Zamiast kręcić trzech aktorów na tle niebieskiej ściany, a potem dorabiać resztę komputerowo Lucas wyeliminował aktorów. ;)
Całkiem ładna animacja, ale i tak tego nie obejrzę.
Całkiem ładna animacja, ale i tak tego nie obejrzę.
28-05-2007, 13:39






