Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Widmo - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Forum wewnętrzne: HORRORY, KINO WAMPIRYCZNE, GORE (https://forumkmf.pl/Forum-Forum-wewn%C4%99trzne-HORRORY-KINO-WAMPIRYCZNE-GORE--19)
+---- Wątek: Widmo (/Thread-Widmo--775)



Widmo - Ronaldo - 27-02-2008

Tajlandzki horror nakręcony przez dwóch studentów. Pewnie większość z Was oglądała, chciałbym poznać Wasze opinie na temat tego filmu, bo jeśli chodzi o mnie to jestem pod wrażeniem, kilka razy podczas oglądania tegóż filmu przeszły mnie ciarki, a scenę zakończenia długo miałem przed oczami...


- Mierzwiak - 27-02-2008

Gniot. Ile razy można oglądać te same sceny które były już w Ringach, Klątwach i ich remake'ach? Do tego niedorzeczny, śmieszny twist na końcu.

Ale bez obaw, amerykański rekame będzie jeszcze gorszy.

PS. Do tego marne, przewidywalne chwyty grozy które da się przewidzieć, jak w scenie w ciemni. Wiadomo że jak światło zapala się na chwilę co jakiś czas to w końcu bliżej lub dalej od kamery pojawi się zjawa. Nuda!


- Ronaldo - 27-02-2008

Kpisz, prawda?

Horror ma straszyć, a ten straszył, tyle w temacie. A zakończenie było świetne.


- Mierzwiak - 27-02-2008

Ronaldo napisał(a):Kpisz, prawda?
Zdanie ludzi odmienne od twojego to kpina?

Ronaldo napisał(a):Horror ma straszyć, a ten straszył, tyle w temacie.
Jeśli ciebie straszą klony klonów scen z innych filmów, ok, mnie nie. Oglądanie po raz enty pełzającej bladej zjawy z włosami na twarzy wywołuje u mnie odruch wymiotny. Może gdybym widział to po raz pierwszy zrobiłoby jakieś wrażenie, ale u licha widziałem pięć Ringów i tylko dwie Klątwy.


- dj.grzechu - 27-02-2008

Teraz czarnowłosa zjawa to najbardziej eksploatowany pomysł w kinie azjatyckim.

Mnie "Widmo" się podobało pomimo wielu ogranych chwytów. Było rzeczywiście straszne, zaskakujące pod koniec i dobrze opowiedziana. Pomimo ogranych chwytów. Bo kto powiedział, że nie można ich umiejętnie wykorzystac?