Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
#81
Damaged na czole to lipa straszna, ale reszta jako tako wygląda ciekawie... i dość oryginalnie.
BTW, skoro Joker wygląda jak bardziej jebnięty Ninja, to teraz czekam na fotkę Harley Quinn z fryzurą ala Yolandi. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#82
Dosłowność i łopatologia? To raczej wypadkowa tego, co w kinie Ayera zawsze było obecne czyli realizmu i researchu na tematy kryminalne (u niego prawie zawsze przestępcy, a gliniarze w sumie też, to wytatuowani szaleńcy), a komiksu. Stąd jego Joker to takie skrzyżowanie psychopaty znanego z komiksów z latynosem lubiącym guny i tatuaże, a zakwaterowanym w San Quentin albo Folsom.

Odpowiedz
#83
Internet szybki jest:
[Obrazek: OBX4mRF.jpg]
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#84
[Obrazek: CDZs8CNUkAAdvj-.jpg]

Czekam na oficjalną fotkę HQ.

Odpowiedz
#85
Powiedziano już chyba wszystko, w pełni podpisuję się pod postami o Mansonie przebranym za Jokera i łopatologii. Dla mnie to kompletnie odpychający projekt, może dlatego, że nie lubię ani Mansona, ani przebieranek Mansona, ani też Leto jako aktora czy piosenkarza. Nawet tatuaży nie lubię, to jest dopiero ból dupy i malkontenctwo :)

Odpowiedz
#86
Podoba mi sie poza tym "damaged" na czole. "Hahahahah" nawet mi nie przeszkadza, bo moze pasowac. Szkoda, ze nie ma jakichs tatuazy gangsterskich. Jak to jajcarz powinien miec wytatuowane tatuaze charakterystyczne dla wszystkich gangów znajdujacych sie w wiezieniu, w którym spedza czas. ;)

(25-04-2015, 10:34)Crash napisał(a): Dosłowność i łopatologia? To raczej wypadkowa tego, co w kinie Ayera zawsze było obecne czyli realizmu i researchu na tematy kryminalne (u niego prawie zawsze przestępcy, a gliniarze w sumie też, to wytatuowani szaleńcy), a komiksu. Stąd jego Joker to takie skrzyżowanie psychopaty znanego z komiksów z latynosem lubiącym guny i tatuaże, a zakwaterowanym w San Quentin albo Folsom.
Dosłowoność i łopatologia to przeciez wlasnie Ayer. ;) Ayer to taki wzorowy riserczer, ze zrobil film o amerykańskim rozwikłaniu Enigmy :P

Odpowiedz
#87
(25-04-2015, 12:22)Crov napisał(a): Dosłowoność i łopatologia to przeciez wlasnie Ayer. ;) Ayer to taki wzorowy riserczer, ze zrobil film o amerykańskim rozwikłaniu Enigmy :P

Teraz to piszesz o jego głupocie, czym też, co rusz, się popisuje - dowodem na to nie tylko "U-571", ale i "SWAT", czy niedawny "Sabotaż". Nie odmówię jednak kolesiowi tego, że odwzorowanie środowiska przestępczego w jego filmach jest całkiem realistyczne. Brudne, nieprzyjemne i niebezpieczne, a przy okazji pociągające, no bo nieprzypadkowo nawet policjanci zaczynają przypominać tych, których ścigają. Nie wiem, na ile jest to zgodne z prawdą, ale w jego filmach nigdy nie miałem z tym problemów.

Odpowiedz
#88
Wygląda jak kompletny psychol czyli tak jak ma wyglądać Joker. Póki co na plus

Odpowiedz
#89
Zapowiada się to źle. Jared Leto to tak skrajnie wyegzaltowany gość, że nie wydaje się być zdolnym do zagrania Jokera bez przeszarżowania totalnego. Jeszcze gdyby tam był lepszy reżyser, to może tę jego nadwrażliwość by jakoś obrócił w coś dobrego, ale nie stanie się tak zapewne.

Sam wybór był fatalny a teraz widzimy jego koszmarne, ale naturalne następstwo.
.

Odpowiedz
#90
(25-04-2015, 15:50)Arahan napisał(a): Wygląda jak kompletny psychol
Taaa, już widzę jak ten psychol myśli sobie "O cholera, jestem taki szalony, i ciągle się śmieję, muszę mieć wytatuowane HAHAHAHA bo taki jestem chory normalnie no!"

Jak już się chcieli bawić tatuażami, to zamiast debilnego "Damaged" na czole napisanego krojem, jakim laski tatuują sobie imiona chłopaków mogli naprawdę pójść na całość i zamiast robić Jokerowi makijaż zainspirować się nim:

[Obrazek: tumblr_ms5pb9Qt481sgopr4o1_500.gif]

Odpowiedz
#91
Jest już zdjęcie Mr. Freeze'a, który ma zaliczyć cameo:

[Obrazek: CDZxsAPUUAAStU5.jpg]

Odpowiedz
#92
Kocham to jak to forum potrafi ocenić film i rolę na podstawie jednego zdjęcia. Ledger po pierwszej fotce był bleee, Craig nie pasował na Bonda, Leto koszmarny bo ma tatuaże które pewnie w filmie będą przez 5 min max. Przecież nie będzie popierdalal z gołą klata przez cały swój ekranowy czas. Moze poczekajmy na zwiastun chociaż. Malkontenctwo level kmf

Odpowiedz
#93
Motyw z Mr. Freezem mnie rozwalił :D
.

Odpowiedz
#94
Film bedzie chuowy, bo Ayer. Joker ma po prostu gowniane tatuaze. Nie wiem o co cho, Arahan. :) (Ale szczerze to wciac chetnie na niego pojde, bo to najciekawszy film z oferty Warner/DC.)

Ale szkoda, ze jak juz go wytauowali to nie bardziej odjechanie. Np. szkoda, ze nie ma uśmiechu wytatuowanego, czy cos. Cos bardziej przerazajacego. Nie mowie, ze to byloby lepsze, ale moze byloby ciekawsze.

Odpowiedz
#95
(25-04-2015, 16:28)Arahan napisał(a): Kocham to jak to forum potrafi ocenić film i rolę na podstawie jednego zdjęcia. Ledger po pierwszej fotce był bleee, Craig nie pasował na Bonda, Leto koszmarny bo ma tatuaże które pewnie w filmie będą przez 5 min max. Przecież nie będzie popierdalal z gołą klata przez cały swój ekranowy czas. Moze poczekajmy na zwiastun chociaż. Malkontenctwo level kmf
Bejbe, a w którym miejscu oceniłem film? W którym miejscu ktokolwiek w tym temacie ocenił film po tym zdjęciu?
Gdzie napisałem coś o roli (WTF?!) Leto?

Wypuścili fotkę, to oceniam to, co widzę na zdjęciu. Nie obchodzi mnie, że tych tatuaży może w ogóle w filmie nie być (no, tego gówna na czole nie zakryją ubraniem) - pokazali mi Jokera z tatuażami więc oceniam Jokera z tatuażami.

Z czym masz problem?

(25-04-2015, 16:32)Crov napisał(a): Np. szkoda, ze nie ma uśmiechu wytatuowanego, czy cos.
Dokładnie to miałem na myśli wklejając Zombie Boya.

Odpowiedz
#96
Nota bene, mnie tam pierwsza fota Ledgera sie podobala.

Odpowiedz
#97
Joker w tatuażach i z żelazną szczęką. Ależ to szalone.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#98
Zęby fajne, nie raz w pysk od Batka dostał to sobie wprawil.

Odpowiedz
#99
(25-04-2015, 16:32)Crov napisał(a): Np. szkoda, ze nie ma uśmiechu wytatuowanego, czy cos.

ma na ręku :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(25-04-2015, 23:32)Phil napisał(a): Warner w tym miesiącu zabił moje zainteresowanie dwoma filmami z DCCU. Brawo.

Interesujący post, ale kogo wy chcecie oszukać.. Większość narzekaczy i tak będzie stała w kolejkach po bilet, gdy dojdzie do premiery ;)

A i po premierze, pewnie znowu znaczna część będzie bić się w pierś, bo to co miało być chujowe okazało się zajebiste itd.

Ileż razy to przerabialiśmy..
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,606 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,169 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości