Nasze kolekcje filmowe
Mierzwiak napisał(a):Efekt dzisiejszej wycieczki do Reala:
-Batman
-Świt żywych trupów
-V jak Vendetta

Mierzwiak, poważnie dopiero teraz zaopatrzyłeś się w "Batmana" ? Sądziłem, że już dawno posiadasz bo wiem, że lubisz. Ale co tam, lepiej późno niż wcale :wink: . Od jakiegoś czasu myśle o zakupie "V jak Vendetta", ale nawet go nie oglądałem i się wacham. A "Świt..." też mam taki :D

Odpowiedz
Super Green napisał(a):Mierzwiak, poważnie dopiero teraz zaopatrzyłeś się w "Batmana" ? Sądziłem, że już dawno posiadasz bo wiem, że lubisz.
Poważnie. Razem z Returns to dwa moje ulubione filmy, ale jakoś tak wyszło że kupiłem dopiero teraz.

Phil napisał(a):a chociaż Batman Returns masz?
No właśnie nie. gdyby był wziąłbym od razu, ale ostatnio zniknął i nigdzie nie ma, liczę że się pojawi.

Odpowiedz
Returns 2DVD dostałem na gwiazdkę ostatnio :) razem z pierwszym Rambo. A jedynkę sobie zaraz potem dokupiłem, niestety wtedy jeszcze kosztowała 39,99 + przesyłka, bo akurat w momencie jak kupowałem znikneła na krótko z pobliskich sklepów i nie byłem pewny czy szybko sie pojawi. Czasami jednak warto trochę zaczekać. Z kolei dobrze że zaraz po świętach kupiłem Alieny 1-3 po 35-39 zł bo teraz je wszędzie widuję drożej.

Odpowiedz
Ostatnio na gwiazdkę - czyli rok temu? Niezłe ostatnio. ;)

A ja mam, mam, wreszcie mam. :) Przypadkiem zupełnym i absolutnym trafiłem w katowickim empiku na Autostopowicza. Szukałem wcześniej w Media w Czeladzi, w Tesco w Tarnowskich Górach, w Carrefourze, Auchanie i Empiku w Sosnowcu, w katowickim empiku również, na allegro... Nie było. A teraz jest - widać nową partię dowieźli. 12.99. Dla mnie bomba, a film - niepowtarzalny.

Odpowiedz
Cytat:Ostatnio na gwiazdkę - czyli rok temu? Niezłe ostatnio.

Czyli na ostatnią gwiazdkę :P

Odpowiedz
Super Green napisał(a):Mierzwiak, poważnie dopiero teraz zaopatrzyłeś się w "Batmana" ?

cicho! ja jeszcze nie kupiłem :P

Cytat:A ja mam, mam, wreszcie mam. Przypadkiem zupełnym i absolutnym trafiłem w katowickim empiku na Autostopowicza. Szukałem wcześniej w Media w Czeladzi, w Tesco w Tarnowskich Górach, w Carrefourze, Auchanie i Empiku w Sosnowcu, w katowickim empiku również, na allegro... Nie było. A teraz jest - widać nową partię dowieźli. 12.99. Dla mnie bomba, a film - niepowtarzalny.

powiedz tylko czy to już jest to nowe barachło, czy jeszcze w eleganckim kartoniku na czarno? ;)

Cytat:Oglaszam przedostatni weekend kazdego miesiacy dniami fotografowania swojej kolekcji!

jak się zbiorę to może na koniec roku fotki pierdolnę :>
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Phil :arrow:

Batman i Robin, a fuj!


Terminatora 2 masz w tej lepszej okładce, to już bodaj trzecia jaką widziałem do wydania 1DVD Vision. Pierwsza była chyba najbrzydsza (podobna dotrzeciej z tym, że jakaś taka szara/popielata a nie czarna) niestety taką właśnie mam, raz w empiku widziałem też wydanie z okładką niebieską z Arnim na motorze.

Odpowiedz
Cytat:kupiłem za dyszke i jak widzę wybrałem najlepsze wydanie.

Oczywiście jeśli nie liczyć dwupłytowego (czyli był cztery różne wydania T2 Vision), które prezentuje się zdecydowanie najlepiej :P

Cytat:d) jak już kupowałem wszystkie gacki to sobie mialem jeden odpuścić? jakby to wyglądało!

Wygladało by fatalnie, dlatego ja odpuściłem sobie dwa ;)

Odpowiedz
Ja nigdy nie postawiłbym ścierw Schumachera obo dzieł Burtona. Jeśli już bym je miał (WHAT?!), stałyby tam, gdzie ich miejsce - w toalecie.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Ja nigdy nie postawiłbym ścierw Schumachera obok dzieł Burtona. Jeśli już bym je miał (WHAT?!), stałyby tam, gdzie ich miejsce - w toalecie.
widmo

Odpowiedz
heh, niektórzy w toalecie trzymają Oscary :D W sumie to fajne miejsce - pełne napięcia i skupienia ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Bluźnisz, obydwa filmy Burtona to ten sam poziom, ale i tak Begins jest najlepszy :P

Chociaż może faktycznie okreslenie "dzieło" na pierwszego Batmana Burtona nie jest zbyt trafne. Lepiej pasuje "ARCYDZIEŁO".

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):Chociaż może faktycznie okreslenie "dzieło" na pierwszego Batmana Burtona nie jest zbyt trafne. Lepiej pasuje "ARCYDZIEŁO".
No właśnie. Zresztą napisałem dzieło żeby się nie powtarzać :wink:

Odpowiedz
Jakby to delikatnie powiedzieć... ktoś kto ma na półce te rzeczy Schumachera nie ma prawa wypowiadać się kto bluźni, a kto nie :twisted:


Ostatnio zastanawiałem się czy nie zainwestować w pierwszy sezon LOSTa, ale stwierdziłem że z kupnem wstrzymam się do zakończenia serialu. Nigdy nic nie wiadomo, a może któryś z przyszłych sezonów będzie kiepski? Jeśli już mieć serial na dvd, to cały.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):powiedz tylko czy to już jest to nowe barachło, czy jeszcze w eleganckim kartoniku na czarno? ;)

Barachło, nie barachło. :) Czarny Amaray z ciemnoczerwoną (bardzo ładną) okładką. Nie lubię slimów, kartoników i innych pierdółek, których nie widać w zestawieniu z resztą pudełek, więc nawet się cieszę że to taka edycja. :) Poza tym czarną okładkę miała tylko wersja dwupłytowa.

Odpowiedz
aha, czyli tenże syf ma tylko jedną płytkę? :( Jakże się cieszę, iż zdążyłem nabyć dwupłytówkę :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Cytat:Teraz to Ty bluźnisz.
ja przynajmnie nie postawiłem Batman Returns na półce zaraz obok tzw "filmów o Batmanie" Schumahera ;)

Odpowiedz
Tenże syf wygląda tak:

[Obrazek: 17769.jpg]

Jak dla mnie - świetna okładka.

Odpowiedz
[Obrazek: ok_F4058490c704f0_p.jpg]
i z czym do ludzi :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Przynajmniej nie mam szpetnego stempelka "2 dvd" szpecącego całość, a i jednopłytowa wersja bardziej pasuje do klimatu filmu. :P To, że masz większego, nie od razu oznacza że lepiej się go ogląda. ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości