Witam!
Ja miałbym podobne pytanie jak użytkownik Mefisto. Czy posiada ktos soundtrack do Predatora cz. 1. Wiem Ze jest to rzecz dość unikalna dlatego też cięzko jest ją nawet zedrzec z internetu. Ja tam zadowoliłbym sie nawet przegrywką. Gdyby ktos był chętny do współpracy moglibysmy sie jakos dogadać, niewiem moze ktoś wysłał by mi to za zaliczenie pocztowym czy cos w tym stylu. Osoby o "dobrym sercu" lubiace pomóc innym w potrzebie prosiłbym bardzo o kontakt bartmi@o2.pl
Pozdrawiam,
Ja miałbym podobne pytanie jak użytkownik Mefisto. Czy posiada ktos soundtrack do Predatora cz. 1. Wiem Ze jest to rzecz dość unikalna dlatego też cięzko jest ją nawet zedrzec z internetu. Ja tam zadowoliłbym sie nawet przegrywką. Gdyby ktos był chętny do współpracy moglibysmy sie jakos dogadać, niewiem moze ktoś wysłał by mi to za zaliczenie pocztowym czy cos w tym stylu. Osoby o "dobrym sercu" lubiace pomóc innym w potrzebie prosiłbym bardzo o kontakt bartmi@o2.pl
Pozdrawiam,
12-08-2005, 23:01





