"Liga Niezwykłych Dżentelmenów" szalenie nie przypadła mi do gustu. Cała ta akcja... Jest jej aż tyle, że po prostu nudzi. Oglądając tą denną produkcję ma się jej po prostu dosyć. Wybuchy, czy strzelaniny czasem w filmie bywają rzeczą pożądaną, ale w większej ilości są nie do zniesienia. Widz taki, jak chociażby ja oczekuje czegoś więcej! Po pierwsze film ma być ciekawy. Nie ma to jak na 2 godziny zapomnieć o realnym świecie, ale "LigaâŚ" czegoś takiego nie oferuje. Tu poza akcją nie ma nic. Nawet aktorstwo może zawieść. Minęła godzina odkąd zacząłem oglądać ten film, a już miałem go dosyć. Tylko czekałem aż się skończy.
Nie lubię gdy takie uczucia towarzyszą mi podczas projekcji! Mało powiedziane... Nienawidzę :twisted:!
Nie lubię gdy takie uczucia towarzyszą mi podczas projekcji! Mało powiedziane... Nienawidzę :twisted:!
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!
05-08-2005, 18:41






