The Terminator (1984) / Terminator 2: Judgment Day (1991) reż. James Cameron
Co mają? Hmmm... prawa do dystrybucji. Co w przypadku ponownego wypuszczenia filmu do kin ma kluczowe znaczenie. Bo że ktoś ma prawa do zrobienia nowego filmu o Terminatorze, nie oznacza że może cokolwiek uczynić w przypadku poprzednich filmów. Z tego też powodu taki burdel na BD. Pierwsza część została wydana przez Sony (stary transfer) oraz MGM (nowy transfer), druga przez LionsGate, a trzecia i czwarta przez Warnera (USA) oraz Sony (reszta świata).

Annapurna Films ma prawa do zrobienia co najmniej dwóch NOWYCH filmów w serii, ale nie będzie za film odpowiadało. Zajmie się nim Skydance, a Megan Ellison będzie pełniła funkcję producenta wykonawczego. Tyle że to nie ma ŻADNEGO wpływu na konwersję T2.

Odpowiedz
[Obrazek: 10551049_10154443666540078_6944088282978478487_n.png]

Uśmiech

Odpowiedz
[Obrazek: 720a1b48fdb6980ed3636b01f4a51e5a.jpg]
Hail to the king, baby!

Odpowiedz
No niekoniecznie - włosy mogły być spokojnie syntetyczne.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
I co to zmienia?

Odpowiedz
Głupota. Czyli, że terminator czyli maszyna też się zalicza do 'living things'?

Odpowiedz
W takim razie Reese też powinien "wylądować bald".
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dlatego cały ten argument jest z dupyOczko

Odpowiedz
Więc po cholerę to rozkminać, jak nawet Cameron chyba przyznał, że to "nie było do końca przemyślane".
A już sam "zaprzeczył' w T2-3D. Tak wiem. Tam się nie liczy bo miało być widowisko.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz


Wiem, wiem, jakiż ten film humorystyczny. Cool teenage movie komedia nie dorastająca do pięt pierwszemu Terminatorowi.

Chciałbym tam być.

Odpowiedz

Odpowiedz
Oglądałem Terminatora z trzema różnymi wersjami lektorskimi. Z Machnickim na DVD (i blu-ray), który jest do dupy; z Brzostyńskim z TVP - pierwszy jaki widziałem i całkiem mile go wspominam; oraz z Knapikiem z oryginalnego VHSu kupionego w dwupaku z drugą częścią w 2003 roku - chyba najlepszy i nie kojarzę, czy któryś z twoich Knapików to ten ale muszę sprawdzić, bo gdzieś mam jeszcze tą kasetę z filmem od momentu wyjmowania oka przez Arniego.

Obecnie w dobie Machnickiego i słabych napisów na blu stawiam na... oryginał. Oglądam bez tłumaczenia.

Odpowiedz
Raczej nie ma tu tego Knapika (nie wiem ile razy czytał ten film, ale pewnie conajmniej kilku wersji z nim mi jeszcze brakuje), no chyba że Polsat puszczał to samo, bo ich nagranie jest z podobnego czasu.

Sam oglądałem film ostatnio z Knapikiem z VIR, czasami głupoty się zdarzały no i w tej wersji Reese i Sarah ciągle zwracają się do siebie na pan/pani co się robi komiczne w pewnym momencie.

Odpowiedz
Sprawdziłem. Z dwóch ostatnich przedstawionych przez ciebie scen jest "WYBIERZ ODPOWIEDZI: TAK. NIE. SPADAJ PALANCIE. - Spadaj palancie" i "Już po tobie draniu". Tekst Anna Wichlińska-Kacprzak, wygląda mi na ten sam, który czyta Machnicki.

Cofam to co wczoraj napisałem. Najmilej wspominam Brzostyńskiego, bo z tego co kojarzę TVP puszczało wersję pre-DVD 2.0, z lepszymi dźwiękami wystrzałów z broni.

Odpowiedz
Obejrzałem dzisiaj Terminatora 1 i powiem wam tak: ten film jest lepszy niż był kiedykolwiek w moim życiu, a widziałem go lekko tuzin razy. Oglądałem z rozdziawioną japą, chłonąc nieprawdopodobną epę tego spektaklu. To jest kinematografia w swoim absolutnie szczytowym punkcie rozwoju, gdzie każdy kadr tworzy historię. No i stylówa wszech czasów:

[Obrazek: kylereese.jpg]


Odpowiedz
Cytat:a widziałem go lekko tuzin razy.

Tylko tyle? Wstyd!

Też ostatnio obejrzałem w jednej z niezliczonych wersji z jego wysokością Knapikiem+remastered blu-ray. Miazga/10. Miazgę robi także ze wszystkich sequeli.

Odpowiedz
(16-09-2014, 23:15)Mental napisał(a): a widziałem go lekko tuzin razy.

Tylko tyle? Wstyd!

(17-09-2014, 00:39)Gieferg napisał(a): Miazgę robi także ze wszystkich sequeli.

Podkreślać to za każdym razem...
[Obrazek: patrick-bateman-gif.gif]

Odpowiedz
Cytat:wersji z jego wysokością Knapikiem+remastered blu-ray

Gieferg, wrzucasz gdzieś te wersje? Można skądś pobrać T1 z Knapikiem?

Odpowiedz
Przyłączam się do zapytania Uśmiech
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Ja widziałem niedawno "Salvation" i tak gdzieś do momentu pokazania ryja nowej wersji Kyle'a Reesa i jego 10-letniej Murzynki-niemoty, nawet było ok. Potem tragedia, wyłączyłem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Terminator Salvation (2009) reż. McG Oconnel 1,898 138,291 26-05-2023, 22:31
Ostatni post: shamar
  Terminator: Dark Fate (2019) reż. Tim Miller Pelivaron 1,582 165,340 30-12-2022, 12:22
Ostatni post: Bucho
  Terminator 3: Rise of the Machines (2003) reż. Jonathan Mostow Mental 257 49,040 07-01-2020, 02:24
Ostatni post: shamar
  Plebiscyt - najlepszy Terminator Juby 48 8,362 18-11-2019, 14:41
Ostatni post: Gieferg
  Terminator Genisys (2015) reż. Alan Taylor Juby 1,668 265,184 15-11-2019, 14:08
Ostatni post: Juby



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości