Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
It makes Attack of the Clones look like Citizen Kane
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) reż. J.J. Abrams
O to w ogóle byli Sithowie, gdyż wtedy to gryzłoby się z The Rule of Two?
A w ogóle to cała ta debata już traci sens jak się spojrzy na tego gifa poniżej:

[Obrazek: A27x.gif]

Jakim cudem możemy mówić w ogóle o jakiś ruinach drugiej Gwiazdy Śmierci i to z salą tronową, gdzie nawet szyby się ostały, kiedy wedle to tego co widzę w filmie, to raczej pył z niej został. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
No to jest mega głupie, dlatego ten film ma u mnie 5/10 i wyżej nie podskoczy. Nie zmienia to jednak faktu, że z tej nowej trylogii jest dla mnie najlepiej skonstruowanym filmem ;).
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
(13-01-2021, 15:48)Lawrence napisał(a): O to w ogóle byli Sithowie, gdyż wtedy to gryzłoby się z The Rule of Two?
Nie wiem. Zresztą chyba nikt nie wie co to za jedni. Może nie Sithowie tylko jacyś kibice jak na Camp Nou czy Santiago Bernabeu Uśmiech
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
(13-01-2021, 15:49)Corn napisał(a): No to jest mega głupie, dlatego ten film ma u mnie 5/10 i wyżej nie podskoczy. Nie zmienia to jednak faktu, że z tej nowej trylogii jest dla mnie najlepiej skonstruowanym filmem Oczko.

Jasne, rozumiem, to tak jak u mnie gdzie The Force Awakens ma 1/10 za ładne "Rey's Theme" Johna Williamsa, a The Last Jedi ma 0/10, to pewnie i Rise of the Skywalker miałby najwyższą notę, gdzieś może koło 2/10, czy 3/10. Oczko

(13-01-2021, 15:52)Dr Strangelove napisał(a): Nie wiem. Zresztą chyba nikt nie wie co to za jedni. Może nie Sithowie tylko jacyś kibice jak na Camp Nou czy Santiago Bernabeu Uśmiech

Wcale się nie zdziwię jak i sam JJ nie ma pojęcia kim oni są, ale wyglądają fajnie to ich dał. Uśmiech
Najbardziej to mi się w tym filmie podoba design tronu i już chciałem ich za coś pochwalić, a potem się dowiedziałem, że to był dawny design przygotowany na pierwsze wersje "Return of the Jedi". 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
No więc pewnie dokładnie tak było. Dajcie mroczne trybuny z szumiącymi, mrocznymi kibicami bo będzie fajnie wyglądać. No to dali.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
(13-01-2021, 13:53)Corn napisał(a): Tak było jak piszesz. Przeniósł swoje ciało do sklonowanej "kukły"

A klona trzymał wtedy w skrytce na klony?
Czy 30 lat jego duch straszył po resztkach stacji dopóki ktoś nie wpadł na pomysł żeby go sklonować?

Jakież to jest dno... A jak świetnie się zapowiadało (patrz teaser SW 7)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
A co na tym teaserze niby było takiego szałowego? Znaczy... co oni tam pokazali, budzącego wysokie oczekiwania?
Bo rozumiem, że mowa o teaserze, w którym były tylko migawki Sokoła Millennium, Hana i Chewwiego, szturmowców i w ogóle wszystko, co już znamy + droid-piłka i dziwny miecz Kylo? Naprawdę po obejrzeniu tego miałeś wrażenie, że nowe "Gwiezdne Wojny" zapowiadają się świetnie? Dla mnie to było za mało, żeby z tego wnioskować cokolwiek o poziomie filmu.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Ja tylko pamiętam jak ludzie komentowali trailer i na widok sokoła krzyczeli "Han, Chewbacca!" no bo kto mógłby wykonywać takie manewry będąc ściganym przez Tie Fightery? No Rey.

Odpowiedz
(13-01-2021, 20:01)shamar napisał(a):
(13-01-2021, 13:53)Corn napisał(a): Tak było jak piszesz. Przeniósł swoje ciało do sklonowanej "kukły"

A klona trzymał wtedy w skrytce na klony?
Czy 30 lat jego duch straszył po resztkach stacji dopóki ktoś nie wpadł na pomysł żeby go sklonować?

Jakież to jest dno... A jak świetnie się zapowiadało (patrz teaser SW 7)
Nie wymagam od ciebie oglądania z uwagą, bo już nie raz dałeś popis swojej inteligencji, ale było w tym filmie powiedziane, że po przeniesieniu swojej świadomości do nowego ciała potrzebował wiele lat by odbudować swoje siły. Snoke był jedynie jego tymczasowym projektem.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
(13-01-2021, 14:58)Snappik napisał(a): Przecież cały pomysł z klonem Palpatine'a i ruin Gwiazdy Śmierci to jeden wielki nostalgia bit pozbawiony krzty kreatywności. Mamy nową trylogię, nowe postacie? A wrzućmy jako rozwiązanie coś, co zadziałało prawie 40 lat temu. Przecież fani to uwielbiają. Doprawmy do tego bitwą kosmiczną z milionami statków oraz starym pierdzielem siedzącym na tronie Oczko

Ostatecznym villainem powinien być Kylo i każdy w Disneyu to wie, ale przeczytali na Reddicie że fani czekają na motyw Reylo i zmienili zdanie Oczko

Ale co ma piernik do wiatraka ? Język

Motyw Reylo jest motywem wiodącym od pierwszej części i twórcy (i aktorzy) cały czas podsycali fanów.

W pierwotnej wersji patrząc na wątki z wszystkich części miało to wyglądać mniej więcej tak:


- Palpatine miał się pojawić ale pewnie symbolicznie, np jako hologram

- finał miał być w ruinach Gwiazdy Śmierci (i w sumie wciąż jest , bo kwestia Palpatine'a to w filmie zapychacz)

- Rey miała okazać się córką Snoke'a której ten się pozbył z powodu skłonności do wpadania w furię - Rey nie może się kontrolować gdy jest po Ciemnej Stronie. Była więc dla Snoke'a
bezużyteczna.

- Kylo miał być głównym villainem, palić, ścinać, zdobywać, zwalić Miasto w Chmurach (tak miał pojawić się Lando). I wszyscy z drogi.

- Kylo miał tak samo próbować zdobyć Rey i przeciągnąć ją na Ciemną Stronę

- Rey (tak jak w filmie) dałaby się opanować Ciemnej Stronie ale wpadłaby w furię i nie mogłaby się kontrolować (i np zasiekała Finna) więc Kylo musiałby walczyć na serio i ją zabić (jak na filmie)

- reszta jak na filmie - Kylo zabiłby Rey, ta - pewnie dzięki Lei by przed śmiercią "wróciła", powiedziałaby Kylo że go kocha i umarła. Kylo walnąłby na kolana i oddał jej swoje życie.

- w ostatniej scenie Rey przybyłaby na farmę Luke'a nie zakopywać miecze nie wiadomo po co ale tam zamieszkać i wychowywać dzieci - małego Luke'a i małą Leię.

Coś w tym stylu.

A potem ludzi u władzy w Disney'u trafił szlag ^^ I zaczęły się przeróbki i "łagodzenie" Oczko

Odpowiedz
(13-01-2021, 21:29)al_jarid napisał(a): A co na tym teaserze niby było takiego szałowego? Znaczy... co oni tam pokazali, budzącego wysokie oczekiwania?

To nie chodziło o żadne oczekiwania ale tam była magia. Nieopisane uczucie, że te postaci, ta historia toczy się dalej.
Nie zrozumisz
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Też film można było jeszcze uratować w ostatniej minucie Oczko

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ten twist-roller na koncu cudowny Uśmiech
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
https://rebe1scum.com/2021/02/28/rey-miala-nie-miec-zwiazku-ze-znanymi-postaciami-pochodzenie-bohaterki-zmieniono-podczas-produkcji-the-rise-of-skywalker/?fbclid=IwAR1-Sf3hcXtEXzQtwUgjnA2pJRdBENykTXGDqvxWZoPCsV_1SYCrmmndUXM

Cytat:„Powiedziałam Daisy Ridley jak bardzo podobała mi się Rey jako nikt, że była silna samodzielnie i że zasmuciło mnie powiązanie jej z Palpatine’em. Odpowiedziała, że też uwielbiała Rey znikąd i że przy pierwszych dwóch filmach »Powiedziano mi, że była nikim, więc tak, całkowicie to rozumiem. Rozumiem to.«.”

No coś takiego, ale jestem zaskoczony! Zupełnie jakby nie wiedzieli do końca co tworzą. <sarcasm off>
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Lawrence, przecież jakby Johnson chciał to "przybić" to pokazałby wizję Kylo. A jedyne co pokazał to Kylo mówiącego coś do Rey... On celowo tego nie "domknął" Oczko

Odpowiedz
Z góry przepraszam że piszę takiego posta z gatunku "spam" ale chciałem się tym z kimś podzielić. Pamiętam scena po scenie większość filmów SW. A tego ostatniego, nie pamiętam kurde w ogóle. Utkwiła mi w pamięci tylko walka z Palpatinem z finału bo była tak żałosna i śmieszna. I nie pisze tego dla jaj, po prostu jest mi kurewsko smutno co się stało z Gwiezdnymi Wojnami, że po prostu widz jest na etapie, w którym nie pamięta o czym był finał nowej trylogii.

Odpowiedz
Eee tam to nic. Po TLJ darowałem sobie "Gwiezdne wojny" (z wyjątkiem Mando) i jakoś mnie nie ciągnie do obejrzenia wysrywu Abramsa.

Odpowiedz
Cytat:widz jest na etapie, w którym nie pamięta o czym był finał nowej trylogii.

Jakbym w ogóle obejrzał, to pewnie coś bym pamiętał, ale po TLJ nie jestem w stanie znaleźć powodu by to zrobić Język

Odpowiedz
O Reylo :p

Odpowiedz
O licealnym romansie wysokiego bruneta bad boya z klasową kujonka szarą myszka. Wysoki brunet nie lubi starych, są dla niego obciachem, dlatego inspiruje się dziadkiem bad boyem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Star Wars (temat ogólny) Megaloceros_____ 1,948 207,229 Wczoraj, 11:36
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) reż. George Lucas Corn 304 59,813 26-03-2024, 02:27
Ostatni post: Bucho
  The Mandalorian - serial (Disney+, 2019-) Kuba 806 94,423 10-01-2024, 00:22
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) reż. George Lucas Mierzwiak 137 30,266 09-12-2023, 22:56
Ostatni post: OGPUEE
  Rogue One: A Star Wars Story (2016) reż. Gareth Edwards [SPOILERY] Juby 1,493 184,063 08-11-2022, 15:15
Ostatni post: Mefisto
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson Juby 2,710 301,131 05-11-2022, 22:50
Ostatni post: Rozgdz
  Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) reż. George Lucas Tyler Durden 569 68,452 25-06-2022, 19:00
Ostatni post: Bucho
  Solo: A Star Wars Story (2018) reż. Ron Howard Grievous 1,117 134,592 22-06-2022, 18:23
Ostatni post: marsgrey21
  Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015) reż. J.J. Abrams Veers 3,847 497,868 01-01-2022, 14:54
Ostatni post: Scheckley
  Star Wars: Original Trilogy (IV-VI) Mierzwiak 924 144,754 08-10-2021, 14:55
Ostatni post: Lawrence



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości