Halo Hans
#1
Odpadłem!
Można się na czymś wzorować, można mieć inspiracje, można sparodiować, ale do cholery nie można się brać za kopiowanie takiego klasyka jak Allo Allo w tak nieudolny sposób. Juz za sam pomysl na ten serial powinno sie p. Adamczyka nabic na pal i polewac gorącą oliwą.
Wstyd mi oglądać takie żadne seriale.
muzique

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
Halo Hans - Kaleem? - 05-12-2007, 17:03
[] - Mierzwiak - 05-12-2007, 17:14
[] - Azgaroth - 05-12-2007, 18:32
[] - simek - 05-12-2007, 22:01
[] - Kaleem? - 06-12-2007, 22:19
[] - Khet - 04-03-2008, 19:37
[] - dj.grzechu - 04-03-2008, 20:55
[] - Mierzwiak - 04-03-2008, 21:00
[] - Miodzio - 09-03-2008, 22:16
[] - Don Vito - 09-03-2008, 22:50
[] - Khet - 09-03-2008, 22:54
[] - Hildek - 10-03-2008, 00:47
[] - Martinipl - 11-03-2008, 19:21
[] - Gal Anonim - 11-03-2008, 19:42
[] - Mati - 10-06-2008, 22:48
[] - Karol - 10-06-2008, 23:12
[] - BezcelowyAlbatros - 10-06-2008, 23:44
[] - Mati - 10-06-2008, 23:51
[] - Czarodziejka - 22-09-2008, 13:14
[] - Azgaroth - 22-09-2008, 22:52
[] - Czarodziejka - 26-09-2008, 22:20
[] - Azgaroth - 27-09-2008, 13:06
[] - Czarodziejka - 27-09-2008, 14:19



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości