Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Screeny w wysokiej rozdzielczości:

[Obrazek: screen-just-around-the-corner.7.jpg]


Odpowiedz
New Retro Wave - jutubowy kanał muzyczny z synthową muzą, ala Drive, który zapewne większość z Was zna, własnie reklamował u siebie Cyberpunka. I z jednej strony jest to kolejne fajne przypomnienie o globalnym zasięgu tej gry, a zdrugiej to jak ten zwiastun i jego stylistyka idealnie wpisuje się w klimaty Retro Wave, sprawa, że marudzenie, że jego wygląd nie pasuje do Cyberpunku, wydaje się jeszcze bardziej nie na miejscu.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
O ile w przypadku trailera filmu bardzo łatwo wydać osąd (nawet jeśli czasem / często błędny), tak nie rozumiem jak można to samo zrobić z nieco ponad 1,5-minutowym kawałkiem materiału który oddaje jakiś totalnie nikły, śmieszny i na dobrą sprawę bardzo mało (choć mimo wszystko coś) mówiący promil zapewne monstrualnej, przebogatej i złożonej całości której pełne zgłębienie zajmie co najmniej kilkadziesiąt godzin.

Odpowiedz

@Kuba

https://pbs.twimg.com/media/DfXFwd6WAAAgsGf.jpg

Lewa część mapy, napis na biało. No i mapka pojawia się w scenie, gdy postaci lecą (jadą?) po powierzchni Księżyca :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Tutaj jest mapka w wysokiej rozdzielczości, da się odczytać większość nazw:

[Obrazek: e5db3cf73d.jpg]

Odpowiedz
Jeśli ta mapa będzie miała pokrycie w świecie gry i będzie można się tam bujać metrem (+ każda stacja z własnym stylem), to chapeau bas.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Kurde, nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio tak analizował trailer :) w sumie ta mapa już nam bardzo dużo o samym mieście mówi. A wydaje mi się, że metro może nie obejmowac jego całego rozmiaru. W sumie pewnie będzie to funkcjonować jako system szybkiej podróży, ale nie obraziłbym się jakby zamiast krótkiej scenki i ekranu wczytywania Redzi umożliwi faktyczne spędzenie czasu podróży w metrze (idealny moment na słuchanie dialogów, jakieś zadanka, słuchanie jakieś muzyki, liczę na jakieś podręczne radio z muzyką, ale także wiadomościami ze świata gry :D). Zapewne to nie zabawa dla wszystkich, ale taki wybór mógłby się pojawić.

Lewa dolna strona, lekko czerwone linie, to nie jest jakaś podwodna część?

Odpowiedz
No i ma być możliwość wejścia do każdego wieżowca. Nie chcę pustych budynków dla ozdoby, w których nie można zrobić nic ciekawego.

;)

Dobra, jutro gempleje za zamkniętym drzwiami i panel z Goffem, na razie zapuszczam Raid.

Odpowiedz
(11-06-2018, 20:22)Kuba napisał(a): Lewa dolna strona, lekko czerwone linie, to nie jest jakaś podwodna część?
Podwodna dzielnica o nazwie Pacifica? Pasuje :)

(11-06-2018, 20:22)Kuba napisał(a): Kurde, nie pamiętam kiedy ktoś ostatnio tak analizował trailer :)
Ja pamiętam: GTAV.

Odpowiedz
Czyli już wiemy jak będzie można na szybko przemieszczać się między lokacjami :D

Ja tam wierzę w CDP - lubię mrocznego Cyberpunka a'la Observer, ale... ojtam :)

Proteus, nie wiem - może jakaś trauma z mojej strony, a też nie gram dużo ostatnio, ale generalnie miałem na myśli nie tyle gry z rozbudowaną kreacją bohatera, bo takich z dobrą fabułą jest oczywiście dużo, ale - jak zrozumiałem wypowiedź CDP - takie gdzie można też tworzyć kompletnie jego wygląd, wybierać płeć itp. - budowa postaci od zera. Generalnie to mi się właśnie kojarzy z grami Bethesdy (które są imo strasznie cienkie fabularnie) - jeden, konkretnie pomyślany bohater to zwykle większa immersja, i temu podobne. Ale może czas, aby ktoś wreszcie wyprowadził mnie z błędu.

W sieci sporo opinii, że klon GTA jeszcze nikomu się nie udał, no ale komu jeśli nie CDP :) Poza tym wątpię, aby to miało aż tyle wspólnego z grą Rockstarsów, jako że znam trochę ten system RPG... nope :)

Mnie tam najbardziej martwi, że nie podali daty premiery, bo bardzo na to liczyłem, ale na 2019 jest imo wciąż spora szansa - skoro jest już gotowa mapka, to chyba bliżej niż dalej. Ciekawe co z tymi pokazami dla prasy, wiadomo coś? Bo wczoraj raczej ich nie było jak wcześniej plotkowano...

Odpowiedz
(11-06-2018, 20:25)Kluski napisał(a): Dobra, jutro gempleje za zamkniętym drzwiami i panel z Goffem, na razie zapuszczam Raid.


Potwierdzone?
Jak linkowałeś to sorry :)


@Mierzwiak hype mnie ominął na tą grę akurat.

Odpowiedz
Panel z Geoffem tak, pokaz gejmplejów dla prasy - tajemnica poliszynela.

Odpowiedz
Tutaj fajnie opisali dlaczego trailer CB2077 tak bardzo kojarzy nam się z GTA:

https://www.eurogamer.net/articles/2018-06-11-william-gibson-was-bang-on-about-cyberpunk-2077-and-grand-theft-auto

Odpowiedz
No i jeszcze jako taka szansa na trailer u Sony, choć bardzo wątpie. No to czekam :) która godzina ten panel?

Odpowiedz
Wypowiedz Pondsmitha z Reddita:

"For those who wish it was more rainy and dark and stuff: Five words: Day/night Cycle Weather Algorithms

ANYONE can make it dark and rainy and neony. We already knew we could do that. We wanted to prove that it can be the Dark Future ANY TIME OF DAY OR NIGHT."


@Albertino

Jeżeli kojarzy Ci się z Bethesdą, to oczywiście Twoje obawy w pełni rozumiem. Po prostu myślę, że w tym przypadku to skojarzenie jest nietrafione. Bethesda tyle w ostatnich latach wyrzygała tych openworldów, że zaczeły być synonimiczne z "otwartym" erpegiem, ale można nadal zrobić old-schoolowego erpega, jak za czasów Black Isle, tylko w nowoczesnej oprawie.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Kuba napisał(a):która godzina ten panel?

4:30 w nocy :)


Cytat:Wypowiedz Pondsmitha z Reddita:

"For those who wish it was more rainy and dark and stuff: Five words: Day/night Cycle Weather Algorithms

ANYONE can make it dark and rainy and neony. We already knew we could do that. We wanted to prove that it can be the Dark Future ANY TIME OF DAY OR NIGHT."

Czyli dokładnie to, co żeśmy sami tutaj wydedukowali :) No ale fajnie usłyszeć to z ust Majka.

Odpowiedz
To dorzucę jeszcze jedną oczywistą oczywistość, którą możecie przeklejać, jak Wam kumple, albo ludzie na innych forach będą marudzić, że Cyberpunk = deszcz.

[Obrazek: g9RnEjv.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
"Psy szczekają, karawana jedzie dalej!" #pdk ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
(11-06-2018, 20:43)Kluski napisał(a):
Kuba napisał(a):która godzina ten panel?

4:30 w nocy :)
A nie 3?

@Proteus, ten post z reddita jest od Pondsmitha?


Odpowiedz
(11-06-2018, 21:14)Gambit napisał(a):
(11-06-2018, 20:43)Kluski napisał(a):
Kuba napisał(a):która godzina ten panel?

4:30 w nocy :)
A nie 3?

Możliw, liczyłem naprędce, a strefy czasowe to nie jest moja najmocniejsza strona ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości