Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Godzilla - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Godzilla (/Thread-Godzilla--704)



RE: Godzilla - zombie001 - 22-10-2013

W tym roku pokazywali trailer na comic-con i rzekomo był tam, ten pająko-podobny stwór. Jakiś gość, co widział trailer, mniej więcej go narysował. Niby wygląda on tak:
Mam mieszane uczucia.


RE: Godzilla - SonnyCrockett - 22-10-2013

Oby nie, ja tam nie chce żadnego innego potwora, żadnych gigantycznych stonóg, pająków czy innych krów. ;)
Jeden przerośnięty gad, zniszczone miasta i miliony zdeptanych istnień, tego chcem. :)


RE: Godzilla - Arahan - 22-10-2013

no niestety, ale na 99% dostaniesz inne potwory


RE: Godzilla - zombie001 - 22-10-2013

Napisałbym nawet, że na 99,99999% będą inne potwory, z tego co pamiętam, to oprócz Godzilli mówiło się o 2.


RE: Godzilla - SonnyCrockett - 22-10-2013

No to znowu mnie w kinie nie zobaczą. Ja chyba już nigdy nie pójdę do kina, zawsze coś spierdolą. ;)


RE: Godzilla - OGPUEE - 22-10-2013

Niestety, to ta jedna z tych choojowych rzeczy w nadchodzącym filmie. Chyba, że Goji i potwór zaprzyjaźnią się i razem będą walczyć z wojem (a przy śmierci drugiego Godzilla zaryczy po swemu "Noooo!!!" :)).

A co do Muto (ale słaba nazwa) - to źródło ma w preorderowym zestawie figurek, gdzie mają być jeszcze inne potwory, jakiś wehikuł i ruiny budynków do niszczenia. A chyba każdy kumaty zauważył, że te zestawy często nie mają kompletnie nic wspólnego z treścią danego filmu i służą do trzepania kasy podczas hype'u (hej, ikona popkultury! Tutaj Godzilla napierdalajacy się z innymi potworami. Jak tym się nie bawić?). Więc nie radziłbym się sugerować nadchodzącym Godzilla Ultimate Slash Whining Motherfucker w wersji pomarańczowej, seledynowej w kropki bordo i ultrafioletowej oraz antygodzillomobilem Walter White'a.


RE: Godzilla - zombie_sidekick - 23-10-2013

Inne potwory będą zapewne jako "pokazówka" - wiecie, nuklearna potęga, wszyscy srają pod siebie, jak pojawia się pająk wielkości stadionu, a tymczasem okazuje się, że wszystkich czeka jeszcze WIĘKSZY problem.


RE: Godzilla - zombie001 - 29-10-2013

(17-10-2013, 00:04)Crov napisał(a): EJ NERDY! W tym filmie gra BRYAN CRANSTON!? Dlaczego nie mowiliscie tak od razu?! :D

Będzie mega dobre kino!

Aby nieco ostudzić twój zapał przypomnę tylko, że David S. Goyer (czołowy scenarzysta WB!!) współpracował przy tym projekcie :P Współtworzył zarys fabularny, i chyba nawet wprowadzał jakieś poprawki do gotowego scenariusza. :D


RE: Godzilla - Grievous - 29-10-2013

Z tego co ogarniam to skrypt Goyera poszedł się walić już w zeszłym roku.


RE: Godzilla - zombie001 - 29-10-2013

Jakiś wywiad kiedyś widziałem i z tego co tam mówił, to wynikało, że miał aktualny scenariusz w rękach (przez dość krótki okres czasu), czytał go i wprowadził kilka niewielki zmian. Jeśli jest inaczej, albo coś uległo zmianie to "Chwalmy Pana!".


RE: Godzilla - Grievous - 30-10-2013

Jeżeli chodzi o scenariusz to historia przedstawia się mniej więcej tak:

David Callaham był oryginalnym scenarzystą, ale potem Legendary postanowiło zatrudnić Goyera by przepisał jego scenariusz. Ten popracował nad nim tylko kilka tygodni, po czym zrezygnował i pałeczkę przejął Max Borenstein. Następnie na pokład wszedł Drew Pearce który miał przerobić postacie na nieco młodsze. Scenariusz był gotowy... po czym Legendary stwierdziło "jebać to" i zleciło przepisanie skryptu Frankowi Darabontowi. I na podstawie tego skryptu powstaje film.

Z tego co wiem to wkład Goyera był na tyle nieznaczny że nawet nie będzie wymieniony jako współautor scenariusza.


RE: Godzilla - zombie001 - 30-10-2013

Uff, kamień spadł mi z serca. Dzięki za wyjaśnienie, bo akurat z tą nową Godzillą, to nie jestem jakoś szczególnie na bieżąco.


RE: Godzilla - Danus - 04-11-2013

Miał być zwiastun 3 listopada, a tu cisza:(


RE: Godzilla - Craven - 04-11-2013

Zwiastun widmo.


RE: Godzilla - Juby - 04-11-2013

Coś ci się pomyliło Danus. Zwiastun ma być 8 listopada.


RE: Godzilla - Danus - 04-11-2013

8 listopada, dałbym se rękę uciąć, ze miał być 3:P

,,, no i chyba teraz bym do kroćset fur beczek! nie miał reki:)


RE: Godzilla - zombie001 - 04-11-2013

Najnowsze plotki mówią, że będzie 13 grudnia przed "Hobbit: Pustkowie Smauga".


RE: Godzilla - Grievous - 05-11-2013

Chodziło o 3 listopada, ale było to tylko gdybanie fanów gdyż wtedy przypadała 59 rocznica premiery pierwszego "Godzilli".

Trailer na 99% przed drugim "Hobbitem".


RE: Godzilla - slepy51 - 22-11-2013

[Obrazek: s4ev.jpg]


RE: Godzilla - Craven - 22-11-2013

Czegoż więcej chcieć ;)