The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
To gówno będzie tysiąc razy gorsze od nowego RoboCopa. Dlaczego? Bo nowy Robo to dobry film, a to gówno przegrywa na starcie bo zagra w nim Srai Kortnej.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Hmmm...ale to wychodzi że będziesz musiał obejrzeć tego nowego Terminatora żeby porównać jakim jest gównem w stosunku do oryginału i ocenić jego gównowatość przyrównując do przykładu nowego Robocopa i starego Robocopa...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Sonny, wyraźnie nie skumałeś. W tym filmie zagra Srai Kortnej.

Srai Kortnej!!!


Odpowiedz
(20-02-2014, 01:44)Crov napisał(a): HAHAHA. Dziękuje, zostaje do wtorku. Napiwki dla kelnerek!

Z tego co wiem to Mental i SonnyCrockett nie dają napiwków Oczko
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
Raczej nie popierają zmuszania do dawania napiwków...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(20-02-2014, 22:59)Pitero napisał(a): To gówno będzie tysiąc razy gorsze od nowego RoboCopa. Dlaczego? Bo nowy Robo to dobry film, a to gówno przegrywa na starcie bo zagra w nim Srai Kortnej.


To sarkazm, który przeleciał mi nad głową, czy piszesz serio?
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
(21-02-2014, 01:33)Mierzwiak napisał(a): Sonny, wyraźnie nie skumałeś. W tym filmie zagra Srai Kortnej.

Srai Kortnej!!!


No to bardzo możliwe bo ja truskawki posypuje cukrem żeby były lepsze a nie gównem. Język No i druga sprawa dla mnie nie ma znaczenia kto tam zagra, tylko sam fakt powstawania nieuzasadnionych remake'ów, reboot'ów czy jak tam zwał tą politykę prorodzinną. Oczko
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Aż dziwne, że nadal nie ma rebootu Titanica

Ale że jak, reboot? Góra lodowa wpływa do Portsmouth i topi Titanica?

odnośnie Terminatora 5 - to nie potrzeba opowiedzenia danej historii, tylko skok na kasę. I będzie nieudany. Gdzie kurde czasy, że kręciło się film, aby coś pokazać/opowiedzieć, a potem czerpać z tego zyski i radość?
loading podpis...

Odpowiedz
No i pewnie bedziemy mieli powrót do "sprawdzonej formuły" z T1-3, bo w końcu Salvation był jedynym filmem tej serii, który od tego odszedł i się nie zwrócił. Ech, pewnie się okaże, że po premierze piątki/rebootu czy co to tam jest jeszcze polubię Salvation.

I nie, jakoś nie mogę zaakceptować Courtneya, nie mam w sumie nic przeciwko niemu, ale nie, nie w tej roli. A Yelchin poradził sobie dobrze. Bez problemu uwierzyłem że to młody Reese.

Odpowiedz
(21-02-2014, 15:05)Martinipl napisał(a): Ale że jak, reboot? Góra lodowa wpływa do Portsmouth i topi Titanica?

To nie wiesz, co to reboot? Dokładnie to samo, tylko z innymi aktorami. No i tak jak Cameron używał jeszcze dekoracji i nawet miał ruchomy fragment pokładu, tak teraz byłoby 100% CGI. No i nie byłoby cycków - pewnie nawet ona malowałaby jego tym razem.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Raczej by się malowały 2 ped... znaczy te, geje. Jeden obowiązkowo czarny.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mefi, wiem, co to reboot - żartuję. Z drugiej strony rebooty zawsze niosą pewne zmiany, stąd mój żart odnośnie Titanica.

Byłby sens rebootować Terminatora, ale gdyby od razu mieć nakreśloną od A do Z linię historyczną (bez luk czasowych - na ile to możliwe) w ciągu 3-4 części, i zrobić z tego mega produkcję pod każdym względem, a nie samego tytułu. Żeby jeszcze te filmy się tak zestarzały jak PoA..., a one jakby nie chcą.
loading podpis...

Odpowiedz
ekhm PoA?
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
"Prisoner of Azkaban"?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
"Więzień Azkabanu" nie pasuje do kontekstu wypowiedzi

Jak widzę PoA, to jedyne co jest mi wstanie przyjść do głowy, to Planet of the Apes - z tym, że w skrócie nie ma t jak the. No i jak dla mnie sam film się nie zestarzał, więc pewnie nie to Język
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Martini, czekamy, bo to zagadka godna True Detective.

[Obrazek: tumblr_n02gkagPa41qb73tpo4_500.gif]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
PotA Uśmiech

Planet of The Apes - zjadło mi literkę, więc zagadka marna, ale rozwiązana.

loading podpis...

Odpowiedz
No dobra, zabiłeś... mi klina.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Zauważyłem, że wielu fanów "Terminatora" (no w tym również i ja) chcialoby zobaczyć film opowiadający o wydarzeniach z roku 2029 Uśmiech Gdyby ktoś był zainteresowany to bardzo polecam komiks Terminator 2 - Nuclear Twilight rozgrywający się w 2029 roku i opowiadającym te wydarzenia. Komiks jest naprawde swietny, postacie przypominają wizualnie te z T1 i T2, pojawia się Danny Dyson, pokazane zostaje wysłanie Reesa i terminatorów do 1984 i 1995 Uśmiech Wydarzenie wysłania Reese'a i znalezienia T-800 w bazie Skynetu opiera się na wczesnej wersji scenariusza Camerona (oraz szkiców) oraz tym co przedstawiono w nowelizacji T2 Uśmiech Myśle, że każdemu fanu tej serii komiks powinien się spodobać Uśmiech
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Nowy+Terminator+b%C4%99dzie+podr%C3%B3%C5%BCowa%C5%82+w+czasie+i+odwiedzi+starych+bohater%C3%B3w+serii-103117

Czyli znowu zobaczyły maj 1984 roku? Ciekawe jak to będzie wyglądać w porównaniu z T1 i jak odzwierciedlą klimat tamtych lat.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminator Salvation (2009) reż. McG Oconnel 1,898 138,228 26-05-2023, 22:31
Ostatni post: shamar
  Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller Pelivaron 1,582 165,279 30-12-2022, 12:22
Ostatni post: Bucho
  Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow Mental 257 49,005 07-01-2020, 02:24
Ostatni post: shamar
  Plebiscyt - najlepszy Terminator Juby 48 8,334 18-11-2019, 14:41
Ostatni post: Gieferg
  Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor Juby 1,668 265,115 15-11-2019, 14:08
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości