Yossa napisał(a):Brakowało jeszcze tego, żeby wyrywał muchom nóżki i specjalnie rzucał papierki koło śmietnika. Wtedy byłby już tru ivil !
dokładnie! aż parsknąłem śmiechem gdy Pajęczak zwichrzył sobie grzywkę, dotychczas perfekcyjnie ułożoną. zły, okropny i dekadencki ten Spiderman sie zrobił!
09-05-2007, 19:10





