Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
#16
Ten plakat mnie zawiódł. Brakuje jeszcze flaszki z drogimi perfumami na pierwszym planie. Na szczęście to tylko poster, pojawią się na pewno inne, lepsiejsze. Jeśli zaś ten miał kipieć gęstwiną mroku i oddawać klimat otoczonego nadziejami filmu Finchera, to ktoś się bardzo pomylił, ponieważ Craig wygląda na nim jak ruski żołnierz, natomiast Mare jest przesadnie wystylizowana. Naomi jest Lisbeth, Mara jest zrobiona na Lisbeth, a całość to reklama perfum, tyle że jeszcze nie nałożyli flakonika w fotoszopie.

(01-06-2011, 19:14)Mefisto napisał(a): LOL, najlepszy ten stempel w okolicy sutów Duży uśmiech
Tam ma się znajdować flakonik perfum Uśmiech

Kiedy rozum śpi, budzą się eksperci.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Wiadomości w tym wątku
RE: The Girl with the Dragon Tattoo (reż. David Fincher) - Tomkiewicz - 01-06-2011, 21:28

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gone Girl (2014) koronex1989 316 71,560 14-03-2020, 03:21
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości