Witam KMF.
Ja w sprawie technicznej. Chciałbym poinformować, że opisy filmów w dziale "Sequele" czyta się dość niewygodnie. Każdy taki opis zazwyczaj składa się z dwóch części: streszczenia fabuły i komentarza autora opisu. Natomiast nie ma pomiędzy nimi akapitu, co sprawia, że te dwie dość przecież odrębne części zlewają się w jedno. Następuje w ten sposób natłok treści i trudno w nim odnaleźć początek komentarza. Moim zdaniem, to dość niefortunne rozwiązanie, przydałoby się powstawiać akapity.
Naturalnie, to dość benedyktyńska robota (dla autora działu - gdyby uznał słuszność mojej, prawdopodobnie zresztą odosobnionej sugestii) i naprawdę nie spodziewam się wiele. Ale cóż, dałem znać, że coś jest nie tak.
Kłaniam się.
brzydki
Ja w sprawie technicznej. Chciałbym poinformować, że opisy filmów w dziale "Sequele" czyta się dość niewygodnie. Każdy taki opis zazwyczaj składa się z dwóch części: streszczenia fabuły i komentarza autora opisu. Natomiast nie ma pomiędzy nimi akapitu, co sprawia, że te dwie dość przecież odrębne części zlewają się w jedno. Następuje w ten sposób natłok treści i trudno w nim odnaleźć początek komentarza. Moim zdaniem, to dość niefortunne rozwiązanie, przydałoby się powstawiać akapity.
Naturalnie, to dość benedyktyńska robota (dla autora działu - gdyby uznał słuszność mojej, prawdopodobnie zresztą odosobnionej sugestii) i naprawdę nie spodziewam się wiele. Ale cóż, dałem znać, że coś jest nie tak.
Kłaniam się.
brzydki
03-02-2007, 18:53





