Trailer robi niezłe wrażenie. Mrocznie, ponuro, nawet Bryce Dallas Howard miga przez sekundę na ekranie ;). Poza tym obowiązkowo denny motyw z flagą i filozoficzne dywagacje. Oby lepiej niż w poprzednich dwóch... i oby wreszcie zamknęli te serię (tylko nie tak jak to zrobili z X3!).
14-11-2006, 15:18





