heh. KMFowi znowu dostało się za recenzje T4. Jeśli dobrze pamiętam to były już pretensje o to że wszystkie są na jedno kopyto, że są do siebie podobne, a co gorsza pojawiły się hurtowo w jednej chwili :)
Ja bym nadal chętnie się dowiedział czym kierowali się członkowie KMF głosując na Transformersów w kategorii Największe rozczarowanie. Rozumiem że T4 mógł być rozczarowaniem bo dwie pierwsze części były wybitne. Transformersy od początku niczym sobą nie reprezentowały oprócz wyczesanego CGI i popcornowej akcji. W kontynuacji też mamy CGI i też popcornową akcję więc o co chodzi? Czym się członkowie KMFu rozczarowali?
Ja bym nadal chętnie się dowiedział czym kierowali się członkowie KMF głosując na Transformersów w kategorii Największe rozczarowanie. Rozumiem że T4 mógł być rozczarowaniem bo dwie pierwsze części były wybitne. Transformersy od początku niczym sobą nie reprezentowały oprócz wyczesanego CGI i popcornowej akcji. W kontynuacji też mamy CGI i też popcornową akcję więc o co chodzi? Czym się członkowie KMFu rozczarowali?
*** http://www.deusex.pl ***
25-01-2010, 19:44





