(26-09-2011, 17:31)Craven napisał(a): Dla mnie to anime było fascynujące ze względu na formę w jakiej przedstawiono masę obrzydliwych postaci i ich paskudne zachowania.
A ja właśnie czuję niedosyt. Większość postaci pokazano jedynie jako osoby skrajnie lojalne wobec swojego mistrza i to wszystko nic więcej o nich nie wiadomo. Zdecydowanie więcej można było upchnąć treści w tych 12 odcinkach.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
26-09-2011, 18:32





