Fajnie by było jakby się nie porywali z motyką na Słońce. Bitwy powietrzne na ogromną skalę z naszymi mikro-budżecikami? To będzie kolejna komedia.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
-- Laozi
-- Laozi
03-01-2012, 12:10





