CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
(13-07-2024, 00:58)Corn napisał(a): (X-Ray Dog ktoś pamięta?)
Kilka było takich wytwórni. Mam rozumieć, że już nie robią muzy okolicznościowej?
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
13-07-2024, 01:08
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,337
Liczba wątków: 4
Wrzucam jako ciekawostke, a ogolnie to po prostu polecam kanal, bo masa dobra:
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
13-07-2024, 02:41
Stały bywalec
Liczba postów: 3,094
Liczba wątków: 28
A tymczasem zza kulis o pijaństwie Reeda (BTW z niego był naprawdę niezły chlor):
Russell didn't get along well at all with co-star Oliver Reed, who passed away from a heart attack halfway through filming. Opening up about his dislike of the late thespian, who played gladiator trainer Antonius Proximo, Russell told GQ magazine: "I never got on with Ollie. He has visited me in dreams and asked me to talk kindly of him. So I should... but we never had a pleasant conversation. I have seen him walk down the street in Malta drunk as a lord and just hit anybody he got near to - even a man walking with his children. I just found that to be - not impressive."
He continued: "He drank himself to death. He sat on a bar stool until he fell off it and carried on drinking... lying in his own piss and vomit he continued to drink till he passed out. What did the tabloids say he drank on the day he died? Something like 30 beers, eight or ten dark rums, and half a bottle of whiskey. In the end, he created such a weird energy around him that no one drinking with him cared."
https://www.mirror.co.uk/film/gladiators-behind-scene-secrets-russell-31782810
18-07-2024, 11:30
Stały bywalec
Liczba postów: 1,136
Liczba wątków: 0
Ładny miał spust.
18-07-2024, 11:48
Stały bywalec
Liczba postów: 12,599
Liczba wątków: 29
Brytyjska orkiestra gra pierwszego Gladiatora:
18-07-2024, 12:14
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,468
Liczba wątków: 67
Świetne! Ciekawe ile ćwiczyli.
18-07-2024, 22:49
Stały bywalec
Liczba postów: 1,236
Liczba wątków: 1
Nowy zwiastun. Tym razem nie dali rapsów.
23-09-2024, 15:37
Stały bywalec
Liczba postów: 3,094
Liczba wątków: 28
Chwilka, czy mi się zdaje czy główny bohater ćwiczy na ergonometrze wioślarskim (wiosłuje na "sucho") LOL
23-09-2024, 15:43
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2024, 19:55 przez Scheckley.)
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Mówilem kurwa - bękart Maximusa. Żenada niesamowita.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
23-09-2024, 18:00
Oskarmeister
Liczba postów: 6,855
Liczba wątków: 18
No nikt się nie spodziewał oglądając jedynkę xd
23-09-2024, 18:19
Stały bywalec
Liczba postów: 13,465
Liczba wątków: 77
Chciałbym wierzyć, że Ridley kryje tymi zwiastunami coś więcej niż 80-procentowy rimejk pierwszej części. No bo niestety to zapowiada się na kopiuj-wklej:
- zamiast bitwy w lesie jest bitwa statków o miasto
- zamiast Proxima jest Denzel (widać nawet motyw z buntem więźniów  )
- zamiast walki z tygrysem jest walka na arenie z małpami
- zamiast walki historycznej jest walka w basenie
- zamiast Commodusa mamy generała Pedro Pascala
Za wiele jest tutaj wrzuconych identycznych motywów, z jakimi mierzył się Crowe. Pewnie będzie tego jeszcze więcej, ale może stary dziad jednak robi sobie żarty i będzie to przemielone inaczej.
Jednocześnie ekipie odpowiedzialnej za marketing należy się wypowiedzenie. Zwiastuny ten film, o takiej skali, ma w porywach przeciętne. Pierwszy z rapsami był żenujący, ten z kolei jest zaledwie poprawny. Nie ma dobrej muzy, nie ma budowania napięcia, ot wrzucamy wszystko do jednego 2-minutowego wora. Nie tak to powinno wyglądać.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.
23-09-2024, 18:39
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,468
Liczba wątków: 67
Przede wszystkim synek nie ma startu do ojca - jak wypowiada kwestie Maximusa to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Do tego ten vibe wyjebania na wszystko. Gladiator był poważnym filmem, w którym Max leciał na pełnej kurwie po zemstę. Tutaj jego bękart zachowuje się trochę jak u Tarantino. Słabe to w chu i tyle.
23-09-2024, 23:03
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
I jak widać część osób się MYLIŁA. Bo Washington zagra TEGO Makrynusa a nie jakiegoś zwykłego właściciela gladiatorów.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
23-09-2024, 23:43
Stały bywalec
Liczba postów: 3,019
Liczba wątków: 0
Czemu te małpy są łyse? Bo futro trudno się robi w CGI? Co ci Rzymianie, golili każdą małpę przed wypuszczeniem na arenę?
24-09-2024, 08:33
Stały bywalec
Liczba postów: 3,094
Liczba wątków: 28
(23-09-2024, 23:43)shamar napisał(a): I jak widać część osób się MYLIŁA. Bo Washington zagra TEGO Makrynusa a nie jakiegoś zwykłego właściciela gladiatorów.
Cesarz Murzyn - dlatego Rzym upadł
Dla nieorientujących się w historii Makrynus zasiadł na tronie po obaleniu Karakalli. Faktycznie pochodził z Afryki a mianowicie z Mauretanii (obecnie położonej na terenie współczesnej Algierii i Maroka, nie mylić ze współczesna Mauretanią) i być może miał berberyjskie korzenie. No, ale dla Hollywood Afrykańczyk=Murzyn.
24-09-2024, 08:53
CGI Paul Walker
Liczba postów: 22,509
Liczba wątków: 30
Zwrócił ktoś uwage, że znów mamy "śmierć ukochanej"? Ale tym razem ukochana to "strong female character"?
Typiary brały wtedy udział w bitwach?*
*wiem, ktoś napisal, że już w jedynce była łuczniczka.
PS: Ridley już tak odleciał, że planuje trójkę.
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.
24-09-2024, 10:52
Stały bywalec
Liczba postów: 10,334
Liczba wątków: 5
Kobiety walczyły na arenie, ale chyba jakoś chwilę przed czasem akcji tego filmu takich praktyk zakazał cesarz Septymiusz Sewer*
Ogólnie w tym filmie nic się nie zgadza, deal with it.
* ten Karakulla z G2 jest jego synem.
24-09-2024, 11:05
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2024, 11:07 przez Albertino.)
Stały bywalec
Liczba postów: 5,942
Liczba wątków: 6
Ekspertem nie jestem ale w poprzednim Gladiatorze pewnie też się wiele nie zgadza z historią
Hollywoodland to Hollywoodland, a nie kino dokumentalne, trzeba się z tym pogodzić.
Btw. Szkoda, że Ridley mówiąc o tym Gladiatorze 3 delikatnie zaspoilerowal los głównego bohatera w dwójce...
Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
24-09-2024, 11:21
Stały bywalec
Liczba postów: 10,334
Liczba wątków: 5
I taka ciekawostka: Makrynus w rzeczy samej pochodził z Afryki, dokładnie to z Mauretanii.
Jego podobieństwo do Denzela chyba faktycznie można uznać za dyskusyjne (mówiąc delikatnie), ale z całą pewnością miał karnację zdecydowanie ciemniejszą od typowego Rzyminina  Generalnie była dynastia Cesarzy z Afryki.
24-09-2024, 11:25
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2024, 11:33 przez Albertino.)
Miss Avatara 2016
Liczba postów: 18,895
Liczba wątków: 5
Czarny cesarz/właściciel spółki gladiatorskiej to i tak jak zwykle najmniejszy problem, bo reszta zapowiada się ujowo. Te małpy, ten nosorożec...
W jedynce nikt się nie silił na takie pierdoły. Co najwyżej rydwan i maska tego Gala były elementami "cool", ale idealnie pasującymi do konwencji.
Tutaj zapowiada się cienko i na siłę efekciarsko więc bez wizyty w kinie daję dziś 3/10.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...
24-09-2024, 11:45
|