Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Godzilla - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Godzilla (/Thread-Godzilla--704)



RE: Godzilla - Gieferg - 25-02-2014

Że co proszę?




RE: Godzilla - Mierzwiak - 25-02-2014

@Danus:

(24-02-2014, 16:07)Danus napisał(a): widać jednak u niektórych pewną współczesną dolegliwość, z mojej strony polecam:




RE: Godzilla - Arahan - 25-02-2014

Ok, nie powiem, KLIMAT tego zwiastuna targa suty i widzę, że będzie solidny background dla całej historii. To co mnie wkur***, to fakt, że praktycznie nie pokazali nic z MUTOS, a sam G. pojawia się w sumie na 2-3 sekundy. Może to i dobrze, ale zaczynam się obawiać, że w filmie też nie będzie tego za wiele ...


RE: Godzilla - Proteus - 25-02-2014

Końcowe ujęcie Króla.

*Squeeel like and over-excited 8 year old"

Żem gotów.


RE: Godzilla - Danus - 25-02-2014

Trailer oczywiście klasa. Nie będę się rozpisywał ile tu zajebistych, klimatycznych scen bo to chyba widać.
Studio też nieźle strolowało fanów, bo każdy myślał, i ja też, że zobaczymy jednak króla potworów, a tu dupa. Znów pokazali tylko kawałeczek.
Jeszcze raz powtórzę, klasa, miazga- najbardziej oczekiwany film tego roku.


RE: Godzilla - Mierzwiak - 25-02-2014

W końcu trailer, po którym nie można powiedzieć, że nie ma już po co iść do kina (patrz: chociażby TASM2).

Nie kłamali mówiąc, że będzie to kino katastroficzne.


RE: Godzilla - Proteus - 25-02-2014

Aha, i może to i tanie, ale zawsze podoba mi się w filmach, gdy jakaś obca nacja, która "wiedziała wszystko od początku", serwuję bohaterom scenę ekspozycji, kipiącą od ciężkiej atmosfery. Podejrzewam, że tak właśnie będzie wyglądać moment, w którym Watanabe mówi jankesom "We've woken up something". Moc.

(25-02-2014, 20:10)Arahan napisał(a): To co mnie wkur***, to fakt, że praktycznie nie pokazali nic z MUTOS, a sam G. pojawia się w sumie na 2-3 sekundy.

To źle?

Btw. podejrzewam, że ten trailer będzie miał nieporównywalnie zwiększonego powera w kinie, na dużym ekranie.


RE: Godzilla - Craven - 25-02-2014

1. http://inception.davepedu.com/

2. Ken Watanabe, jak miło.

3. Ogólnie meh, ale ujęcie zamykających się wrót superaśne.

4. W sumie podoba mi się, że niby pokazują trochę Godzilli, ale nie za dużo, ergo mam nadzieję, że w kinie nie będzie meh.


RE: Godzilla - slepy51 - 25-02-2014

Film roku. Dziękuję, dobranoc :)


RE: Godzilla - Bogdan - 25-02-2014

Staram się nie jarać za bardzo, bo po trailerach PR też byłem przehajpowany i się zawiodłem, ale to jest ZNAKOMITY trailer. Ciary.


RE: Godzilla - Juby - 25-02-2014

[Obrazek: ohmy.gif]

Ależ ten zwiastun jest wspaniały. Godzillę widać i to jest ważne, a to że go mało to też plus. Jest klimat, jest epa, jest moc. Oglądam jeszcze raz. I jeszcze. Click. Click. CLICK!

PS: Film zapowiada się bardzo realistycznie i ponuro plus Godzilla wygląda na niepowstrzymaną, a nie jak Zilla jaszczurka, którą rozwalą 4 rakiety.


RE: Godzilla - Danus - 25-02-2014

Mnie tylko zastanawia jedna scena. Spadające do wody myśliwce. Wyglądają jakby ktoś je złapał w powietrzu i po prostu rzucił do wody. Strasznie dziwnie to wygląda.


RE: Godzilla - Bogdan - 25-02-2014

Ten męski chór z drugiej połowy zwiastuna (mniej więcej od 1:18), jest w połączeniu z obrazem tak wspaniale przerażający, że do teraz nie mogę wyjść z podziwu. CO ZA TRAILER.

Cytat:Wyglądają jakby ktoś je złapał w powietrzu i po prostu rzucił do wody

Ten ktoś to chyba może być Godzilla, ale nie wiem :D


RE: Godzilla - zombie001 - 25-02-2014

(25-02-2014, 20:10)Arahan napisał(a): To co mnie wkur***, to fakt, że praktycznie nie pokazali nic z MUTOS, a sam G. pojawia się w sumie na 2-3 sekundy.

Nie chcę mi się szukać oficjalnych informacji, ale jeśli wierzyć redaktorowi hatak.pl, to jest to celowa kampania reklamowa filmu. Godzilla w pełnej krasie ma zostać zaprezentowany dopiero w filmie.

Co do trailera - bardzo klimatyczny, aczkolwiek nie wiem czy ten budżet (160 MLN) to jednak wystarczająca kwota. Efekty wyglądają na niedopracowane.

Ps. Nie wiem czy była już tu podawana ta informacja, ale reżyser w jednym z wywiadów potwierdził, że zatrudniono Serkisa do pracy przy motion capture.


RE: Godzilla - Danus - 25-02-2014

(25-02-2014, 20:32)Bogdan napisał(a):
Cytat:Wyglądają jakby ktoś je złapał w powietrzu i po prostu rzucił do wody

Ten ktoś to chyba może być Godzilla, ale nie wiem :D
Jakby Godzilla je złapał to tak raczej by nie wyglądały, chyba, ze Godzilla potrafi czasami działać bardzo delikatnie:P



RE: Godzilla - Arahan - 25-02-2014

W 1:35 coś dużego, wyglądającego jak Pterodaktyl (Rodan?) wpada do wodny, jakby nurkowało (wyraźnie widać sylwetkę, jak składa się do nurkowania). Przypuszczam, że to zniszczyło samoloty + rozbita rejsówka w początkowych ujęciach. Coś nam będzie śmigało nad głowami w tym filmie, a skoro mają być inne MUTOS to jestem na 99% pewny, że to Rodan ;)

Co do efektów - faktycznie w kilku miejscach rażą, mam nadzieję, że w filmie nie będzie to tak biło po oczach.


RE: Godzilla - OGPUEE - 25-02-2014

Zapowiada się film z G. jaki chciałem ujrzeć. Klimat ten sam jak w G54, po którym przygnębiony widz ma ochotę się zabić, ale i naprawiający niedociągnięcia rzeczonego oryginału (postacie ludzkie, dłuższe utrzymywanie potwora)

(25-02-2014, 20:32)zombie001 napisał(a): Ps. Nie wiem czy była już tu podawana ta informacja, ale reżyser w jednym z wywiadów potwierdził, że zatrudniono Serkisa do pracy przy motion capture.

Ha, czyli Króla nadal gra aktor!


RE: Godzilla - raven.second - 25-02-2014

Ryk jest dalej za długi, nie podoba mi się to przeciągnięcie, ale może w kinie się do tego przekonam (bo na głośniczkach/słuchawkach to jednak trochę tak kiepsko oceniać). A końcowe ujęcie, jak Godzilla drze mordę, a wrota się zamykają - my body is not ready.


RE: Godzilla - Mush Room - 25-02-2014

Ludzie, ryk Godzilli jest przepiękny, uwierzcie mi i moim monitorom studyjnym:)


RE: Godzilla - Bradesinarus - 25-02-2014

Po tym trailerze mogę powiedzieć tylko jedno: Jest MOC! Nie mam już najmniejszych złudzeń, że nowa "Godzilla" będzie prawdziwą filmową ucztą a wizyta w kinie i zobaczenie dzieła Garetha Edwardsa na wielkim ekranie to absolutny obowiązek.