Aquaman and The Lost Kingdom (2022)
#1


Wan wrzucił też na Instagrama zdjęcia nowego kostiumu Manty: https://www.instagram.com/p/CVIv3DasNOG

Kilka dni temu Ivan Drago również wrzucił fotkę: https://www.instagram.com/p/CVAtD07KQFi

Odpowiedz
#2
Dla mnie pass.

W ogóle nie kupuje tego co robi Wan.

Odpowiedz
#3
Ze wszystkich DCEU pierdów Aquaman wszedł mi najbardziej gładko i całkiem miło wspominam. Na dwójkę z chęcią zerknę. 

PS. Dolph wygląda tutaj jak jakiś trans ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#4
Tak samo, jak użytkownik Badus. Dla mnie jedynka to jeden z lepszych filmów DCEU i również obejrzę sequel :)

Odpowiedz
#5
O ile kolejne filmy z HQ czy okołoshazamowe mnie w ogóle nie ciągną, a Flash tylko z powodu Keatona mnie interesuje, tak Aquamana obejrzę, choćby dla samego Momoy. Jak nie walną od razu na HBO to i do kina się chętnie wybiorę.

Odpowiedz
#6
Nie oglądam filmów, gdzie promowana jest toksyczna przemoc. MeToo!
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#7
Dżejson ma covida i produkcja wstrzymana.

Odpowiedz
#9
[Obrazek: hI1YXTo.jpg]

Odpowiedz
#10
Idą na zwarcie z Avatarem :) Chociaż pewnie będą chcieli zrobić premierę na początku miesiąca, a Cameron tuż przed świętami.

Odpowiedz
#11
Na razie zostało ogłoszone, że oba 16 grudnia :)

Odpowiedz
#12
Tja, na pewno :)
2. i 9. grudnia coś ma premiery zapowiedziane?

Odpowiedz
#13
Na razie nic nie ma w kalendarzu.

21 grudnia jest jeszcze animacja "Super Mario Bros.", która może tam kilka mln podebrać. EWENTUALNIE.

Odpowiedz
#14
Raczej kwestia gustu, ale Aquaman wydaje mi sie najnudniejszym bohaterem DC i nie chodzi tutaj nawet o aktora czy pomysły reżysera, a o samą koncepcję. W zasadzie to robi to samo co Superman, tylko, że znerfiony i nie do końca potrafi latać.
Wonder Woman w sumie nie lepsza, ale film można obejrzeć jako komedie, piszę o pierwszej części - drugiej nawet nie warto komentować.
Jak ulepią z tak bezpłciowego bohatera coś dobrego, to pochylę się w pas z szacunku

Odpowiedz
#15
Kilka innych źródeł też to podało.

[Obrazek: cobrlm1d8bw81.jpg?width=640&crop=smart&a...05745720f5]

Amber będzie mieć przejebane, jej wartość nie przekracza 10 milionów, a 50 trzeba będzie zapłacić.

Odpowiedz
#16
W jakim sensie? Już przemontowali film czy tyle miała od początku? Jeśli tak - można ją w ogóle wyciąć.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#17
Nie wiem, zadzwonię do Łana i spytam.

Odpowiedz
#18
Ok. To napisz tu później.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#19
Chce wierzyc, ze Shamar napisal to powyzej bez cienia ironi i z pelna powaga :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#20
Ponoć Heard ma być całkiem wycięta z filmu.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "The Flash/Flashpoint" (2022) reż. Andy Muschietti Kuba 1,030 73,883 10-03-2024, 17:56
Ostatni post: Rozgdz
  Peacemaker (HBO Max, 2022) Pelivaron 51 6,743 20-11-2023, 14:09
Ostatni post: slepy51
  The Batman (2022) reż. Matt Reeves Kuba 1,550 139,342 08-09-2023, 20:23
Ostatni post: Rozgdz
  Aquaman (2018) Gieferg 27 4,261 21-08-2022, 02:01
Ostatni post: Rozgdz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości