Nasze kolekcje filmowe
military napisał(a):(bo ponad 100 zł za Event Horizon to gruba przesada)

http://www.oceandvd.pl/index.php?cmd=prodet&pid=5232 ;)

Odpowiedz
O, staniało. :) No, to inna sprawa, choć wciąż ze 20 zł za dużo. :P Podejrzewam że zaopatrzę się w ten film za granicą.

Odpowiedz
military napisał(a):O, staniało. :) No, to inna sprawa, choć wciąż ze 20 zł za dużo. :P Podejrzewam że zaopatrzę się w ten film za granicą.

Widziałem to totalnie przeszarżowane wydanie (biorąc stosunek formy [kosmiczne opakowanie] do treści [sam film jako jakość sama w sobie]) za bodajże 12 czy 13 funtów w zeszłym tygodniu w sklepie Virgin Megastore w UK, więc myślę, że dużo taniej za granicą tego nie kupisz...

Odpowiedz
Cytat:Zaiste, warto uzbierać pieniądze np. na ładne zbiorowe wydanie Aliena czy Jurassic Parku. Satysfakcja jest bardzo duża.
co do Aliena to tylko pełnowartościowe wydanie a nie jakieś shitowe, wybrakowane bez A3 Special Edition :P a Park Jurajski, hmmm, w sumie to starczyłaby część 1, druga ewentualnie. Takiego Indianę Jonesa też chętni bym kupił oddzielnie 1 i 3 bo na drugiej częsci mi nie zależy (syf straszny) ale jakoś nie widziałem inaczej niż w zestawie. Za to czekam na zbiorcze wydania Rocky'ego (1-6) i Die Hard (1-4).

A co do kolekcji to aktualnie mam ok 40 filmów na DVD, w tym dwa polskie (janosik i fatalne wydanie Krzyżaków za 10 zł, dwustronne i z uciętym po bokach obrazem :? ). Pierwszy film kupiłem w grudniu 2005 (Predator 2).

Odpowiedz
Normalnej edycji Aliena 3 z quadrilogy nie ogladalem nawet, uznaje tylko SE.
Quadrilogy znowu potanialo, widzialem ostatnio za 11 funtow.
Co do Indy'ego - druga czesc rzadzi, fakt, uplyw czasu nie byl dla niej zbyt laskawy, ale nadal to swietne kino a boxset z trylogia bardzo milo wydany. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku wyjdzie jakas mega odbajerowana tetralogia, kupie w ciemno za kazde pieniadze :)
Wydanie Rocky'ego juz jest, tylko to straszna nedza (porownywalna z AvP complete - czyli 7 filmow z milusinskimi, na 7 dvd, wszystkie w wersjach podstawowych, a calosc drozsza od dwuplytowych odpowiednikow kupowanych osobno). Mam Die Hard trilogy, czworke nie wiem czy kupie, jak bedzie za max 6 funtow wydanie 2 dvd unrated to moze sie skusze.
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10


Odpowiedz
Z tego co wiem jedyna 2 płytowa edycja Rocky to cześć pierwsza a reszta to jednopłytówki wiec wiesz ;]

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):
Cytat:Zaiste, warto uzbierać pieniądze np. na ładne zbiorowe wydanie Aliena czy Jurassic Parku. Satysfakcja jest bardzo duża.
co do Aliena to tylko pełnowartościowe wydanie a nie jakieś shitowe, wybrakowane bez A3 Special Edition :P a Park Jurajski, hmmm, w sumie to starczyłaby część 1, druga ewentualnie. Takiego Indianę Jonesa też chętni bym kupił oddzielnie 1 i 3 bo na drugiej częsci mi nie zależy (syf straszny) ale jakoś nie widziałem inaczej niż w zestawie. Za to czekam na zbiorcze wydania Rocky'ego (1-6) i Die Hard (1-4).

no to mam nadzieje wydadza osobno - jak Bonda :P
A JP3 to fajny film, bo głupi i zrobiony z jajem (telefon komórkowy) - dlatego też warto kupić pakiecik, tym bardziej, że nie jest drogi ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Kupiłem w Media za 46 zł hm za te cenę i w miarę zjadliwą okładkę przełknę ten brak Komentarza Mela Gibsona :P

[Obrazek: 1106013bf2.th.jpg]

Odpowiedz
46? Nędznie to wygląda, niestety.

Będzie musiało mocno stanieć, abym po to sięgnął, chociaż film mi się bardzo podobał.

Nienawidzę Monolithu bardziej niż Imperiala.

Odpowiedz
wierz mi w IRL tak samo to wygląda :
[Obrazek: 226359423wl1.th.jpg]
tylko Metalbox jest fajniejszy :P ale cena tego cacuszka nie przekracza na razie 22 Euro ;] to ja podziękuję. A jak wydanie monolithu stanieje to dostaniesz nędznego plastika z paskiem bez tekturki wiec wiesz ;]

Odpowiedz
cicho - w poniedziałek idę do sklepu :D

EDIT: znaczy nie po ten film - w ogóle :D ale na pewno cos kupię :twisted:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
ma ktoś Pasje na DVD bo się zastanawiam nad kupnem :) chodzi o dźwięk jakość obrazu :) . Wczoraj obaliłem Apocalypto i mam nastrój na tego typu produkcje a film widziałem tylko raz w kinie pamiętam że zrobił na mnie wielkie wrażenie :D

Odpowiedz
Jak lubisz gore, to moze lepiej "Bad taste" albo "Ichi the killer" ? :)
Ostatnio obejrzane:
TDK - 8/10 jako film, 10/10 jako Batman
Once Upon A Time In America - 11/10
Alien^3 - 9+/10 | 11/10 (se)
Heat - 11/10


Odpowiedz
jeb*ć te gnioty :P

Odpowiedz
Mierzwiak zaszalał i zakupił kilka filmów. Nie są to żadne special exclusive limited collector's anniversary editions zamówione w UK, ale i tak się pochwalę :P

[Obrazek: dsc01309fu7.th.jpg][Obrazek: dsc01310ca1.th.jpg]

PS. Piękne nalepki na Kongu, prawda? :roll:

Odpowiedz
Silent Hilla za darmo bym nie wziął co za Syffff :P

Odpowiedz
Ja za darmo obejrzalem i tego nawet troche zaluje. Kompletnie niestraszna bajeczka z odrobinką klimatu tu i tam :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
ścierw jak ich mało zanudziłem sie na śmierć:P

Odpowiedz
Nie znacie się. :) SH nie straszy ale ma fajny klimat i kilka zmyślnych motywów. I tak miało być.
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Ale do gry daleko, daleko.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości