Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Ludzie którzy mają wyjebane na gierkę nie są z niej zadowoleni. To poważny problem dla firmy. Dziwne, że nic z tym nie robią.

Odpowiedz
Ludzie którzy mają w nią wyjebane to mają w nią wyjebane i nie napinają się w internecie jaka ta gra jest zjebana.

Odpowiedz
Wyjebane przed premierą. Po premierze trzeba reagować, bo tak prymitywnego gówna, wciskanego pod postacią next gen przełomu, dawno nikt nie stworzył :) Kwity są zachowane - wiadomo, co Redzi mówili i pisali.

edit

Najlepiej by było, gdyby posypały się zewsząd pozwy sądowe i firma poszła z torbami. Ja wyznaję moralność pograniczników - pewnych rzeczy się nie wybacza, za pewne rzeczy się ginie ;)

Odpowiedz
Podziwiam że mając wyjebane, nie wydając ani zł na grę, oglądając filmiki na YT chce Ci się prowadzić krucjatę w internecie i składać pozwy do sądu, nie mówiąc już o sprawiedliwości.pogranicznikow cokolwiek to znaczy w kontekście gry wideło ;)

Odpowiedz
To znaczy biblijną zagładę firmy i wszystkich jej pracowników - nawet tych, którzy mieli dobre intencje (zwłaszcza tych) ;)

Odpowiedz


Od 8:12 :)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Jedno jest pewne, ludki z CDPR mialy racje mowiac, ze Cyberpunk bedzie turbo memogenny, nawet jezeli chodzilo im o pozytywna, a nie negatywna memicznosc.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(03-01-2021, 16:02)yacajackowski napisał(a): Podziwiam że mając wyjebane, nie wydając ani zł na grę, oglądając filmiki na YT chce Ci się prowadzić krucjatę w internecie i składać pozwy do sądu, nie mówiąc już o sprawiedliwości.pogranicznikow cokolwiek to znaczy w kontekście gry wideło ;)

Siłownie pozamykane, Mentale wychodzą trollować :)

Odpowiedz
Mental to bardziej nie na strzelnicę chodzi? :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Teraz to Mental nigdzie nie chodzi więc ma czas pisać pozwy do sądu xD

"Gra jest tak chujowa że jej nie kupiłem a i tak chce zwrot pieniędzy od CDPR"

Odpowiedz
Ja się tylko pochwalę, że pękło ponad 100 godzin, początek trzeciego aktu i psujących zabawę gliczy i spadków wydajności wciąż nie stwierdzono. Gierka jest mega miodna i ma syndrom jeszcze jednego questa/przestępstwa w toku/innego gówna do roboty. Smuci tylko level cap. 50 to zdecydowanie za nisko, szczególnie że wciąż mam masę zadań do zrobienia, a już mam wymaksowanego V :(
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
yacajackowski napisał(a):"Gra jest tak chujowa że jej nie kupiłem a i tak chce zwrot pieniędzy od CDPR"

Nie śpię, bo hejtuję Cyberbuga.

Hitch napisał(a):Gierka jest mega miodna

Czyli on kłamie?


Odpowiedz
Czyli mnie czy Hitchowi ma się nie podobać gra bo ktoś tak w internecie napisał / powiedział? Mental, wróć na ziemię.

Odpowiedz
Próbuję ustalić fakty, bo najwyraźniej doszło do rozdzielenia się wszechświatów i powstała alternatywna linia czasowa, w której "Cyberpunk" ma replay value na 100 godzin, i druga linia czasowa, w której jakiekolwiek zboczenie z wytyczonego przez twórców kursu powoduje zażenowanie, śmiech politowania i chęć rozkurwienia monitora. W jednym wszechświecie "Cyberpunk" to - cytuję - "miodna gierka", a w drugim - na maksa oskryptowany, zjebany technologicznie bubel.

Odpowiedz
Fakt jest taki że gust jest jak odbyt, każdy ma swój tylko nie każdy lubi grzebać w odbytych innych :) Ty, Mental, z tego co widzę to lubisz wciskać różne rzeczy w odbyty innych byleby wyszło na Twoje.

Nie wiem czy to zdrowe i normalne ale pewnie na Twojej planecie tak.

Odpowiedz
Ubzdurałeś sobie coś, co nie istnieje. Ja naprawdę mam w dupie, czy kogokolwiek przekonam do czegokolwiek. Po prostu kulam bekę z gierki, która wychodzi w 2020 roku jako next gen rpg open world, a policja respawnuje się w ścianach i na dachach w sekundę po popełnieniu przestępstwa, samochody jeżdżą po liniach prostych, npce mają mózgi zombiaków (dosłownie), no i granaty wybuchają na wodzie jak w roku 1998. To jest takie surrealistyczne, żałosne i komiczne jednocześnie, że nie mogę przestać trollować :)

Odpowiedz
Większa bekę mam z ludzi którzy nie grali w grę, wiedzę czerpią z YT, na każdym kroku podkreślają jak bardzo mają na nią wyjebane a za punkt honoru postawili sobie krucjatę przeciwko niej niż z jakiegokolwiek buga którego tutaj wrzuciłeś :) Nawet granaty wybuchające jak w 98 mają więcej sensu niż takie zachowanie :)

Odpowiedz
Cytat:Większa bekę mam z ludzi którzy nie grali w grę

Przecież mam oczy i widzę, co się w tej grze odpierdala. No chyba że ty twierdzisz, że wszyscy w internecie kłamio? Tak twierdzisz? Koleś podlinkowany wyżej kłamie? W którym miejscu?

Cytat:jakiegokolwiek buga którego tutaj wrzuciłeś

Problem w tym, że to nie są bugi. Bugi można spaczować. To, nad czym ja się znęcam (cytując oczywiście tych, którzy grali), jest nie do odratowania bez napisania gry od nowa.

Odpowiedz
Nie wiem czy klamio bo nawet tego nie oglądałem, wiesz wolę grać w tę grę niż oglądać filmiki z internetu, wyrobić sobie swoją opinię, takie tam banały. Ale spoko, jak skończę grę to i tak 1/10 bo Wielki Mental z KMFów tak powiedział, on wie bo ma dostęp do YouTube i tam ludzie się nie mylą :)

Facet, czasami czytam Cię z przyjemnością ale w tym temacie jesteś taki męczący jakby po zamknięciu siłowni odcięło Ci dopływ tlenu do mózgu. Pozdro ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości