Nasze kolekcje filmowe
a) Zakupiłam na dvd
b) Wersji na blu raczej się nie doczekam (chyba)
c) Chodzi mi o The Wall

Odpowiedz
Kupiłem nowe regały i po kilku godzinach ustawiania prezentuje się to tak >>
[Obrazek: IMG_0921_zpsv8wbqfoe.jpg~c100][Obrazek: IMG_0923_zpsrjrm0xzh.jpg~c100]

P.S. Strażnik kolekcji >> :D
[Obrazek: IMG_0927_zpsyjammyp4.jpg~c100]

Odpowiedz
To tak światło fatalnie odbija czy trzymasz filmy w folii jeszcze? :o
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Folie ochronne na steelbooki ;)

Odpowiedz
Mad Max był tak rewelacyjnym seansem, że natychmiast złożyłem (trzeciego w życiu) preordera.

I przy okazji złożyłem czwartego, kiedy zobaczyłem, co wychodzi na dniach. ALLELUJA, BRACIA!

[Obrazek: pre.png]

Swoją drogą, 15 funtów za premierowego Mad Maxa.

Kurwasz, najchujowsze filmidła na blu w Tesco są droższe od tego. Żyjemy w powalonym kraju.

Odpowiedz
Split Second wyszedł już w Niemczech i wygląda tak se, może tu będzie lepiej, ale nawet jesli i tak nie kupię.
Za to Robot Jox wychodzi niedługo na blu i to już jest dla mnie must have :)

No i po co zamawiać Mad Maxa z zagranicy skoro nic jeszcze nie wiadomo o zawartości wydań/wersjach językowych itd? 15 funtów to wcale nie jest tanio (nie wiem jak w Tesco ale skoro wszystko drożej niż 15 funtów to znaczy że nie jest to miejsce, w którym należy kupować filmy), w dodatku skasują cię jeszcze za wysyłkę, bo darmowej do Polski już żaden Amazon nie ma.

Ja tam najprawdopodobniej kupię polskie wydanie 3D opchnę płytkę 3D i wyniesie mnie to pewnie coś koło 50 zeta.

Odpowiedz
Dokładnie, z kosztami wysyłki to ponad 100 zł wychodzi. Żadna rewelacja.

Odpowiedz
Wysyłka kosztuje mnie całe 2 funty.

Order SummaryItem(s) Subtotal: £21.03 Postage & Packing: £2.28

Co do zawartości - wystarczy jeśli będzie film, w Polsce taniej nie kupię.
 

 

Odpowiedz
A ja kupię :P

Odpowiedz
Nie mówię o kombinowaniu "wersja 2D + 3D, potem sprzedać 3D i pudełko, a płytę wrzucić do klasera i wyjdzie za 2,50".:) Łącznie z wysyłką wyjdzie ok. 90 zł. Podejrzewam, że tyle, albo i więcej, będzie kosztować premierówka w Polsce - nie licząc kosztów przesyłki (a jechać do MM mi się nie opłaca, bo wydałbym na to ok. 20-30 zł, czyli więcej niż koszt przesyłki).

Odpowiedz
(18-06-2015, 08:32)military napisał(a): a płytę wrzucić do klasera
Say what? Sprzedałem już chyba z 10 płyt 3D i jakoś każdy z tych filmów stoi u mnie na półce w normalnym pudełku z okładką. Dziwne rozumowanie :)

Odpowiedz
Ale masz w tym pudełku puste widełki na jedną z płyt. Ja bym tak nie mógł.:) To tak jakbym sobie wytapetował pokój, ale pominął jedno z pasm i zostawił goły fragment na ścianie.

Odpowiedz
To tak jak mieć nie polakierowaną podłogę w miejscu gdzie leży dywan. Pudełka są zamknięte i stoją ładnie na półce, a że w którymś brakuje płytki, to się widzi raz na czas, na 3 sekundy, gdy wyciągasz płytę.

Odpowiedz
(18-06-2015, 09:38)military napisał(a): Ale masz w tym pudełku puste widełki na jedną z płyt. Ja bym tak nie mógł.:)
Nope, wymieniam pudełka :) Mam taką sytuację tylko w dwóch przypadkach: wolne miejsce po Prometeuszu 3D w 9, wróć, już 8-płytowej kolekcjonerce Prometheus-Alien i w steelbooku pierwszego Kapitana Ameryki. Mam nerwicę natręctw, ale to mnie akurat w ogóle nie uwiera :)

Swoją drogą raz zdarzyła mi się wymiana pudełka w drugą stronę - jednopłytowy TRON: Legacy mam w dwupłytowym amarayu, do którego włożyłem soundtrack. O, taki kaprys fana.

Odpowiedz
Nie mógłbym. Nie przeżyłbym.

Odpowiedz
Cytat:Ale masz w tym pudełku puste widełki na jedną z płyt

Nie mam. Wymieniam pudełko na jednopłytowe, podczas gdy dwupłytowe wykorzystuję do któregoś z filmów do którego miałem powód dorobić kopię zapasową :P

Jestem przekonany, że będzie można kupić taniej BEZ KOMBINOWANIA i potem za jego pomocą jeszcze obniżyć koszty. W dodatku będę mógł film pokazać każdemu, a nie tylko tym znającym język angielski. Ogólnie kupowanie nowości z UK ma sens zazwyczaj tylko wtedy, gdy polskie wydanie jest w jakiś sposób wybrakowane, bo ceny zwykłych wydań nowości wcale nie są specjalnie niższe (jeśli w ogóle) no i szczerze nienawidzę spasionych, niezgrabnych brytyjskich pudełek więc tym bardziej nie ma to dla mnie sensu.

Odpowiedz
Co kto lubi, na 99% wyjdzie albo taniej, albo tak samo - i przy okazji jeszcze się okaże, kiedy premiera UK, a kiedy polska.

Odpowiedz
Ciekawe skąd u ciebie to przekonanie że wiesz lepiej, w dyskusji z ludźmi siedzącymi 24/7 na Filmożercach :D

Odpowiedz
Bo chodzę po sklepach i widzę ceny blu.:)

Odpowiedz
Nie wiem po jakich sklepach chodzisz, ale z pewnością nie tych, co trzeba.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości