Na to wygląda. Fota jakaś niewyraźna i w słabej jakości, ale pewnie taka miała być. Tak czy siak, bardziej przypomina mi to intro gry komputerowej z 98' roku - pewnie dlatego, że mamy do czynienia ze wczesnym etapem produkcji. O CGI w tym filmie w ogóle się nie martwię - kto jak kto, ale Scott nie przepycha filmów bajerami i tanimi efektami.
Swoją drogą, to coś po prawej wygląda jak ta podpalona noga (?), którą można było zobaczyć na jednym ze zdjęć z planu. Czyżby tytułowy Prometeusz miał doznać jakiegoś wybuchu i w rezultacie uziemić bohaterów na planecie obcych?
Swoją drogą, to coś po prawej wygląda jak ta podpalona noga (?), którą można było zobaczyć na jednym ze zdjęć z planu. Czyżby tytułowy Prometeusz miał doznać jakiegoś wybuchu i w rezultacie uziemić bohaterów na planecie obcych?
21-07-2011, 22:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-07-2011, 22:43 przez Albertino.)






