Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Ale lud chce więcej lootboxów :) Przecież analityce z EA wiedzą lepiej. Ci na czacie to tylko garstka frustratów, która robi dużo szumu.

Ps. Ale usuniemy te wszystkie pierdy potem? Współczuje normalnym ludziom, którzy będą się jutro przekopywać przez ten temat w poszukiwaniu konkretów ;)

Odpowiedz
Najlepszy content tego forum jest w takim pierdoleniu o dupie maryni, więc ja głosuję za "nie" :)
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Hehe, wyłapałem time bana za szkalowanie LEGO ;D
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ok, próbuję ratować sytuację (dopijając kolejny kieliszek wina):

Wrażenia od IGN:

http://www.ign.com/articles/2018/06/12/e3-2018-cyberpunk-2077-doesnt-look-like-the-witcher-but-it-does-look-incredible

Cytat:A beautiful and sprawling RPG set in an alternate future that sits somewhere between Dredd, Blade Runner, and The Fifth Element.

Odpowiedz
Co jak co ale panowie z DC (patrząc po czacie) wiedzą jak ocieplić swój wizerunek po tylu wpadkach :)

Odpowiedz
BEZ GEJMPLEJA :(

Chłopaki, czekamy do czeciej? Damy radę?

Odpowiedz
Meh, skippuję. 
Jeśli nie pokazują gameplay'a IGNowi (przypominam, że M$ jest ich właścicielem), to raczej już w ogóle nie pokażą.

EDYTA:

- Prawie mi szkoda chłopców z Bioware ;)
- Nie sięgnę już nigdy po żadną gierkę LEGO
- Obrzydzono mi Sicario 2 ;p

W komentarzach ktoś słusznie zauważył, że pewnie pokażą coś konkretnego na Gamescomie za dwa miesiące. Obstawiam, że dopracują dzisiejsze demo + jakieś drobne bonusy.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
No chyba nie ma co liczyć na gameplay u Geoffa, za dużo ryzyko, idę lulu. Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że gra ma TERRAntyczne ambicje i jeśli uda się dostarczyć choć w części, to gra przejdzie do historii.

Odpowiedz
Nie będzie gameplaya na E3, można się rozejść:

https://twitter.com/Marcin360/status/1006665255223635968

Odpowiedz
I tak dostaliśmy sporo informacji a przede wszystkim wiemy, że projekt jest na naprawdę (takie wrazenie odnosze) zaawansowanym etapie prac. Ja jestem zadowolony :)

Odpowiedz
Liczyłem chociaż na trajla w wydaniu nocnym, trochę kisza bo jednak po tylu latach masz większy dług zaufania do spłacenia, no ale może jeszcze czymś zaskoczą.

Odpowiedz
Dług zaufania? Wobec kogo?
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Meh.
Widzimy się na Gamescom.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
https://www.vg247.com/2018/06/12/cyberpunk-2077-banging-c-bombs-bullet-time-everything-know-gameplay/
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-everything-we-learned-from-the-jam-packed-e3-demo/?utm_content=buffer0867f&utm_medium=social&utm_source=twitter&utm_campaign=buffer-pcgamertw
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Jeszcze słówko ode mnie na temat rozczarowania FPP / osłabienia entuzjazmu: to tylko pierwsza reakcja. Preferuję gry z perspektywy trzeciej osoby, ALE też nie przypominam sobie bym kiedykolwiek grając w jakiegoś FPSa pomyślał "Ta gra byłaby lepsza / powinna być TPP!". Jeśli CB2077 został pomyślany jako gra z perspektywy pierwszej osoby i pod tym kątem została zaprojektowana, to nie ma tu nawet z czym dyskutować a osobiste preferencje i tak stracą na znaczeniu z chwilą odpalenia tego cuda. Tyle :)

[Obrazek: DfhAATdXcAsA-FG.jpg]
[Obrazek: DfhABt4XkAA01na.jpg]

Odpowiedz
Super, będzie co czytać w pracy przy kawie ;]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
[Obrazek: giphy-8.gif]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
CDPR: You can fully customize your character, starting from 2 genders: male or female.
Polygon: Two?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości