Nasze kolekcje filmowe
Może tym razem wydadzą w PL?

http://www.blu-ray.com/news/?id=20324

Odpowiedz
[Obrazek: b4tiVPf.jpg]

Biały kruk;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Po wypłacie, także ja skorzystałem z promocji w Saturnach/Media Marktach.

[Obrazek: 368ec4518425725.jpg]

T3 miałem w gołej jednopłytówce na DVD, więc upgrade na Blu był nieunikniony (obraz spoko, dodatki jakieś takie bidne), a TS lubię na tyle, że mogłem go wziąć na doczepkę za dyszkę, zwłaszcza, że teraz będę miał do wyboru wersję reżyserską (którą wolę).

Odpowiedz
Nie wiem. Młodszy brat kupił we wrześniu, widziałem wszystkiego dodatki (nędza), na powtórkę w całości ochoty zbytnio nie mam (sceny z młodszym Arniem bym obejrzał), ale w sumie jest w tej promocji (steelbook za 59,99 zł) i seria byłaby kompletna. Może jak dostanę premię w styczniu... a może ktoś mi kiedyś kupi w prezencie. :)

T2 na pewno będzie, jak w końcu doczekamy się nowego remastera.

Odpowiedz
Nawet jeśli nie będzie wydania PL? (bo raczej nie będzie) :)

Odpowiedz
Nawet. To T2. Duh!

Odpowiedz
Juby, tak z ciekawości, jak się zapatrujesz na potencjalny zakup TSCC? :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Nijak. Jak kiedyś będę miał ochotę na powtórkę i będzie leżeć tanio na DVD, to może kupię oba sezony. Chociaż - od 2012 kupuje wyłącznie na Blu-ray, więc.

Odpowiedz
[Obrazek: 4xg9ZyP.jpg]

[Obrazek: Jtvq01d.jpg]

"Grizzly" Blu-ray + DVD mediabook, wydanko austriackie, limit 250 sztuk
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Młodszy brat nie ogarnął tematu i podarował mi prezent na gwiazdkę już wczoraj, gdy zjechałem do domu na weekend. No cóż. :)

[Obrazek: cae345519826863.jpg]

Odpowiedz
Ładne te okładki ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(11-12-2016, 19:58)Juby napisał(a): Młodszy brat nie ogarnął tematu i podarował mi prezent na gwiazdkę już wczoraj, gdy zjechałem do domu na weekend. No cóż. :)

Gdybym go ci nie dał wczoraj, to bym go rozpakował, obejrzał i zachował dla siebie, także You're welcome ;p
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Thx, bro.


Odpowiedz
[Obrazek: 5a3da2520381283.jpg]

Odpowiedz
Gieferg ostatnio widze jakaś mega-zajawka na Rambo :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Co przyniosły święta:
[Obrazek: 20f1eb523129436.jpg]

Sorry za jakość zdjęcia, ale pod ręką mam tylko swojego śmiećfona.

Drugi brat kupił mi Transformers, a młodszy, który przedwcześnie wyskoczył z Batmanami, symbolicznie podczepił pod to dwójkę za 10 zł w promocji MM. ;) Serię uważam za kompletną, bo kolejnych części nie chcę, nawet za darmo. :P

Jason Bourne od mamy. Film rozczarował w kinie i nie wiem kiedy zbiorę się na powtórkę (w całości - może nigdy). Jakość obrazu super, lektor lepszy niż w Ultimatum, ale dodatki - żenada. Ledwie liznęły temat realizacji, trwały może z 45 minut! :( W każdym razie, cieszę się i z tego prezentu, bo mam całą serię na półce, a za najsłabszą część nie musiałem wydać nawet grosza.


A teraz najlepsze. Wczoraj, w wyprzedaży poświątecznej w Empiku dorwałem Avengers - normalny Blu-ray oraz BD + 3D. Oba -90% i weszło mi jeszcze -5% za kartę Mój Empik. Wersję podstawową kupiłem starszemu bratu, który zbiera całe MCU (odtwarzacz BD, a co za tym idzie i filmy na BD, zaczął kupować dopiero od AoU). Z 96,99 zł zapłaciłem 4,85 zł! Sobie wziąłem wersję z 3D (może komuś opchnę). Z 129,99 zł zapłaciłem... 6,50 zł! :D

Odpowiedz
Tak. Są -30%, -50%, -70% i -90%. Część promocji jest też dostępna internetowo.

Odpowiedz
(28-12-2016, 10:54)Juby napisał(a): Wersję podstawową kupiłem starszemu bratu

A co z młodszym? mi też coś kupiłeś? ...., jeśli nie to Foch ;p

i jeszcze powiem tak:
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Ostatnie zakupy w tym roku:

[Obrazek: rxDdPNo.jpg]
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Listopad i grudzień:
[Obrazek: 2d7975w.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości