Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
#81
Nie, chodziło mi o te głosy mądralińskich, którzy chcą zabłysnąć wiedzą o materiale źródłowym i przeginają w drugą stronę.

Moje pierwsze wrażenie, kiedy oglądałem transmisję live było właśnie na zasadzie "co do... za jasno, za kolorowo, za dużo otwartych przestrzeni! miks gta i wd w 2077 roku", ale później po przemyśleniu na spokojnie dotarło do mnie, że takie ujęcie tematu jest słuszne, a swoje obskurne ulice, skąpane w świetle neonów, pary i smagane kwaśnym deszczem też dostanę ;)

Odnoszę wrażenie, że ta prezentacja byłą trochę taką właśnie próbą oswojenia widowni z "słonecznym" wydaniem Cyberpunka i teraz najgorsze już za nimi.

Odpowiedz
#82
Ale jednak patrząc po reakcjach, myślę, że większośc ludzi czaje bazę, lub zaczyna czaić. We wszystkich miejscach, forach i redditach, w których widziałem ten trailer, przeważały raczej komenty o tym, że kolorowość i punkowość jest na plus i że dystopia jest mimo wszystko widoczna.


 Aha, jakbyście byli zainteresowani to wyrocznia przemówiła w sprawie zwiastuna.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#83
Trzeba czekać na kolejne newsy, ale nawet w tym trailerze są pokazane przecież mroczniejsze elementy, obejrzałem go już któryś raz i podoba mi się coraz bardziej.
Ciekawi mnie jak będzie wyglądał rozkład miasta, to co na razie pokazano jest raczej ciasne, ale i zatłoczone, mam nadzieje, że Redzi nie odwalą fuszery w związku z życiem w mieście, liczę na jakąś formę policji i że nie pozwolą nam na swobodną rozpierduchę, ale jednocześnie nie zaczną od razu nas ostrzeliwać. Wolałbym rozwiązanie bliższe Mafii 2 i mam też nadzieje, że Redzi zadbają o destrukcje otoczenia. Patrząc na to jaki sprzęt dostaniemy aż dziwnie by było jakby wszelakie budynki, urządzenia były niezniszczalne. Oby to było jednak przemyślane i zostawiało trwały ślad na świecie gry wpływając na podejście NPC do nas.

Oczywiście bohater z góry narzuconym charakterem i historią to dla mnie podstawa. Wpływ na wygląd, klasę, płeć -spoko, ale błagam niech nikt tam nie robi nowego Fallouta.

Z tego co kojarzę to Night City chyba było miastem portowym więc licze na ciekawe wykorzystanie terenów wodnych jak i pozamiejskich. Redzi mieli przy Wiedźminie problem z dodatkowymi aktywnościami (poprawiło się to przy Krwi i Winie, ale głównie dlatego, że wtedy zadbali o to aby każdemu "?" towarzyszył jakaś historia) i trochę się martwie jak wypełnią ten świat tutaj. Takie rzeczy jak wyścigi samochodowe czy walki w jakiś klatkach to praktycznie pewniak choć wierzę w ich pomysłowość.

Odpowiedz
#84
Proteus napisał(a):Ale jednak patrząc po reakcjach, myślę, że większośc ludzi czaje bazę, lub zaczyna czaić. We wszystkich miejscach, forach i redditach, w których widziałem ten trailer, przeważały raczej komenty o tym, że kolorowość i punkowość jest na plus i że dystopia jest mimo wszystko widoczna.

No z tego co ja widzę, to też przeważa frakcja apologetów i te głosy rozsądku zbierają najwięcej upvoteów. Polski internet? Może trochę więcej marud faktycznie, ale dużo osób czai bazę i próbuje nawrócić panikarzy.

Cytat: Aha, jakbyście byli zainteresowani to wyrocznia przemówiła w sprawie zwiastuna.

Co to za pajac?

Odpowiedz
#85
(11-06-2018, 12:51)Kuba napisał(a): Oczywiście bohater z góry narzuconym charakterem i historią to dla mnie podstawa. Wpływ na wygląd, klasę, płeć -spoko, ale błagam niech nikt tam nie robi nowego Fallouta.

Serio? Bo właśnie do Cyberpunka, który jest dużo bardziej złożony i systemowy niż Wiedzmin, bardziej pasowałaby mi swobodna kreacja wszystkiego.

A co do Falloutów. Pierwsze dwa Fallouty od Interplay oraz New Vegas od Obsydianu, to gry IDEALNIE pod stylistykę Redów i nie obraziłbym się jak w Punku, tak właśnie prowadzona byłaby postać.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#86
[Obrazek: xd.jpg]

[Obrazek: comment_RRmpu_Zt_Qqmyvahh4_Bqq_Izo_Lt52piq7rc.jpg]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#87
(11-06-2018, 12:53)Kluski napisał(a): Co to za pajac?


Jak nie wiesz, to może lepiej dla Ciebie, bo po co masz się przygnębiać i łapać raka. Johnatan McIntosh to chodzący mem, jeden z czołowych SJW (używam tego określenia totalnie, w 100% na serio, w jego przypadku) sceny gier, wielki przyjaciel Anity i generalny adwokat teorii, że wszystkie brutalne gry są toksyczne, a Falouty od Bethesdy są szkodliwe społecznie, bo propagują teorię tego, że po katastrofie ludzkość zamienia się w prymitywów i że nie ma żadnych społecznych więzi i budowania community.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#88
No, Fallout to dobre porównanie. O tym pisałem, klasy postaci są w pełni customizowalne, pytanie tylko jak pogodzić w jednej kampanii postać gracza-policjanta lub gracza-Nomada itd.

Ale jeżeli się uda, to fajnie będzie pograć pseudo-Dreddem, kasującym przestępców na futurystycznym motorku :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#89
(11-06-2018, 12:56)Proteus napisał(a):
(11-06-2018, 12:51)Kuba napisał(a): Oczywiście bohater z góry narzuconym charakterem i historią to dla mnie podstawa. Wpływ na wygląd, klasę, płeć -spoko, ale błagam niech nikt tam nie robi nowego Fallouta.

Serio? Bo właśnie do Cyberpunka, który jest dużo bardziej złożony i systemowy niż Wiedzmin, bardziej pasowałaby mi swobodna kreacja wszystkiego.

A co do Falloutów. Pierwsze dwa Fallouty od Interplay oraz New Vegas od Obsydianu, to gry IDEALNIE pod stylistykę Redów i nie obraziłbym się jak w Punku, tak właśnie prowadzona byłaby postać.




Ja niestety kompletnie nie czuje tego typu protagonisty. Jeszcze w izometrycznych RPGach jakoś to daje rade, ale w tego typu grach co Cyberpunka...no nie, nie umiem zaangażować się w historię jeśli gram jakimś manekinem o drewnianej twarzy bez jakiejkolwiek cechy własnej. A niestety, ale tak wyglądał DA:Inkwizycja czy każda gra od Bethesdy. jasne, podejmowanie wyborów jest jak najbardziej na plus i kształtowanie podejścia naszej postaci do innych, ale to jak rozwiązano to w Wiedźminie satysfakcjonuje mnie w 100%.
Ale Redzi nie zawiedli mnie ani razu więc daje im olbrzymi kredyt zaufania i chyba tylko FPP by mnie faktycznie zdenerwowało przed premierą :P


Zakładając, że dostaniemy pełną customizację postaci....no mnie kupuje ten kowboj z baru :)

Odpowiedz
#90
Jak to widzę?
Wystarczy mi, że zrobią "tylko" zauważalne wariantowanie fabuły silnie skorelowane z klasą postaci + do tego tradycyjny custom. Sama oś fabuły byłaby identyczna, ale w zależności, którą klasą byśmy zaczynali, to mielibyśmy inną bazę startową, trochę inaczej zaaranżowane cutscenki/część misji. Fakt, trochę to marzenie, bo to pewnie kawał solidnego kodu do napisania, ale wolę to niż graniem zwykłym no-namem.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#91
(11-06-2018, 12:49)Proteus napisał(a): Aha, jakbyście byli zainteresowani to wyrocznia przemówiła w sprawie zwiastuna.


Ała. Nie wiem co to za typ, ale jest mocno rakogenny:

https://mobile.twitter.com/radicalbytes/status/1005938559683981312

"Mieszkam na zachodzie i kapitalizm zniszczyl mi zycie!" :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#92
Oczywiste info,  że gra zmierza także na konsole nowej  generacji:

[Obrazek: cyberpunk-2077-ps5-next-xbox.jpg]

Odpowiedz
#93
Cytat:"Mieszkam na zachodzie i kapitalizm zniszczyl mi zycie!" :)

Bucho, wisisz mi szekle za chemię ;)

Takie luźne przemyślenie - trochę zabawne, że growego blockbustera w stylizacji upadku i degrengolady USA produkują wiecznie oglądający się na USA Polacy ;)))
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#94
@Maćko
No, ale to screen z prezentacji sprzed 5 lat, więc oczywiste jest, że chodzi current-geny. :)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
#95
Ale kolejne generacje raczej też wchodzą w grę. Jeśli Cyber wyjdzie w 2020 to to będzie z rok do premiery PlayStation 5, Microsoft już może wydać nowego Xboxa, nie wiem, oni chyba też tego nie wiedzą więc zapewne dorobią wersje pod kolejne generacje.

Odpowiedz
#96
Tak przy okazji, nie wiem czy było to wspominane na forum, ale syn Mike'a Pondsmitha pracuje właśnie nad papierową wersją Wiedzmina.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#97
Eh, chciałem sobie kiedyś skompletować tego naszego papierowego cyberpunka, ale przez hype wokół gry ceny skoczą pewnie o milion % ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#98
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#99
Błagam, nie dawajmy SJW oszołomom uwagi której pragną. To tylko forum a wspomniany osobnik nawet nie dowie się o naszych postach, ale po co to komentować skoro jego opinia jest zupełnie nieistotna? :)

Taka osoba NIGDY nie będzie usatysfakcjonowana, bo firma taka jak CDPR nigdy nie zrobi gry pod przypodobanie się pierdyliardowi warunków jakie stawiają ci ludzie.

Odpowiedz
Eh, aż chciałoby się wrzucić takiego SJW na jedną dobę, żeby przeżył w Mega Mieście... marzenie ;]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości