The League of Extraordinary Gentlemen (2003)
#11
"Liga Niezwykłych Dżentelmenów" szalenie nie przypadła mi do gustu. Cała ta akcja... Jest jej aż tyle, że po prostu nudzi. Oglądając tą denną produkcję ma się jej po prostu dosyć. Wybuchy, czy strzelaniny czasem w filmie bywają rzeczą pożądaną, ale w większej ilości są nie do zniesienia. Widz taki, jak chociażby ja oczekuje czegoś więcej! Po pierwsze film ma być ciekawy. Nie ma to jak na 2 godziny zapomnieć o realnym świecie, ale "Liga…" czegoś takiego nie oferuje. Tu poza akcją nie ma nic. Nawet aktorstwo może zawieść. Minęła godzina odkąd zacząłem oglądać ten film, a już miałem go dosyć. Tylko czekałem aż się skończy.
Nie lubię gdy takie uczucia towarzyszą mi podczas projekcji! Mało powiedziane... Nienawidzę :twisted:!
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
[] - Jackson - 17-07-2005, 18:01
[] - Jakuzzi - 18-07-2005, 17:49
[] - Jackson - 18-07-2005, 19:19
[] - Anonymous - 21-07-2005, 20:39
[] - Jakuzzi - 21-07-2005, 22:15
[] - Anonymous - 21-07-2005, 22:28
[] - military - 22-07-2005, 07:21
[] - Anonymous - 22-07-2005, 09:56
[] - Q - 22-07-2005, 11:10
[] - Dusqmad - 05-08-2005, 18:41
[] - kałuża - 30-05-2006, 01:16
[] - romeck - 30-05-2006, 09:27
[] - Azgaroth - 30-05-2006, 10:44
[] - kałuża - 01-10-2006, 15:12
[] - Maik - 11-09-2007, 15:15
[] - Mefisto - 11-09-2007, 15:28
[] - Dr_Bakier - 12-09-2007, 06:32

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Daredevil (2003) Gieferg 129 48,075 12-05-2024, 11:28
Ostatni post: Gieferg
  Batman: Dead End (2003) [fan-film] dillinger 5 3,262 19-04-2008, 22:43
Ostatni post: Glut



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości