tego, że studio umie robić modele na kompie albo strzelać ładne fotki*.

* Oczywiście są wyjątki :)

,


RE: Godzilla - OGPUEE - 05-10-2013


(05-10-2013, 13:52)Crov napisał(a): Tylko ciekawe czy pójdzie to bardziej w stronę napieprzanki w stylu PACIFIC RIM i akcyjki, czy raczej horrorowo-katastroficzną?


Sądząc po wypowiedziach twórców i ogólnym klimacie zapowiada się to drugie.

Cytat:Bo ma wiecej niz cztery konczyny? Bez jaj :)
No nie powiesz, że to:
[Obrazek: 2chxe0j.jpg]
nie przypomina tamtego krocionoga, którego wcześniej dawałem.




RE: Godzilla - Mefisto - 05-10-2013

No patrz, jakoś nie bardzo :)


RE: Godzilla - OGPUEE - 05-10-2013

Ach, wy ślepcy :).


RE: Godzilla - Mierzwiak - 05-10-2013

(05-10-2013, 13:52)Crov napisał(a): Tylko ciekawe czy pójdzie to bardziej w stronę napieprzanki w stylu PACIFIC RIM i akcyjki, czy raczej horrorowo-katastroficzną?
Z opisów trailera już z właściwego filmu wynika że to drugie, choć walki będą; była ponoć świetna scena w której walka potworów pokazana jest z perspektywy ludzkich bohaterów znajdujących się w samym środku tego chaosu.

Pamiętam jak krytykowałem Edwardsa za pieprzenie o realizmie, ale - choć cały czas pamiętam, że to tylko materiał koncepcyjny - chyba rozumiem, co miał na myśli. Wygląda to bardzo poważnie i realistycznie, jakby wynikało z założenia "A co gdyby nagle w naszym świecie pojawiły się takie potwory? Jakie byłyby skutki?" Ujęcie ze zwłokami leżącymi wokół pociągu to dla mnie szok. To porażający obraz (do tego muzyka z 2001, co za klimat!) To nie jest coś, co widuje się w superprodukcjach. W zasadzie to kino traktuje ofiary w ludziach albo jako element rozwałki, pokazując ginące w efektowny sposób CGI-ludziki (2012, Man of Steel), albo nie pokazuje tego w ogóle i przemilcza ten fakt. Ile osób zginęło w Avengers? Jedna? Sto tysięcy? Zgadujcie. (tak, na końcu w materiale TV widać znicze i kwiaty, ale to trochę mało, by nadać jakikolwiek większy ciężar)

Trzymam kciuki, żeby film był jednak jak najwierniejszą realizacją tej wizji i takiego podejścia, a będzie dobrze.




RE: Godzilla - slepy51 - 05-10-2013

Crov napisał(a):Dobry, ale chodzi mi o to, że nie ma w nim niczego, co by mnie zachęciło do filmu.

Napisz od razu, że nie ma Cranstona i dlatego ;)


RE: Godzilla - raven.second - 05-10-2013

Obejrzałem zwiastun i jestem pod wrażeniem. Wielkie, wściekłe, spasione bydle, którego nie widać w całej okazałości, tylko tu łapa, tu noga, tam łeb - super sprawa. Zniszczenia i ogólny klimat świata, który doznał solidnego łomotu - rewelacja. Widok dodatkowego wielonożnego stwora - meh. Bez tego byłoby lepiej chyba.


RE: Godzilla - Huntersky - 05-10-2013

Dołączam się do zachwytów - tak wyglądający film chciałbym obejrzeć (a nawet nie jestem fanem Godzilli), ale ,,wściekłe bydle"... no tak, do momentu prezentacji mordy, a raczej mordki, bo wygląda ona kjut es fak i z powodzeniem pasowałaby do jakiejś pluszowej wersji. Ale wcale nie traktuję tego jako wady. :)


RE: Godzilla - OGPUEE - 05-10-2013

(05-10-2013, 15:50)raven.second napisał(a): Widok dodatkowego wielonożnego stwora - meh. Bez tego byłoby lepiej chyba.

Witaj w klubie. Też wolę solo Króla od "Godzilla Vs. ktoś tam nr 1321434523". Chyba, że Edwards pójdzie śladem "Godzilla Raids Again" albo eposem o Gilgameszu.

I prawdopodobnie będzie jakiś inny bonzo, którego nie ujawnią aż do premiery/czegoś innego ważnego. Gdyż w trailerze występuje rój pajęczaków, które dla Godzilli są małe (czyli wyzwanie żadne), krocionóg w tizerze leży prawdopodobnie martwy, a nikt nie jest tak głupi, by na wstępie spoilerować koniec głównego wroga Króla. A teraz każdy blockbuster tego typu musi mieć w finale epicką naparzankę protagonisty z głównym złym.


RE: Godzilla - SonnyCrockett - 05-10-2013

Teaser koncepcyjny jest bardzo zachęcający, oby na tak realistyczny klimat pozwolono w filmie.


RE: Godzilla - Mierzwiak - 05-10-2013

(05-10-2013, 16:01)Huntersky napisał(a): ,,wściekłe bydle"... no tak, do momentu prezentacji mordy, a raczej mordki, bo wygląda ona kjut es fak i z powodzeniem pasowałaby do jakiejś pluszowej wersji. Ale wcale nie traktuję tego jako wady. :)
To dobrze, bo to nie wada :)

Problem z filmowymi stworami (pomijając to, że od lat nikomu nie udało się zrobić nic ciekawego) jest taki, że projektanci za wszelką cenę starają się nadać ich mordom jak najbardziej wredny, wściekły, złyyyyyy charakter. I to jest złe podejście, wystarczy zobaczyć jak wyglądają najgroźniejsze stworzenia na ziemi. Są piękne, tak po prostu i nie mają wcale na wypisane na pyskach, że chcą zabić wszystkich dokoła. Zaczynam coraz bardziej doceniać Godzillę, która będzie wyglądać jak sympatyczny, spasiony misiak, a tymczasem jednym ruchem łapy zrówna z ziemią drapacz chmur.