http://allegro.pl/item312981795_rocky_kompletna_saga_box_6_dvd_nowosc_folia_.html
15-02-2008, 21:27
|
Kupić, nie kupić, gdzie kupić...
|
|
Sądząc po fotkach zamieszczonych w poniższej aukcji jest to tekturowe pudełko zbiorcze z plastikowymi cienkimi pudełkami na filmy. Dokładnie jak edycje serialu LOST.Widziałem podobne wydanie w Irlandii, tak sobie to wygląda. Jeśli ktoś stawia na estetykę wydania i koniecznie chce je kupić w Polsce to polecam zbiorczy pakiet 5 części i 6 osobno. Jednak jeśli ktoś ma wbite w pudełko to 6xDVD będzie jak znalazł.
http://allegro.pl/item312981795_rocky_kompletna_saga_box_6_dvd_nowosc_folia_.html 15-02-2008, 21:27 Cytat:Sądząc po fotkach 6 slimów w pudełku zbiorczym mnie nie pociąga, pewnie sobie zafunduję jednak zestaw 5DVD i osobno RB tak jak sugerujesz. 15-02-2008, 21:42
Gieferg jeśli dalej szukasz Zabójczej broni 1 to wstąp do Epiku na 3 stawach. jest za 34,99.
Zdałem sobie sprawę, czym jest szaleństwo. To wiara w swoją własną, jedyną rzeczywistość i zachowywanie się tak jakby nie było żadnej innej.
16-02-2008, 17:13
Kupiłem w EMPiKu na Skargi jakieś 3 tygodnie temu za tą samą cenę, a wszystkie sequele w tym samym dniu w M1 po 29,99, także już nie szukam :)
17-02-2008, 02:23
dobra skoro wolisz Skargi zamiast mnie odwiedzić to trudno ;)
Zdałem sobie sprawę, czym jest szaleństwo. To wiara w swoją własną, jedyną rzeczywistość i zachowywanie się tak jakby nie było żadnej innej.
17-02-2008, 10:37
Witam!
Czy miał ktoś z Was styczność z filmami DVD wydanymi przez Mayfly ( http://www.maylfy.pl )? Chodzi mi dokładnie o ich serie "W starym kinie" oraz "Dark Collection". Według informacji zawartych na stronie http://www.archive.org wiele z tych filmów należy do domeny publicznej., Moje pytanie jest następujący: czy filmy te (chodzi mi szczególnie o "Meet John Doe", "Beat the Devil" oraz "Upiór w operze") to wersje odrestaurowane, charakteryzujące się dobrą jakością obazu i dżwięku, czy może tylko zgodne z tymi które można znaleść na Internet Archive? (zgodne z wersiami public domain) Szczególnie widoczne będzie to przy filmie "Upiór w operze" - jak to jest z tym filmem, jaką ma jakość obrazu itp. Pytam również z tego powodu gdyż w serii Dark Collection ma znaleść się "Nosferatu" z 1922 roku, a nie wydam 50 za niepełną (krótszą niż 93 min), posiadającą jednynie angielskie plansze wersje filmu (pomimo tego, że dadzą fajny plakat). 08-04-2008, 13:09
Nareszcie....!
Pierwsza poważna pozycja filmowa na blu-ray i to jaka! Byle do jesieni :) 25-07-2008, 14:25
Orientuje się ktoś, jak jest z napisami w tym boxie: http://hmv.com/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;-1;-1;-1&sku=408950 ?
Chyba sobie sprawię :) 25-07-2008, 22:01
nie ma polskich napisów, tylko angielskie - jest na allegro, nawet tanio
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 25-07-2008, 23:49
raz jeszcze chciałem powrócić do Lethal Weapon - czy ktoś może wypowiedzieć się o tym wydaniu:
http://www.allegro.pl/item396558838_zabojcza_bron_box_4dvd].html chodzi mi o to czy są to - podobnie jak w znienawidzonym przeze mnie wydaniu białym, o którym kiedyś była dyskusja - wersje pocięte czy pełne (pytałem sprzedającego - nie wie)? I czy warto brać ten box w ogóle?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 01-08-2008, 16:40
Moim zdaniem są to normalne wersje bez cenzury, gdyż na dvdmani można osobno kupic wersje reżyserskie z polskim lektorem co oznaczałoby, że są to dokładnie te same pozycje znajdujące sie w owym pakiecie. Nic tylko kupować. :D
dvdmania.pl << - jest nawet taniej :D 01-08-2008, 17:01
dzięki
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 01-08-2008, 17:24 Predator895 napisał(a):http://dvd.panoramainternetu.pl/articles/dvd_aktualnosci/450119/No, w końcu po długim polowaniu na poprzednie 5-płytowe wydanie "Ojca chrzestnego" po rozsądnej cenie i niemalże poddaniu się i kupieniu 4-płytowego, na reszcie będę miał okazję zdobyć ostatnią dużą zaległość w mojej kolekcji DVD.
Kinofilia - blog filmowy
PAMIĘĆ ABSOLUTNA, czyli... TOTAL RECALL 2, czyli dlaczego Paul Verhoeven nie nakręcił kontynuacji. 05-08-2008, 18:58
Wie ktoś gdzie można na DVD dostać "The Wall" ? Film oczywiście.
Jako że posiadam nowy telewizor, chciałbym go zobaczyć w porządnej jakości, nie na ekranie komputer - myślę że to coś jeszcze piękniejszego z doskonałym dźwiękiem. Filmu szukam, a w wypożyczalniach nie ma, Ocean DVD też nie, tak samo Allegro :( Aha - i czy to prawda że żadne wydanie nie posiada napisów polskich? 26-03-2009, 22:57
już kiedyś przerabiałem ten temat .. chyba tego typu sklepy to jedyna możliwość
http://www.dvd.co.uk/DVD/Pink-Floyd-The-Wall-Digipack/501987/product.htm na allegro ostatnio kończyły się ponad 50 zł 26-03-2009, 23:26
już nieaktualne
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 08-04-2009, 15:49
ano :(
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings 08-04-2009, 17:30 |
|
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile | Predator895 | 1,630 | 275,135 |
12-09-2017, 18:16 Ostatni post: Khet |
|
| Co kupić | Bartek58 | 17 | 7,019 |
26-07-2012, 21:19 Ostatni post: Doveling |
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |