Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Nie, po prostu zmiana generacji powinna nastąpić dobre dwa lata temu, a tak to deweloperzy muszą użerać się z tak słabiutkimi konsolkami, co przy tak ambitnym projekcie musi być tym bardziej uciążliwe. Nie żebym ich usprawiedliwiał, bo mieli dość czasu - sami się chwalili, że jak im to wstapniale nie idzie ogarnianie optymalizacji - ale skoro W3 chodził na PS4 w 30 klatkach, to upchanie takiej gry na tej konsoli (i jeszcze słabszej podstawowej wersji X-One) można postrzegać w kategoriach cudu.

Odpowiedz
[Obrazek: ElWc7eUXU_qqepeea.png]
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Piękne :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Ptaszki ćwierkają, że premiera 10 grudnia jest mało prawdopodobna :)
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Kluski napisał(a):Ptaszki ćwierkają, że premiera 10 grudnia jest mało prawdopodobna :)

Hahahaha :) Powkurwiałbym kumpla jeszcze bardziej, ale boję się o jego stan psychiczny - nie chcę, żeby rzucił się przez okno na moich oczach.

Odpowiedz
Do 2077 jeszcze trochę :p

Odpowiedz
(31-10-2020, 10:40)Kluski napisał(a): Ptaszki ćwierkają, że premiera 10 grudnia jest mało prawdopodobna :)

Jakie ptaszki?

Odpowiedz
Ptaszki to teraz ćwierkają wszystko, włącznie z tym, że CP2077 nie istnieje. Na teraz stoi ten 10 grudnia i mimo wszystko myślę że to realna data.

Odpowiedz
(01-11-2020, 12:19)Salto napisał(a): Ptaszki to teraz ćwierkają wszystko, włącznie z tym, że CP2077 nie istnieje. Na teraz stoi ten 10 grudnia i mimo wszystko myślę że to realna data.

Dokładnie, giełda i gracze zareagowali na tę zmianę daty nienajlepiej, poza tym to ostatnia okazja na okno sprzedażowe w okolicy świąt, więc myślę, że na kolejne przenosiny CDP zwyczajnie nie może sobie już pozwolić. Chyba, że gra będzie w naprawdę fatalnym stanie...

Odpowiedz
Przecież już było info, że giera poszła do tłoczni...?
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Warto imo czekać do 10 grudnia. Mocno poprawili grafikę w stosunku do październikowych trailerów:


Odpowiedz
(01-11-2020, 14:51)Negatywny napisał(a): Przecież już było info, że giera poszła do tłoczni...?
Sporo osób tutaj dopytuje jak to możliwe że gra poszła do tłoczni a ci premierę przesuwają. Otóż wystarczy przeczytać w całości ogłoszenie władz CDP, a nie tylko nagłówki na portalach :) gra poszła do tłoczni i w zawartości płytki nie będzie już zmian, ale twórcy uznali że nie wyrobią się na wcześniejszą premierę ze startowym patchem i z tego powodu przesuwają premierę, bo pracują właśnie nad tą łatką.
Innymi słowy: gra już działa i da się ją przejść, ale pewnie jest masa błędów, które ciągle odkrywają i naprawiają.

Odpowiedz
Gdzieś czytałem że w wersji na PS4 wykryli memory leak, który po iluśtam godzinach rozdupca wszystko :) W takiej sytuacji lepiej że zwlekają niż mieliby wydać grę tak jak Bethesda Skyrima na PS3, w którym po parunastu godzinach gry klatki spadały do 20 save/load zabierał po parę(naście) minut, a potem psuły się wszystkie stany gier. Naprawdę wydali to w takim stanie, sam grałem.

Odpowiedz
Niech sobie przesuwają. Znowu wyjdzie im zajebista gra, wszyscy zapomną o opóźnieniach, a akcje ponownie skoczą do góry. Najwięksi malkontenci zostaną uciszeni dodatkami, które, jeśli CDP dociśnie pedał gazu jak przy okazji trzeciego Wiedźmina, przerosną pod względem wielkości podstawkę.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Czy dziś już nie wydaje się dopracowanych gier?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jak dla mnie mogą to wydać nawet za rok, byle wyszło zajebiście :)

Odpowiedz
(01-11-2020, 19:29)simek napisał(a): Jak dla mnie mogą to wydać nawet za rok, byle wyszło zajebiście :)

Dokładnie. Premierę Diablo 2 też tak przekładali, a w końcu wyszedł tytuł w który sporo wariatów gra do dzisiaj.

Odpowiedz
https://nintendosmash.com/analysts-estimated-the-budget-of-cyberpunk-2077-it-is-higher-than-that-of-grand-theft-auto-v/

Budżet Cyberpunka wraz z kosztami marketingu wyceniany na... ponad 1 miliard złotych.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ciekawe, ile skasował Keanu. Znając jego, wycenił swój udział na dwa przytulasy i kubek kakao.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości