(03-01-2012, 01:09)Artemis napisał(a): duża część seriali kablowych jest mocno feministyczna, z takim Deadwood na czele... ;)
To akurat nie jest pozytyw, poza tym powiedz mi co takiego feministycznego było w Deadwood, bo nic sobie nie przypominam :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2
03-01-2012, 01:21





