The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
Karkołomny, debilny pomysł.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Juby martwisz się o klimat? Ja się martwię jak pokażą młodą Hamilton, młodego Biehna czy młodego Furlonga, bo z opisu wynika, ze zobaczymy wydarzenia z oby pierwszych terminatorów.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Mam wrażenie, że oni nie mają pojęcia co z tą marką robić.

Odpowiedz
Dopiero teraz to zauważyłeś? Ja już tak przy T3 Uśmiech
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja już przy T2. Ale teraz to się już robi absurdalne.

Odpowiedz
Nie ma sensu tego kontynuować u ciebie bo: a) chyba przeczytałeś co tutaj napisałem i nie mam w tej sprawie nic więcej do dodania a ty swojej postawy nie zmienisz, b) TO BYŁA DYSKUSJA o tym czy T2 był potrzebny serii i czy twórcy wiedzieli jak pierwszego Terminatora kontynuować.

T2 widziałeś przed T1 ale twierdzisz że już przy T2 zauważyłeś, że twórcy nie mają pojęcia co zrobić z tą marką! Bez komentarza.

Jak już wspomniałem lepszego sequela nie dało się nakręcić, a ty znowu mu ciśniesz bo Mefisto lekko pocisnął T3, które lubisz. Alien 3 był dla serii o Obcym o wiele bardziej zbędnym i naciąganym sequelem niż T2 dla Terminatorów, ale że to twój ulubiony film (bądź podium ulubionych filmów) nie ciśniesz mu za każdym razem gdy ktoś w temacie o Obcym napisze, że Aliens lub Alien to jego ulubiona część. Poronione zachowanie.

No i jeszcze raz brawa dla moderacji. Nawet jeżeli w moich postach był jakiś ból dupy, to były treściwe i na temat. Natomiast niektórzy na forum kliknęli setki postów wstawiania gifów panienek i doktorów Who w temacie KFS i nie widzę aby go usunięto.

Odpowiedz
Juby, odpisałem ci na to twoje fanbojskie bredzenie raz ale to usunięto więc drugi raz tutaj się produkował nie będę, szczególnie biorąc pod uwagę kto tu robi za moderatora.

Odpowiem tylko na dwie rzeczy:
Cytat:T2 widziałeś przed T1 ale twierdzisz że już przy T2 zauważyłeś, że twórcy nie mają pojęcia co zrobić z tą marką! Bez komentarza.
Zauważyłem to przy T2 gdy obejrzałem go po raz któryś tam, długo po zapoznaniu się T1. Narysować ci wykres?
Tzn inaczej, Cameron miał pojęcie co zrobić z tą marką, wiedział co z nią zrobić, żeby natłukła dużo $$$. Teraz już nawet tego nie wiedzą.

Cytat:b) TO BYŁA DYSKUSJA
Nie było żadnej dyskusji. Był ból dupy fanboja T2.

Odpowiedz
Po pierwsze - nigdzie nie napisałem, że T2 nie nagina logiki zdarzeń z pierwszej części. Pierwszy Terminator to skończona, kompletna linia/pętla czasowa, a T2 pokazuje co by było jakby ją w którymś momencie przerwano, przez co ją zmienia i zostawia otwarte zakończenie.

Po drugie - czyli T2 twoim zdaniem Mierzwiak nie wnosi do serii, do postaci Sary, i nie zamyka jej tak dobrze, lub równie dobrze jak Alien 3 (lub w ogóle dobrze)?

Gieferg - fanbojskie bredzenie i ból dupy? Wolę to niż ciągle hejcić film który oceniam na 10.

Odpowiedz
(03-03-2014, 21:08)Juby napisał(a): czyli T2 twoim zdaniem nie wnosi do serii, do postaci Sary, i nie zamyka jej tak dobrze, lub równie dobrze jak Alien 3 (lub w ogóle dobrze)? <ok>
Ja tak napisałem? Gdzie? Po prostu nie uważam, by jeden film był mniej wartościowy dla serii od drugiego i w ogóle nie rozumiem tego licytowania się, polegającego na naskakiwaniu na swoje ulubione filmy. Co za dziecinada.

Odpowiedz
Poprzednia wasza niby dyskusja została usunięta. Pamietajcie, że zabrałem się na poważnie za moderacje moich działów, bo niektórzy zapominają się aż za bardzo.
To nie była dyskusja a kolejne raz ból dupy i bezsensowna dyskusja która wałkowana była już setki razy. Będę tego typu licytacje usuwał do skutku, bo nikt nie ma zamiaru czytać tego, ze Gieferg uważa T2 za plagiat T1(po raz milionowy) a wy próbujecie mu udowodnić, że się myli.
I nie chcę widzieć tu dyskusji na temat Obcego, od tego są inne tematy. Szanujcie mój i swój czas.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Swoja droga, jak mozna mowic, ze T2 nie jest wartosciowy dla serii?! Przeciez bez T2 nie byloby serii Oczko Gief marudzi, ze Cameron nie wiedzial co chce z seria zrobic (choc facet robil tylko sequel, bez nacisku na jakies trylogie), ale wiedzial jak zrobic film, ktory zarobi i tyle. Czytajac takie cos, mam wrazenie, ze Cameron to taki obliczony chujek - szczegol, ze zawsze mu sie marzyl T-1000, szczegol, ze T2 to przemyslane i spojne dzielo z olbrzymia iloscia serducha wlozonego w caly projekt. T2 jest logiczna kontynuacja jedynki, a Cameron zamyka calosc projektem "zabawka" pod tytulem T2: 3D
Mozna miec focha, ze Cameron nie pokazal wojny w przyszlosci przez 90 (szczegol, ze to co pokazal w obu czesciach, to niedoscigniony wzor), ale sorry, takie teksty jak te powyzej zachaczaja o zwykle pierdolenie o Helenie Oczko
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
(03-03-2014, 21:12)Mierzwiak napisał(a): Ja tak napisałem? Gdzie? Po prostu nie uważam, by jeden film był mniej wartościowy dla serii od drugiego i w ogóle nie rozumiem tego licytowania się, polegającego na naskakiwaniu na swoje ulubione filmy. Co za dziecinada.

Nie, nie napisałeś, na końcu postawiłem znak zapytania (bo to było pytanie).

I wiem, że to dziecinada, w usuniętym poście pisałem że Gieferg zachowuje się dziecinnie jak na swój wiek, dlatego podałem przykład Obcego 3, żeby pokazać mu jak to wygląda.

@Danus - spoko, koniec tego tematu.

Odpowiedz
Skończysz już płakać?

Cytat:T2 to przemyslane i spojne dzielo z olbrzymia iloscia serducha wlozonego w caly projekt. T2 jest logiczna kontynuacja jedynki,

Logika w tej serii wyleciała przez okno właśnie za sprawą T2. Potem już radzono sobie bez niej Uśmiech

Odpowiedz
Gieferg i Juby możecie już skończyć tą dyskusję, bo nie chciałbym usuwać waszych postów.
Bucho pięknie podsumował i można powiedzieć zamknął temat klamrą. Proszę o niekontynuowanie tego tematu bo będę usuwał posty.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Danus, NIE dyskutuję z Jubym, bo nie napisał nic z czym można by było dyskutować, odpisywałem na posta Bucho. I jakiej konkretnie dyskusji mamy nie kontynuować? O Terminatorze? Nie wczuwasz ty się aby trochę za bardzo w rolę moderatora? Bo jak dla mnie to przekroczyłeś uprawnienia i to nie pierwszy raz.

Odpowiedz
Gief, jezeli Ty sie czepiasz logiki podrozy w czasie, to powodzenia.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Czepiam się tgo że jedynka w tym zakresie jest zgrabna i logiczna (przy przyjęciu pewnego założenia dotyczącego podróży w czasie) a w dwójce wszystko się sypie. Ale spoko, nie będę tu o tym dyskutował, raz że fanbojów dupa boli, dwa że grasują tu szaleni moderatorzy, w ogóle już nie mam tu zamiaru poruszać tematu T2, a podsumowanie problemów tego filmu w pigułce jest TUTAJ

Dziękuję za uwagę Uśmiech

Odpowiedz
Choć to temat o Terminatorze i to co ci chcę odpisać też jest o Terminatorze, to po ostatnich szaleństwach Danusa odpiszę ci na twoim forum (tam to kontynuujmy).

Odpowiedz
http://www.wykop.pl/link/1892804/arnold-schwarzenegger-scenariusz-nowego-terminatora-jest-fantastyczny/
Hail to the king, baby!

Odpowiedz


Pamiętacie jak przy okazji Indiana Jonesa 4 wspominałem że EWW od CinemaSins dawno się skończyło? Nie mogę tego przetrwać do końca tak słabe i nudne.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminator Salvation (2009) reż. McG Oconnel 1,898 138,232 26-05-2023, 22:31
Ostatni post: shamar
  Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller Pelivaron 1,582 165,279 30-12-2022, 12:22
Ostatni post: Bucho
  Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow Mental 257 49,006 07-01-2020, 02:24
Ostatni post: shamar
  Plebiscyt - najlepszy Terminator Juby 48 8,337 18-11-2019, 14:41
Ostatni post: Gieferg
  Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor Juby 1,668 265,115 15-11-2019, 14:08
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości