Nasze kolekcje filmowe
ja jestem prosty człowiek i na wynalazkach techniki się nie znam :wink:

to gdzie mam wsadzić płyte ? 8)

Odpowiedz
W Batkomputer, do Batdvd.

Odpowiedz
dobra narazie cudować nie będe , kiedyś zainwestuje w megawypasiony zestaw dvd a narazie zadowolę się piractwem;]

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Mefisto, wal się :twisted:

no co, było to wziąlem - jeszcze się jedno ostało jak coś ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Dzisiejszy zakup:

[Obrazek: 62040.jpg]

Choć kusiło mnie żeby jednak wydać mniej kasy i zadowolic się reżyserską wersją Gladiatora.

Jeden zonk widac na załączonym obrazku (napisy nie w tą stronę co trzeba) drugi, drobny to literówka z tyłu okładki DH2 (Najelpszy :lol: ). Jeszcze się nie zapoznałem z zawartością.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Dzisiejszy zakup:

Choć kusiło mnie żeby jednak wydać mniej kasy i zadowolic się reżyserską wersją Gladiatora.

Jeden zonk widac na załączonym obrazku (napisy nie w tą stronę co trzeba) drugi, drobny to literówka z tyłu okładki DH2 (Najelpszy :lol: ). Jeszcze się nie zapoznałem z zawartością.

Na allegro oferowane są tylko ok. 20-30 zł drożej 6-płytowe trylogie z furą dodatków, polskimi napisami i DTS-em, sprowadzane z Wlk. Brytanii. Dałeś się chyba skupić medialnej kampanii Imperialu :)

Odpowiedz
Cytat:polskimi napisami
również w trójce?

I nie, nic mi nie wiadomo o żadnej medialnej kampanii.

Odpowiedz
Dobrze wiemy, że w trójce bez. ;)

Odpowiedz
Nie kupuję filmów po to żeby je potem oglądać samemu, więc nawet lektor w niektórych przypadkach będzie przydatny, o tym że napisy MUSZĄ być już nawet nei wspominając. A bez dodatków się obejdę. Tym bardziej bez DTSu.

Odpowiedz
Mam podobne podejście do sprawy.

Odpowiedz
Nice, Gieferg.

Tomek-1 napisał(a):Na allegro oferowane są tylko ok. 20-30 zł drożej 6-płytowe trylogie z furą dodatków, polskimi napisami i DTS-em, sprowadzane z Wlk. Brytanii.
Allegro śmegro, a adresik do aukcji może? Bo nic takiego tam znaleźć nie mogę.


Mój dzisiejszy zakup:

[Obrazek: dsc01345nb8.jpg][Obrazek: dsc01348ei1.jpg]

Szkoda tylko że SPI było tak miłe że wywaliło dwa komentarze do filmu, nie mówiąc już o pudełku: trzeba się naprawdę nasiłować żeby nie złamać płyt przy wyjmowaniu!

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Allegro śmeglo, a adresik do aukcji może? Bo nic takiego tam znaleźć nie mogę.
http://allegro.pl/item246192808_szklana_pulapka_bruce_willis_6_dvd_dts.html

Odpowiedz
Dzięki, interesująca okazja. Gdybym był fanem, musiałbym to mieć.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Szkoda tylko że SPI było tak miłe że wywaliło dwa komentarze do filmu
W jakim sensie? Bo ja się ciągle do tego zakupu przymierzam i przymierzam...
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Ja mam wydanie Sin City 3DVD w czarnym pudełku, gdzie 2 płytki są z lewej (jedna na drugiej) a 1 po prawej. Czy moje wydanie i Mierzwiaka różnią się czymś?

Odpowiedz
Negrin napisał(a):W jakim sensie? Bo ja się ciągle do tego zakupu przymierzam i przymierzam...
Oryginalnie wersja reżyserska ma dwa komentarze:
1) Rodrigueza i Millera
2) Rodrigueza i Tarantino

W naszym wydaniu ich nie ma :evil:

piXi napisał(a):Ja mam wydanie Sin City 3DVD w czarnym pudełku, gdzie 2 płytki są z lewej (jedna na drugiej) a 1 po prawej. Czy moje wydanie i Mierzwiaka różnią się czymś?
Poza pudełkiem na pewno niczym się nie różnią. U Ciebie też tak fatalnie wyjmuje się płyty?

Odpowiedz
no dobra, ale czy warto? czy lepiej kupić sobie wydanie 1-płytowe i mieć święty spokój?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat: Poza pudełkiem na pewno niczym się nie różnią. U Ciebie też tak fatalnie wyjmuje się płyty?
Płytki wyjmuje się bez problemu... Za to ostatnio zakupiłem Królową w digipacku i tam wyjęcie płytki graniczy z cudem... Pierwszy raz zajęło mi to jakieś 20 min...

Odpowiedz
Ktoś gdzies mówił, że wersja reżyserska Sin City w tym wydaniu 3 płytowym ma kilka razy w ciągu filmu creditsy :lol: (chyba po każdym epizodzie). Chore.

Odpowiedz
Gieferg daj znać czy część 3 Die Hard jest bez cenzury chodzi o full krwista akcje w Windzie, Egzekucja strażników w koparce i właściwie wymawiane Fucki podczas projekcji filmu

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości