The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
#61
Cytat:Serial będzie się dział po drugiej części. Sarah i John będą starać się rozpieprzyć Skynet
Paranoja, zwłaszcza, że i tak wiadomo że nie rozpieprzą Szczęśliwy No chyba że zrobią to jako alternatywę w stosunku do T3 bo inaczej tego nei widzę.
Tak czy inaczej pomysł debilny, choć przypomina mi to trochę pomysł ze zrobieniem serialu Nieśmiertelny co tez nijak się miało do pierwszego filmu, ale fanów jednak sporo znalazło (ja się wśród nich nie znajduję) zresztą ta seria już nawet tylko biorąc pod uwagę filmy nie miała żadnej sensownej linni czaseowj, bo każdy sequel brał pod uwagę tylko pierwszą częśc, więc dodanie tam jeszcze całego serialu już róznicy nei robiło.

W sumie to serial Terminator to mogliby zrobić, ale opowiadający o wojnie z maszynami (i dać sobie spokój z częscią czwartą) coś takiego byłoby do przyjęcia.

Ciekawe kiedy się okaże że powstaje serial Ellen Ripley Chronicles mówiący o tym jak to (pomiędzy Aliens i A3) Ripley, Newt, Hicks i połówka Bishopa podrózują sobie po galaktyce i walczą z Obcymi na różnych planetach Zdezorientowanyhock: Przy okazji wyjaśni się w końcu skąd się wzięły jaja na Sulaco i dlaczego hibernatory na początku A3 są zupełnie inne niż na końcu Aliens Szczęśliwy

Odpowiedz
#62
Tworzenie serialu o Sarze, na dodatek bez Lindy Blair, to kompletny debilizm. I tak, wiadomo, jak to się skończy (chociaż pewnie w jednym z twistów okaże się, że białaczkę wszczepił jej agent FBI, najprawdopodobniej robot z przyszłości). Cóż, może przynajmniej pokażą rozpieszczanie Johna, bo nieźle musiała się matula namęczyć, żeby w kilka lat zmienił się w takiego beksę.

Odpowiedz
#63
Bez Lindy Blair, heretyku jeden, nie można byłoby ewentualnie zrobić sequeli "Egzorcysty" Duży uśmiech.
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
#64
Mam ten komfort psychiczny, że nie widziałem ani jednej części Egzorcysty. Uśmiech Po Omenie już wiedziałem, że filmy o tematyce satanistyczno-apokaliptycznej mnie nudzą. Język

Enyłej, idę o rękę że w serialu pojawi się choć jeden robot z przyszłości. Co nie będzie miało sensu, ale jednak się wydarzy. Mogę postawić nawet pieniądze. Oczko Ktoś przyjmie zakład? Pp

Odpowiedz
#65
Może z Lindą Blair jako Sarah Connor byłoby ciekawiej. Mogliby wcisnąć motyw opętania bohaterki i to jak się to niekorzystnie odbiło na zachowaniu jej syna. Wtedy z przyszłości przyleciałby cyborg- egzorcysta model T-666 i ją uzdrowił, ale sam doznałby pomieszania danych i wykitował. Jego szczątki odnalezione gdzieś w okolicach Nevady posłużą do badań nad udoskonaleniem Skynetu, przez co zyskuje on pełną świadomość i wybucha wojna z maszynami. Jak ja coś wymyślę to nie ma **** we wsi. Uśmiech

Odpowiedz
#66
To interesujące. Na koniec dodałbym Jeffa Goldbluma, który za pomocą Skype'a kontaktuje się z Gwiezdnym Dzieckiem Kubricka. Dziecko zaczyna się bawić w planetarne klocki lego, przestawiając Pałac Kultury do Strefy 51. Sygnał z iglicy odbiera Gary Sinise, wystrzelony w kosmos w "Misji na Marsa". Wysyła on Forresta Gumpa, który jest zbudowany ze stopu mimetycznego i posiadł możliwości Multiple Mana z "X-Men 3". Powielony Gump zasiada w polskim parlamencie. Następnie żąda skupu żywca po dumpingowych cenach i sprowadza Świnie Z Kosmosu razem z Frankiem Ozem. Oz jako Yoda walczy z Silver Surferem Giertychem i wycofuje komputery ze szkół. Ostatniego peceta szmugluje John Connor i za pomocą udoskonalonego kodu html z http://www.film.org.pl (zakonspirowanego pod pozorem działu REMAKE) załatwia Skynet. Na koniec Sam dokonuje strzału wprost w usta Frodo, za co Jackson dostaje Lifetime Achievement Award od Akademii. Dante i Randal triumfują. Desjudi srzela sobie w łeb. Nadlatuje Superman i wręcza Connorowi niedzielne majtki na rajtuzy. Sarah Connor staje w alkoholowe szranki z Marion Ravenwood, przegrywa i zostaje pochowana pod pretekstem białaczki.
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
#67
rotfl, Adi, jesteś nieźle zryty... ;)

Odpowiedz
#68
Military napisał(a):Mam ten komfort psychiczny, że nie widziałem ani jednej części Egzorcysty.

Oj, chłopie, nie wiesz, co tracisz. Pierwszy "Egzorcysta" jest cudowny. Jedyny horror (obok TCM74), który potrafi mnie bez reszty zaangażować emocjonalnie.

Odpowiedz
#69
Kupiłem sobie dziś T2 SE (QDVD) - udany zakup, nowe sceny bardzo dobre (uśmiech Arniego mnie rozwalił, ale najlepsza i tak jest "operacja" na mózgu T-800), i ogólnie T2 to jeden z najlepszych filmów w historii gatunku, a napewno najlepszy sequel. Jednak kiedy włączam napisy do ścieżki z komentarzem twórców, w prawej krawędzi ekranu pojawia mi się jakiś biały pasek. Co to za dziadostwo i jak się tego pozbyć?

Odpowiedz
#70
Fuckin' weird... na kompie też jest? Jeśli tak to zrób screena.

Odpowiedz
#71
Nie potrafię zrobić screena filmowi dvd (pewnie potrzeba jakiegoś programu), ale za to zrobiłem w paincie mały schemat. Ten pasek pojawia się tylko przy włączonym komentarzu, przy polskich napisach. Kiedy napis znika, bo nikt nic nie mówi, pasek też znika.

Aha, nie sprawdzałem tego na stacjonarnym dvd - z takiej przyczyny, że w chwili obecnej takowego nie posiadam. Uśmiech

[Obrazek: terminatorpasekoa0.jpg]

Odpowiedz
#72
Zrzuty z DVD robi się zwyczajnie przy użyciu PowerDVD. Chyba, że Ty używasz innego softu do odtwarzania filmów.

Odpowiedz
#73
Nie, mam PowerDVD, przeszukałem menu i nie znalazłem opcji zrobienia screena...

Odpowiedz
#74
Taka ikonka z aparatem fotograficznym powinna być. Oczko Tylko gdzieś w opcjach zaawansowanych trzeba mu podać gdzie ma zapisywać pliki zrzutów.

Odpowiedz
#75
Dzięki, romeck. Uśmiech

[Obrazek: pdvd002iu6.th.png]

Tego tak bardzo nie widać na zdjęciu, ale na ekranie mocno przeszkadza.

Odpowiedz
#76
Też to mam Język tyle że mój stacjonarny odtwarzacz minimalnie obcina brzegi obrazu (wszystko jest zawsze jakby minimalnie powiększone) i nie widać tego dziadostwa Uśmiech na kompie jak oglądałem z komentarzami to dałem sobie pan&scan do 16:9.

Poniżej screen (zrzutka z PDVD jest umieszczona na większym czarnym tle, żeby było wyraźniej widać o co chodzi):


[Obrazek: pdvd002ey6.jpg]

Cytat: i ogólnie T2 to jeden z najlepszych filmów w historii gatunku, a napewno najlepszy sequel.
najlepszy autoplagiat, najlepszymi sequelami są Aliens & A3 Język

Odpowiedz
#77
Gieferg napisał(a):najlepszy autoplagiat, najlepszymi sequelami są Aliens & A3 Język

A3 - ok, ale Aliens ze względu na końcówkę jednak przegrywa z Terminatorem, który moim zdaniem kończy się rewelacyjnie (mimo że podobnie).

Odpowiedz
#78
A3, T2 i Godfather 2 - najlepsze sikłele w historii kina.

Ps. Też mam ten pasek :(

Odpowiedz
#79
Ze względu na końcówkę to moze i przegrywa, ale ze względu na całoksztalt wygrywa zdecydowanie bo jest zasadniczo równie dobry a o wiele mniej odtwórczy w stosunku do oryginału, a dla mnie to ma dośc duże znaczenie.

Odpowiedz
#80
Jak uważasz, Gieferg. Uśmiech Dla mnie Aliens to jeden z nalepszych filmów w historii kina, ale Alien jest jeszcze lepszy. Za to oba Terminatory trzymają równie wysoki poziom, więc mimo że jako film T2 przegrywa z Aliens, to jednak jako sequel - wygrywa. Duży uśmiech

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminator Salvation (2009) reż. McG Oconnel 1,898 138,256 26-05-2023, 22:31
Ostatni post: shamar
  Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller Pelivaron 1,582 165,284 30-12-2022, 12:22
Ostatni post: Bucho
  Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow Mental 257 49,023 07-01-2020, 02:24
Ostatni post: shamar
  Plebiscyt - najlepszy Terminator Juby 48 8,347 18-11-2019, 14:41
Ostatni post: Gieferg
  Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor Juby 1,668 265,117 15-11-2019, 14:08
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości