Fosse, z całym szacunkiem, ale nie wiem, czego Ty więcej wymagasz, żeby pokazali, jeśli chodzi o dramat rodziny. Więcej, uważam, że nie widziałem dotąd w filmie równie poruszających reakcji na tragedię - czy to banał, że tym, co zostali najmniejsze elementy życia, pozostawione pudełko płatków, rysunki, nieuprzątnięty pokój przypominają zmarłą? Że wywołują niemal kaskadowe reakcje rozpaczy? Wszystko tu jest w najlepszym porządku - weź chociażby kwestię pozostałych dzieci, ich zaniedbanie przez rodziców, itd. Rzekłbym, samo życie...
A skąd pewność, że ona coś "wyrabiała"? Na razie wiemy za mało, żeby stwierdzić, że postępowała w sposób szczególnie wypaczony. Przecież z "klatki" to korzystało pewnie trzy-czwarte liceum i jak dla mnie nie jest to jeszcze powód, aby jakoś szczególnie potępić Rose. Ot, gówniarskie wybryki, jakich wiele w dzisiejszych czasach.
Fosse napisał(a):Czekam na ich reakcję, kiedy dowiedzą się co ich córeczka wyrabiała
A skąd pewność, że ona coś "wyrabiała"? Na razie wiemy za mało, żeby stwierdzić, że postępowała w sposób szczególnie wypaczony. Przecież z "klatki" to korzystało pewnie trzy-czwarte liceum i jak dla mnie nie jest to jeszcze powód, aby jakoś szczególnie potępić Rose. Ot, gówniarskie wybryki, jakich wiele w dzisiejszych czasach.
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści
29-04-2011, 11:53





