Ankieta: Jak oceniasz Suicide Squad?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Suicide Squad (2016)
Zobaczymy jaka Harley będzie w filmie, z takimi kreacjami łatwo przesadzić, tak jak w Gotham, zrobiono wczesną próbę Jokera i aktor grał wszystkie możliwe wersje od Hammila, przez Nicholsona, aż po Ledgera i wyszła moim zdaniem parodia.

Możliwe, że tutaj Margot Robbie albo zagra postać interpretując ją na swój sposób, albo po prostu będzie się bardzo starać w każdej możliwej scenie by pokazać jak szalona jest i wtedy będzie słabo.

Odpowiedz
(20-01-2016, 09:19)Mierzwiak napisał(a): i owszem, czekam bardziej niż na BvS.

Po ostatnich trailerach... ja chyba też.

Odpowiedz
Matko jakie fajne <3 Margotka tak zajebista, że móglbym oglądać tylko i wyłącznie zapętlone wycinki z jej udziałem.

Wygląda na to, że WIlla Smitha w masce będzie mało, jedynie w jakichś scenach akcji. Szkoda, lubię wygląd Deadshota.

PS. Coraz bardziej podoba mi się Joker, spoko głos ma.

SS > BvS, na miętko, bez popitki jeśli chodzi o bardziej oczekiwany film.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Nie kłamali - to naprawdę może mieć duży budżet :)

Spoko trailer, Joker i Harley wypadają bardzo dobrze. Koncept GotG zupełnie mi nie przeszkadza.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
awesomeness level over 9000!

Dawno tak zajebistego zwiastunu nie widziałem, miód na moje oczy i ląduje prosto w fap folderze. Jak film będzie w połowie tak dobry to mogę już dziś robić rezerwację biletu.

Margot owned!
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
"I laughed, jizzed and cried thank you DC"

podpisuję się pod tym :]
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
No wygląda super i, ugh, nie sądziłem, że to powiem, jestem cholernie ciekaw jak wypadnie Jai Courtney, a jak na razie wypada zaskakująco dobrze.

BTW, wiadomo kogo gra młody Eastwood? Przed chwilą przeczytałem teorię, że niejakiego.... Agenta Richarda Graysona, bo taką teraz personę przejął Nightwing w komiksach.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Bardzo spoko zwiastun. I biorąc pod uwagę to, co ostatnio pokazano w trailerach BvS, to wydaje się być oczywistym, że to SS jest tym projektem DC, na który czekam bardziej.

Odpowiedz
Fajny ten nowy zwiastun GotG 2, tylko gdzie jest Szop?
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
Genialny trailer , czekam chyba bardziej niż na B vs. S :P

Odpowiedz



[Obrazek: ZYzUEtc.gif]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Ale to było złe. Brzmi, raz że kompletnie od czapy, a dwa, jak totalna amatorszczyzna.

Odpowiedz
Dokładnie! Pierwsza myśl jak to obejrzałem to "oho, jacyś fajni zrobili sobie dla jaj dubbing do zwisatuna". DRAMAT. Głos Jokera chyba najgorszy.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Serio :D kto na to pojdzie :D? jakbym mial wydac kase na taki dubbingowy seans to wolalbym sobie flaszke pod mostem zrobic. Nawet Joker nie wpadlby na tak poroniony pomysl ;)

Bylo wrzucane ? Dla mnie bomba :) (szczegolnie druga metamorfoza)

[Obrazek: comment_1uvP6a9UGasVMoMBsW7jlWNn2ebzJBHk,w400.jpg]

Odpowiedz
Świetny zwiastun. Film pnie się w górę na mojej liście najbardziej oczekiwanych premier, w sumie to może i jest już na pozycji lidera...

Odpowiedz
(20-01-2016, 10:58)Huntersky napisał(a): No wygląda super i, ugh, nie sądziłem, że to powiem, jestem cholernie ciekaw jak wypadnie Jai Courtney, a jak na razie wypada zaskakująco dobrze.

Dokładnie, Jai po raz pierwszy od Jacka Reachera mnie nie wkur... Może nie zepsuje mi filmu.

Odpowiedz
Holy Moly! Podjarałem się na ten film po tym trailerze, oby tylko ten luzacki klimat nie skończył się na trailerze. Nawet ryj Jaia nie psuje efektu. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(20-01-2016, 15:08)MOLQ napisał(a): Serio :D kto na to pojdzie :D?


Zakład, że już się, dekle, spuszczają na forum miłośników dubbingu? :)


PS - mnie jakoś ten zwiastun nie rusza. Ani Joker, ani Harley, ani nic.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie sądziłem, że kiedyś to napiszę, ale chcę więcej Jaia ;]
Zwiastun fajny, ale DC mnie totalnie nie grzeje więc wciąż podchodzę do filmu z dystansem.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Ja tam nigdy nie miałem problemu z samym Jaiem, problem w tym, że go obsadzają w gównianych filmach (DH5) i rolach do których nie pasuje (Reese).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Huntersky 3,822 562,604 21-07-2023, 21:20
Ostatni post: Rozgdz
  The Suicide Squad (2021) Pelivaron 281 35,169 30-10-2022, 19:54
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości