Odpadłem!
Można się na czymś wzorować, można mieć inspiracje, można sparodiować, ale do cholery nie można się brać za kopiowanie takiego klasyka jak Allo Allo w tak nieudolny sposób. Juz za sam pomysl na ten serial powinno sie p. Adamczyka nabic na pal i polewac gorącą oliwą.
Wstyd mi oglądać takie żadne seriale.
Można się na czymś wzorować, można mieć inspiracje, można sparodiować, ale do cholery nie można się brać za kopiowanie takiego klasyka jak Allo Allo w tak nieudolny sposób. Juz za sam pomysl na ten serial powinno sie p. Adamczyka nabic na pal i polewac gorącą oliwą.
Wstyd mi oglądać takie żadne seriale.
muzique
05-12-2007, 17:03





