Nasze kolekcje filmowe
Oburzasz się... czym dokładnie? Nawet jeśli kupiłeś to najtaniej jak się obecnie da, to i tak przepłaciłeś i nie chodzi tu wcale o to, że z UK możesz mieć taniej, ale o to, jakie są obecnie standardy cenowe jeśli chodzi o tytuły katalogowe na BD u nas. Od jakiegoś czasu Imperial i TiM (a raczej sklepy) lansują przedział cenowy ich filmów w okolicach 33-45 zł. Galapagos się temu jeszcze opiera, czego dowodem cena pakietu, który kupiłeś.

Jeśli nie orientujesz się w rynku BD, to nie miej pretensji, że ktoś chce Cię w tych kwestiach oświecić. Jeśli nie chcesz opinii na temat swoich zakupów, to po co je pokazujesz?

Pozdrawiam.

Odpowiedz
(13-06-2013, 15:35)Mierzwiak napisał(a): Oburzasz się... czym dokładnie? Nawet jeśli kupiłeś to najtaniej jak się obecnie da, to i tak przepłaciłeś i nie chodzi tu wcale o to, że z UK możesz mieć taniej, ale o to, jakie są obecnie standardy cenowe jeśli chodzi o tytuły katalogowe na BD u nas. Od jakiegoś czasu Imperial i TiM (a raczej sklepy) lansują przedział cenowy ich filmów w okolicach 33-45 zł. Galapagos się temu jeszcze opiera, czego dowodem cena pakietu, który kupiłeś.

Tylko co mnie interesuje jakie ceny ma Imperial i TiM? Mogą sprzedawać swoje BD nawet za darmo, ale nie zmieni to faktu, że HP w swojej ofercie nie mają. Tak, kupiłem najtaniej jak sie da i chyba nic w tej kwestii się nie da dodać. Nie mogłem więc przepłacić, bo inni dystrybutorzy tego nie wydali.
Wiem, że 450zł to drogo, ale pretensje proszę kierować do Galapagos.

Możemy przyjąć, że się nie znam, ale jak według was miałem wejść w posiadanie 8 filmów o Harrym Potterze jeśli nie płacą za nie tyle ile wymaga sprzedawca(dystrybutor)? Miałem ukraść? Znajomość rynku nie ma tu nic do rzeczy. To wydanie nie jest warte swojej ceny, ale ten fakt tej ceny niestety nie zmieni, żyjemy w Polsce i jeszcze trochę wody upłynie zanim ceny będą normalne.

Pozdrawiam :)
Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
Napisałem Ci tylko, że podczas gdy inni oferują swoje filmy tanio, Galapagos wciąż nie chce tego robić. Ja Ci zakupu żałować nie będę, dokonałem tylko analizy rynku. Na Twoim miejscu sam bym pewnie przepłacił (he, nie raz mi się zdarzyło) gdyby mi na wydaniu X zależało, ale obrażać się naprawdę nie ma na co.

Odpowiedz
Nie chce się obrażać ani tym bardziej kłócić, po ciężkim dniu mam o wiele lepsze rzeczy do roboty.
Galapagos się ceni, ale przynajmniej wydania są w porządku( nie ma cudów ale ujdzie). Harrego chciałem mieć w kolekcji, odkąd tylko zacząłem zbierać DVD i BD, więc "marzenie" się spełniło i na tym poprzestańmy :)
Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
A ja kupiłem Czas Apokalipsy w metalboksie na anachronicznym DVD - to dopiero powód do krytyki, skoro jakość na blu jest już niewystarczająca.:)

BTW: Jeśli chodzi o Rocky Horror, to w żadnym wydaniu nie były tłumaczone piosenki.

Odpowiedz
(14-06-2013, 08:03)military napisał(a): BTW: Jeśli chodzi o Rocky Horror, to w żadnym wydaniu nie były tłumaczone piosenki.

Wydawało mi się, że na DVD były tłumaczone, ale nie będę się sprzeczać bo nie wiem. W TVP puszczali tłumaczenia piosenek.
BTW Jaki trzeba mieć łeb, żeby wymyślić nie tłumaczenie piosenek, które tak samo jak dialogi uzupełniają fabułę? Eh.
Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
Mam DVD, nie są tłumaczone.:)

Odpowiedz
(14-06-2013, 12:43)Bartosz Pocierak napisał(a): BTW Jaki trzeba mieć łeb, żeby wymyślić nie tłumaczenie piosenek, które tak samo jak dialogi uzupełniają fabułę? Eh.
Wystarczy być leniwym i nie przykładać się do swojej roboty.

Odpowiedz
Pocierakwidmo

Odpowiedz
(14-06-2013, 12:43)Bartosz Pocierak napisał(a): BTW Jaki trzeba mieć łeb, żeby wymyślić nie tłumaczenie piosenek, które tak samo jak dialogi uzupełniają fabułę? Eh.

Nie tłumaczone piosenki w filmie muzycznym? ekstra.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:mimo, że DVD i mimo, że z całego zestawu lubię tylko jeden film :)

W dodatku jeden ze słabszych :)

Odpowiedz
Fajny zestawik, szkoda tylko, ze tylko jeden film wart jest oglądania co jakiś czas:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Dwa :)

Odpowiedz
Kosz z promocyjnym "badziewiem" w Saturnie uraczył mnie miłą niespodzianką. Świt żywych trópów na BD za 24,99. Niestety wydanie gołe i wesołe.
[Obrazek: df502e940d5aea24med.jpg][Obrazek: 05f3fc375b555f08med.jpg][Obrazek: 5ef5591f0fa04c2cmed.jpg]
Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
To BD też wydają w "gołych wersjach"? To wkrótce tylko kolekcjonerskie będą miały dodatki?
ŁOQ
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(18-06-2013, 19:10)shamar napisał(a): To BD też wydają w "gołych wersjach"? To wkrótce tylko kolekcjonerskie będą miały dodatki?
ŁOQ

Najśmieszniejsze, że na dvd było od groma dodatków jak na jedno płytowe wydanie.
I był lektor( dla zainteresowanych), a na BD nie ma xD
Kupiłem to BD tylko dlatego, że chce mieć całego Snydera na półce w wersji Blu.
Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
(18-06-2013, 11:18)Gieferg napisał(a): Dwa :)
Nie trawię Esów z Reevem także jeden:P

Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Wczorajszy zakup:
300 Limitowana edycja kolekcjonerska DVD z allegro za 36,50. Samo wydanie wygląda biednie. Zbytnio mi się nie podoba, ale kupiłem dla zawartości płyt bo wydanie BD w Polsce jest bez szaleństw (galeria zdjęć, komentarze Za kulisami: fakty czy fikcja?). Za niedługo kupie wydanie BD, do tego pudełko Bluray na dwie płyty i wszystko spakuje razem ( niestety pudełko na 4 płyty jest za szerokie i okładka się rozejdzie), a to wypieprzę do kosza.
[Obrazek: d919f7d4bb15bb9dmed.jpg]
[Obrazek: 51d2cfd538224a42med.jpg]

Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
Zakupy z tego tygodnia:
Gra o Tron 2 sezony BD z Amazona za jakieś 220zł
[Obrazek: fd7aaeed4f1dac41med.jpg][Obrazek: 0d1d8c2ed4df3c16med.jpg][Obrazek: 9667ea44392bc4d5med.jpg][Obrazek: 00e0901e1c2eec98med.jpg][Obrazek: 07b99a031eb36e47med.jpg]

Dom Zły (15 zł) i The Social Network Wydanie Dwupłytowe (10 zł) z Saturna.Niestety TSN ma nie tłumaczone dodatki, ale mnie one akurat nie interesują zbytnio.
[Obrazek: fec815c11c4e3754med.jpg][Obrazek: 7fe905843ed085d3med.jpg]

Snyder do kompletu na BD. 300 i Sucker Punch z Merlina z kodem rabatowym za 85 zł. Strażnicy z Saturna za 50zł niestety wydanie bez jakikolwiek dodatków.
[Obrazek: 27e8407c65d98fd0med.jpg]

Pierwszy Tarantino na Blu ray. Wolę nie myśleć jak to będzie się komponowało na półce z wydaniami DVD tego reżysera. Django za 69 zł także z Merlin.pl.
[Obrazek: 67f425bbef04fd6emed.jpg][Obrazek: 42fdc9463c312d2cmed.jpg]
Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz
(26-06-2013, 21:59)Phil napisał(a): Słyszałem, że 300 brakuje linii dialogowych w napisach, a i samo tłumaczenie jest poniżej przeciętnej...
W przypadku 300 nie potrzebuję napisów do oglądania, ale jeśli będę miał trochę czasu to może napisze jakąś recenzję tego wydania, oraz wydania kolekcjonerskiego, nabytego wcześniej.

Ostatnio widziane:
filmweb

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
raven.second, 2 gości