Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Ja odpadłem po paru godzinach. Nie pykło. Mam na pececie i błędów dużych nie zauważyłem ale jakoś nie mogłem się wczuć. UI męczący. Walka, nieporadna. Miasto ładne ale nie ma w nim co robić, poza ustalonymi questami. Ehhh, odczekam parę miesięcy i zobaczymy jak się będą sprawy miały.

Czyli ja już wiem, że moją grą roku 2020 jest Death Stranding :)
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
Death Stranding to gra 2019 jak już ;)

Odpowiedz
Ale grałem w tym, jak wyszło na PC.
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
Bardziej niż Bethesda nie mozna sobie przejebać. Na marginesie - ciekawe czy po takiej wtopie CDPR nie zostanie sprzedany tak jak Bethesda pod skrzydła większego koncernu.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Większość akcji firmy chyba wciąż jest w rękach jej założycieli, więc o ile sami nie zechcą to chyba nie da się tego zrobić.

Odpowiedz
Tak, bez ich woli się nie da, a z tą wolą obecnie może być słabo, skoro firma jest wyceniana na jakąś połowę tego co dwa tygodnie temu :P

Odpowiedz
Simek, Ty mi lepiej mow kiedy zaczac kupowac ich akcje. On your marks. Get set. Go!

https://i.gifer.com/APOc.gif
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Trzeba było kupić kilka lat temu i sprzedać przed premierą dzieła wszech czasów ;) Albo kupić dzisiaj, może odbije, a może nie ;)

Odpowiedz
Ciekawe czy zmieniły się plany co do tego multiplayera jako osobnej gry. Bo tutaj jeszcze się historią obronią, a jak wyrąbią się kolejny raz technicznie, to będzie gra widmo której nikt nie będzie tykał. Ale stały przypływ gotówki na pewno kusi.

Odpowiedz
Hej, zwolennicy CP77, mam dla was coś, czego nigdy nie doświadczycie. Gińcie z zazdrości!

Wczoraj odpaliłem RDR2 po prawie dwóch latach przerwy... i szok. Zajechałem na farmę w trakcie burzy piaskowej (chyba wszedł jakiś update, bo wcześniej nie było takich spektakularnych efektów pogodowych), zabiłem rodzinę, ale uciekł mi Murzyn, który sprzątał stajnię, i powiadomił szeryfa. Ja spieprzam na dach stodoły i czekam na przyjazd stróżów prawa. Ci wpadają na ranczo, zsiadają z koni i rozpoczynają poszukiwania podejrzanego. Obserwuję ich z daleka z dachu. Po kilku minutach kończą, biorą zwłoki zabitych na konie i odjeżdżają. TO JEST REALIZM XXI WIEKU.

CP77 - 0/10
RDR2 - 10000000000/10

;)

Odpowiedz
(18-12-2020, 13:58)Albertino napisał(a): Trzeba było kupić kilka lat temu i sprzedać przed premierą dzieła wszech czasów ;) Albo kupić dzisiaj, może odbije, a może nie ;)


No wiem, wiem :)



Delaying a game even after it's been released. CDPR can't help themselves


Ta cala akcja z wycofaniem gry to mega upokorzenie dla Redow i potezny cios dla ich brandu, a dla Sony PR-owe punkty.Vlogerzy maja widze niezle uzywanie na tubie. Niesamowite dwa tygodnie, nie ma co. Tak w ogole to teraz juz tylko czekam na jakis mega bunt i strajk deweloperow, ktorym pewnie dokreca srube, zeby zrobic z CP cos grywalnego. Byloby wesolo :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(18-12-2020, 13:58)Salto napisał(a): Ciekawe czy zmieniły się plany co do tego multiplayera jako osobnej gry. Bo tutaj jeszcze się historią obronią, a jak wyrąbią się kolejny raz technicznie, to będzie gra widmo której nikt nie będzie tykał. Ale stały przypływ gotówki na pewno kusi.

Są filmiki pokazujące jak banalnie dupować itemy, więc w aktualnym stanie ekonomia gry padłaby na ryj po dwóch dniach :D

Odpowiedz
(18-12-2020, 14:08)Mental napisał(a): Hej, zwolennicy CP77, mam dla was coś, czego nigdy nie doświadczycie. Gińcie z zazdrości!

Wczoraj odpaliłem RDR2 po prawie dwóch latach przerwy... i szok. Zajechałem na farmę w trakcie burzy piaskowej (chyba wszedł jakiś update, bo wcześniej nie było takich spektakularnych efektów pogodowych), zabiłem rodzinę, ale uciekł mi Murzyn, który sprzątał stajnię, i powiadomił szeryfa. Ja spieprzam na dach stodoły i czekam na przyjazd stróżów prawa. Ci wpadają na ranczo, zsiadają z koni i rozpoczynają poszukiwania podejrzanego. Obserwuję ich z daleka z dachu. Po kilku minutach kończą, biorą zwłoki zabitych na konie i odjeżdżają. TO JEST REALIZM XXI WIEKU.

CP77 - 0/10
RDR2 - 10000000000/10

;)

Uwierzyli Murzynowi, że to nie on ich zabił? I to ma być realizm? Mental, co się z tobą dzieje?

Odpowiedz
@zdzichon

Rozwaliłeś mnie. Gierka już wykasowana z dysku, a dysk sformatowany.

Odpowiedz
(18-12-2020, 14:15)Albertino napisał(a):
(18-12-2020, 13:58)Salto napisał(a): Ciekawe czy zmieniły się plany co do tego multiplayera jako osobnej gry. Bo tutaj jeszcze się historią obronią, a jak wyrąbią się kolejny raz technicznie, to będzie gra widmo której nikt nie będzie tykał. Ale stały przypływ gotówki na pewno kusi.

Są filmiki pokazujące jak banalnie dupować itemy, więc w aktualnym stanie ekonomia gry padłaby na ryj po dwóch dniach :D


Niezle. Moze oni tam po prostu mieli wyprac pieniadze, zarobic kase dla inwestorow i wysadzic swoj brand w powietrze? Wielki Reset i tyle :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(18-12-2020, 14:18)zdzichon napisał(a): Uwierzyli Murzynowi, że to nie on ich zabił? I to ma być realizm? Mental, co się z tobą dzieje?
Poza tym Mentalowi uciekł Murzyn? Trochę żenada i nie tylko trochę.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Ja byłem pewien, ze Mental od murzynów zaczyna zabijanie a tu popatrz...

Odpowiedz
(18-12-2020, 13:54)Bucho napisał(a): Simek, Ty mi lepiej mow kiedy zaczac kupowac ich akcje. On your marks. Get set. Go!

https://i.gifer.com/APOc.gif
Hehe, ja akcjami CDP handlowałem na początku studiów jak chodziły po 10-15 zł :P Pamiętam jak się cieszyłem, że sprzedałem jak urosło z 11,20 na 13,50 czy coś takiego :D Teraz bym się w tą spółkę nie pchał, bo żebyśmy powrócili na te niedawne wyceny, to musiałoby się chyba wszystko udać: załatanie wszelkich błędów, świetna sprzedaż, zapowiedzi multiplayera, jakieś świetne DLC na poziomie tych Wiedźminowych, no i oczywiście produkcja Wiedźmina 4, który powinien być ósmym cudem świata żeby zadowolić wszystkich :) 
Ogólnie kwestia jest trudna, ja uważam, że te szczytowe wyceny nie były uzasadnione fundamentalnie, sporą rolę odegrała popularność spółki, traktowanie jej jako narodowego czempiona i dobro narodowe, którego kawałek każdy chciał mieć, no a jak się okazało, że król jest nagi, to widzicie jakie są spadki.

Odpowiedz
No na moje to CDPR idealnie oddaje narodowego, przasno-cebulackiego ducha i jawi sie troche jak ten czempion panstwa z tektury :)

Oczywiscie tak naprawde kasy nie zamierzam w to inwestowac, a do tego spodziewam sie, ze z tych wspomnianych przez Ciebie wypadkowych uda im sie ustrzelic moze 30-40%

Do tego kompletnie nie zaskocza mnie jakies wieksze dramaty na lini zarzad - deweloperka, ktore rozkreca sie w niedalekiej przyszlosci. Niech nie maja za latwo :)

Na powaznie, no szkoda, szkoda.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
No mi się podobają teraz te zapowiedzi, że gra powstawała tam z 6 czy 3 lata, z czego ostatnie pół roku dymali chyba po 16 godzin, wyszło delikatnie mówiąc średnio, a teraz wszystko to naprawią patchami do lutego, gdzie po drodze z 3tygodniowa przerwa świąteczna, bo mało który biały człowiek pracuje od 24tego do 6tego stycznia - no na pewno teraz w miesiąc uda się to ogarnąć, ludzie bo tych luźnych miesiącach pewnie tylko czekają, żeby w końcu porządnie wziąć się do roboty.
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości