Obaliłbym każde twoje zdanie, ale szkoda mi się szarpać przed klawiaturą, skoro tak do sprawy jesteś nastawiony, wliczając w to jakieś pyskówki do genialnego "King Konga".
Z czym się zgodzę:
1) skok Legolasa na konia w TTT jest... motylo-nogowy
2) The Lovely Bones są bardzo przeciętne
To chyba o innych filmach mówimy, zwłaszcza ROTK, który do dziś jest nieosiągalnym dla nikogo wizualnym zabijaką.
Z czym się zgodzę:
1) skok Legolasa na konia w TTT jest... motylo-nogowy
2) The Lovely Bones są bardzo przeciętne
Cytat:TTT i ROTK koszmarnie się postarzały
To chyba o innych filmach mówimy, zwłaszcza ROTK, który do dziś jest nieosiągalnym dla nikogo wizualnym zabijaką.
01-06-2011, 23:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2011, 02:48 przez Hitch.)





