Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Może się nie zaszczepiłeś i dlatego nie działa? Gra rozpoznaje wrogie DNA.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
AI ewidentnie do połatania :-) czasem jak wróg się zatnie to jakby czekał na strzała albo skrypt się nie wczyta to w ogóle nie reaguje :-|

Odpowiedz
Kluski, na pocieszenie: zagrasz przynajmniej w lepszą grę. Zakładając, że uporasz się z problemem do stycznia 2021, w międzyczasie wypuszczą już tyle łatek, że gierka dawno wyjdzie ze stadium pre-beta :)

Odpowiedz
Też tak macie że za każdym razem przy włączeniu gry trzeba zmieniać audio na eng, bo pl włącza się każdorazowo jako domyślne? :-) poza tym tu może czegoś nie kumam, ale jak zaznaczę sobie trasę do punktu na mapie to nie da się jej odznaczyć dopóki się nie zrobi questa? Xd

Odpowiedz
A ja mam pytanie do tych, co kupili tę grę, a mianowicie jak to jest z soundtrackiem do niej. Gdyż gdzieś widzę informacje o dwóch płytach z muzyką, to prawda? 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
(10-12-2020, 18:33)Mental napisał(a): Kluski, na pocieszenie: zagrasz przynajmniej w lepszą grę. Zakładając, że uporasz się z problemem do stycznia 2021, w międzyczasie wypuszczą już tyle łatek, że gierka dawno wyjdzie ze stadium pre-beta :)

[Obrazek: 131069218_qqwwpes.jpg]

Hello bitches.

No dobra, bitches tak na 50% bo gra się wywala co parę minut, grafika jest skandaliczna, a nawet dźwięk zaliczył jakieś bugi. No ale dokonałem tego, nawet nie pytajcie do jakich środków musiałem się posunąć.

Ta gra nie miała prawa wyjść w takiej formie.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Welcome to Cyberpunk:
https://twitter.com/Legolas/status/1336768342993104899
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Wlasnie mialem to wrzucac. Przy czym to bylo do przewidzenia.

A ci co sie zlapali...coz, Cyber Punk’d :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
To nawet nie wygląda tak na 4k przy max detalach na PC ;) Myślałem przez jakiś czas, że to moja wina, ale raczej nope.

Odpowiedz
Musisz pogrzebac w ustawieniach, no i topowy sprzet to podstawa, ja Cyberpunk 77 zamierzam grac tylko na futurystycznym sprzecie z lat 80. inaczej to chooj nie robota:

https://media1.giphy.com/media/bn7hlyp0Cmcg0/giphy.gif
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(10-12-2020, 20:07)Lawrence napisał(a): A ja mam pytanie do tych, co kupili tę grę, a mianowicie jak to jest z soundtrackiem do niej. Gdyż gdzieś widzę informacje o dwóch płytach z muzyką, to prawda? 

No są dwie.

Ja dopiero jutro siądę na chwilę. Oby bez problemów z uruchomieniem.

Odpowiedz
Dobra to już ostatnie na dziś, ale timing jest tutaj naprawdę dobry:


I ten jeden komentarz mi się podoba:
Cytat:This game needs a lot of polishing



/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Gdzie te czasy że instalowales grę i miałeś wszystko w d.
Co najwyżej, jakiś mało istotny patch z neta albo z płyty z CD-action
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
W czasach twojej młodości kiedy wszystko było lepsze :)

A bugi zawsze były, tylko:
- gry były mniej skomplikowane
- bardziej umowne i mniej realistyczne przez co babole mniej kłuły w oczy
- nie było netu, więc nie były tak szybko poddawane dalej, wiadomo że jak w grę pyka na raz parę milionów ludzi to normalne że ileś procent spotka jakieś glitches. Różnica taka, że kiedyś wiedziałeś o tym bugu ty, teraz wyrzucasz na YT i wie paręset tysięcy
- część ludzi na YT zarabia publikując i aktywnie szukając bugów dla oglądalności

Na razie ograłem że 3 godziny i spotkałem dwa banalne glicze.

Odpowiedz
(11-12-2020, 03:34)shamar napisał(a): Gdzie te czasy że instalowales grę i miałeś wszystko w d.
Co najwyżej, jakiś mało istotny patch z neta albo z płyty z CD-action

Nigdy nie było tak jak piszesz.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
W sumie mam nagrane 5 godzin, poza spadkami klatek w czasie jazdy autem po mieście nie spotkało mnie nic strasznego. Jak poruszam się piechotą to jest tip top. Gram na Xbox One X. Znajomy wczoraj zaczął na PCie i miał weselej, znikająca broń V, przechodzenie przez ściany czy wpadające auta w ulice to standard. Oby ogarnęli bo gra ogólnie jest miodna, walka jest fajna a braindance mnie poskładał.

Odpowiedz
A czy prawdą jest, że jak potrącisz przechodnia, to policja ściga cię przez 15 sekund, a potem rezygnuje?

Odpowiedz
Nie wiem, jeszcze nie miałem tej przyjemności ale sprawdzę.

Odpowiedz
Pograłem trochę, ale dziękuję za grę raczej. Raz, że słabo to chodzi na moim kompie. A dwa, przede wszystkim, że to nie jest to, czego ja potrzebuje. Po tym czasie mam wrażenie, że dostałem to, czego się obawiałem - nieco bardziej rozbudowanego Far Cry: 2077, a nie mięsistego RPGa. Raczej się nudziłem przez ten czas. Może potem to się zmienia, bo to wciąż prolog, ale póki co nic mnie nie zachęciło do grania dalej.

Co dziwne, wydaje się, ze wybór historii postaci nie ma większego znaczenia - przynajmniej na początku. Kilka minut jakichś wyjątkowych skryptów i lokacji, a potem cięcie i to samo, co u innych postaci - śmiganie z Jackie'em po mieście i bycie najemnikiem. A w dialogu widziałem opcję korpo - które wybrałem - tylko raz.

W ogole dialogi wyglądają śmiesznie pretekstowo czasem. Trzeba wybrać, że coś mówisz... kiedy masz dostępną tylko jedną opcję dialogową. Trudno tu mówić o kreowaniu postaci. Żeby można było chociaż wybrać czy mowisz sarkastycznie, czy grzecznie, czy np. wyniośle, ale nie. Kurde, wziałem korpo, myślałem, że postać będzie miała trochę więcej nowobogackiego pyszałkowatego charakteru - ale nie, brzmi jak każda inna wersja V. Czyli jak Joe Berenthal.

Dla mnie raczej meh, ale na pewno nie jest to zła gra. Tylko nie dla mnie w tej chwili.

Odpowiedz
Cytat:Tylko nie dla mnie w tej chwili.

W sensie musisz do niej dorosnąć czy czekasz, aż spaczują ci opcje dialogowe i wypuszczą łatkę, dzięki której wybór historii postaci będzie coś znaczył?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości